Polecane posty

xpaxpa    13
2 minuty temu, Dominiik napisał:

Ale wypłatę z funduszu mieli wstrzymać od stycznia, tak 3 miesiące już nową umowę podpisałem

Do którego oddziału oddajesz? Kurczę w co ja się wkopalem. Umowę podpisałem 21.01 A dzisiaj dostałem lepszą propozycję w innej mleczarni 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Do Radzynia ale jestem z woj.łódzkiego, dopytaj się ile czasu jest na rezygnację z umowy


No właśnie chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
1 minutę temu, Dominiik napisał:

Do Radzynia ale jestem z woj.łódzkiego, dopytaj się ile czasu jest na rezygnację z umowy

Najgorsze jest to że w październiku wziąłem u nich pożyczkę i od razu na drugi dzień od podpisania umowy dostałem dziwny wynik z klasy. Pobierali drugi raz A ja razem z nimi i wyniki wyszły inne, później próba następna wszystko okej i później trzecią próbą wynik wysoki. Pozaklasowe miałem przez dwa miesiące, nawet pieniądze chciałem im oddać, ale jakoś to przeżyłem.. podpisałem ta umowę w styczniu i na drugi dzień klasa A ja swoją próbę i od razu do Malborka wynik dobry, dzwonie do mleczarni o wynik a tu informacja że na mojej próbie automat się zacial i nie mieli próby.. dobra biora następnym razem (w niedzielę) mówię już mnie mają bo w niedzielę malbork nie pracuje, ale wynik wyszedł dobry. Dzisiaj przyjechał po mleko i mówi że bierze próbę tylko u mnie na całej trasie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40
54 minuty temu, xpaxpa napisał:

Najgorsze jest to że w październiku wziąłem u nich pożyczkę i od razu na drugi dzień od podpisania umowy dostałem dziwny wynik z klasy. Pobierali drugi raz A ja razem z nimi i wyniki wyszły inne, później próba następna wszystko okej i później trzecią próbą wynik wysoki. Pozaklasowe miałem przez dwa miesiące, nawet pieniądze chciałem im oddać, ale jakoś to przeżyłem.. podpisałem ta umowę w styczniu i na drugi dzień klasa A ja swoją próbę i od razu do Malborka wynik dobry, dzwonie do mleczarni o wynik a tu informacja że na mojej próbie automat się zacial i nie mieli próby.. dobra biora następnym razem (w niedzielę) mówię już mnie mają bo w niedzielę malbork nie pracuje, ale wynik wyszedł dobry. Dzisiaj przyjechał po mleko i mówi że bierze próbę tylko u mnie na całej trasie.. 

Wtedy to chyba z połowa oddziału młynarskiego miała kosmiczny wynik klasy, ale anulowali je i od razu robili powtórkę. Ale być może to inny przypadek, mogły mi się miesiące pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
8 godzin temu, koks napisał:

Wtedy to chyba z połowa oddziału młynarskiego miała kosmiczny wynik klasy, ale anulowali je i od razu robili powtórkę. Ale być może to inny przypadek, mogły mi się miesiące pomylić.

To jest właśnie ten przypadek. Mi akurat wyniku nie anulowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myciu    24

są tutaj jacyś dostawcy osm radomsko?Doszły nas słuchy ze zakład w nowym targu chcą zamknąc i sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

A mnie zastanawia ostatnio jak Sapiński się przedstawia tj Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej Mlekovita a gdzie SM zgubił?? Ciekawe czy ta proszkownia to faktycznie jest należy do Spółdzielni czy tylko jakiś inny twór właścicielski z tego sobie zrobili. Jest ktoś tu z Rady?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic88    9
3 godziny temu, myciu napisał:

są tutaj jacyś dostawcy osm radomsko?Doszły nas słuchy ze zakład w nowym targu chcą zamknąc i sprzedac

Zamknięcie przyklepane, tylko nie wiadomo jeszcze, czy będzie sprzedaż majątku w Nowym Targu. W grę wchodzi ewentualnie sprzedaż całości lub tylko terenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak narazie wszyscy w górę. Zobaczymy co mlekpol pokaże bo na koniec roku się nie popisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

z tego co słyszałem to nie ma co liczyć na podwyżki w mlekpolu. inwestycje jakie zaplanowali na kolejne lata uniemożliwiają podniesienie ceny, A jak będzie to zobaczymy

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2020 o 18:40, Dominiik napisał:

Spomlek +5gr od lutego

 

 

A ja byłem mądrzejszy i w ostatniej chwili uciekłem z tego okrętu. Na dzień dobry w innej mleczarni 20 gr więcej przy tych parametrach i brak potrąceń na udziały i chore fundusze. Będę chciał to sam zdecyduje kiedy i ile odłożę sobie na gorsze czasy. Ta podwyżka... Śmiech na sali, chore potrącenia i mydlenie oczu. 20groszy tańsze mleko na wypowiedzeniu. Jeśli to prawda że zmienili okres wypowiedzenia w umowach to daje na msze że nie musiałem się dłużej męczyć i doić za złotówkę. Tu się nie ma co zastanawiać. Trzeba spie....ć!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xpaxpa    13
16 minut temu, PrzemekSokolow napisał:

A ja byłem mądrzejszy i w ostatniej chwili uciekłem z tego okrętu. Na dzień dobry w innej mleczarni 20 gr więcej przy tych parametrach i brak potrąceń na udziały i chore fundusze. Będę chciał to sam zdecyduje kiedy i ile odłożę sobie na gorsze czasy. Ta podwyżka... Śmiech na sali, chore potrącenia i mydlenie oczu. 20groszy tańsze mleko na wypowiedzeniu. Jeśli to prawda że zmienili okres wypowiedzenia w umowach to daje na msze że nie musiałem się dłużej męczyć i doić za złotówkę. Tu się nie ma co zastanawiać. Trzeba spie....ć!

z jakiego oddziału jesteś ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xpaxpa napisał:

z jakiego oddziału jesteś ?

 

Z centrali a odszedłem tam gdzie lepiej płacą. Już nie jestem zniewolony. Prywaciarze z ulicy co biorą białe i bez antybiotyku płacą tyle co Spomlek 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246
1 godzinę temu, PrzemekSokolow napisał:

A ja byłem mądrzejszy i w ostatniej chwili uciekłem z tego okrętu. Na dzień dobry w innej mleczarni 20 gr więcej przy tych parametrach i brak potrąceń na udziały i chore fundusze. Będę chciał to sam zdecyduje kiedy i ile odłożę sobie na gorsze czasy. Ta podwyżka... Śmiech na sali, chore potrącenia i mydlenie oczu. 20groszy tańsze mleko na wypowiedzeniu. Jeśli to prawda że zmienili okres wypowiedzenia w umowach to daje na msze że nie musiałem się dłużej męczyć i doić za złotówkę. Tu się nie ma co zastanawiać. Trzeba spie....ć!

Mądre posunięcie. Gdyby nie którzy mieli informacje co tam się dzieje w środku to już od dawna, by pouciekali. Ten okręt w dalszym terminie jest niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan201    0
3 godziny temu, Konrad531 napisał:

President od 1 lutego: +1gr do j.m. białka i + 0,7gr do j.m. tłuszczu

przeczytaj dokładnie tego smsa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1191

Narazie w mlekpolu nie spodziewać się podwyżek oby nie było w dół. Ludzie domagali się zmian zobaczymy co z tego wyjdzie na wozie czy pod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan201    0

President od 1 lutego: +0,001 do j.m. białka i + 0,007 do j.m. tłuszczu  TO PRAWDZIWA WIADOMOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj