Polecane posty

grzesiu    532

Dziękuję za propozycję ale jednak pozostanę w relacjach mlekpol - konsument.

 

 

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolejny      zakład w buku który należał do lacpolu dziś sprzedany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
2 godziny temu, wielgus napisał:

kolejny      zakład w buku który należał do lacpolu dziś sprzedany

A czy w zarządzie Lacpolu nie jest/był Sapiński? Czy mi się źle o uszy obiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys147    85

Odnośnie Mlekpolu to zdaje się, że nie należy odbijać się od ściany do ściany- między odwołaniem wszystkich, a niezgodą na traktowanie SPÓŁDZIELNI jako prywatnego folwarku - jest spore pole manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
Dzikib11 napisał:

Myślę ,ze w mlekpolu to są przymiarki do Pani prezes .

jeżeli miałeś na myśli ta sama Panią co ja. (a uważam ze tak) To uważam ze to najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko zna spółdzielnie od podszewki i ona ja może poprowadzić dalej. nie wiem jak sobie radzi z kontaktami z rolnikami. Ale w każdym wywiadzie podkreśla ze za kazdym sukcesy spółdzielni stoją rolnicy dostawcy którzy produkują dobrej jakości mleko


Xawier napisał:

2 godziny temu, wielgus napisał:

kolejny      zakład w buku który należał do lacpolu dziś sprzedany

A czy w zarządzie Lacpolu nie jest/był Sapiński? Czy mi się źle o uszy obiło?

lacpolem to chyba teraz zarządza Polmek bo kupił pakiet większościowy udziałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
59 minut temu, Xawier napisał:

A czy w zarządzie Lacpolu nie jest/był Sapiński? Czy mi się źle o uszy obiło?

jest w zarządzie sapiński i borawski też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Nie w zarządzie A radzie nadzorczej ze względu na to że Wasze spółdzielnie są udziałowcami lacpolu Ale wiekszosciowy pakiet udziałów ma Polmlek i to do nich należy decydujący głos.  

Tzn prezesi byli w radzie nadzorczej póki ich nie odwołano.  

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97
1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

jeżeli miałeś na myśli ta sama Panią co ja. (a uważam ze tak) To uważam ze to najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko zna spółdzielnie od podszewki i ona ja może poprowadzić dalej. nie wiem jak sobie radzi z kontaktami z rolnikami. Ale w każdym wywiadzie podkreśla ze za kazdym sukcesy spółdzielni stoją rolnicy dostawcy którzy produkują dobrej jakości mleko

 

lacpolem to chyba teraz zarządza Polmek bo kupił pakiet większościowy udziałów

 

Juz kilka lat temu jej kariera w zakładzie była ukierunkowana na objęcie tego stanowiska i nikt z tym sie nie krył.Mysle ,że to wlasciwa kandydatura czlowiek z zewnatrz nie koniecznie by poradził z ukladami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jank388    2
1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

@alfa dobrze mówi, w osm Łowicz wszystkich odwołali i nic dobrego to nie przyniosło

Swego czasu w osm Ryki wywalono połowę rady i zrobiono roszadę zarządu i firma rozkwitła ! druga w kraju po piatnicyy 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    518
9 godzin temu, jank388 napisał:

Swego czasu w osm Ryki wywalono połowę rady i zrobiono roszadę zarządu i firma rozkwitła ! druga w kraju po piatnicyy 

 

Trochę Cię poniosło człowieku. Nie jest źle ale zejdź na ziemię. Druga po Piątnicy... Hah. Dobre.. Ta premia za grudzień chyba poszła na przelew %%% u Ciebie 

W ubiegłym roku byliśmy zapewne daleko za Sierpcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Dzikib11 napisał:

1 godzinę temu, gosciu506 napisał:

jeżeli miałeś na myśli ta sama Panią co ja. (a uważam ze tak) To uważam ze to najbardziej kompetentna osoba na to stanowisko zna spółdzielnie od podszewki i ona ja może poprowadzić dalej. nie wiem jak sobie radzi z kontaktami z rolnikami. Ale w każdym wywiadzie podkreśla ze za kazdym sukcesy spółdzielni stoją rolnicy dostawcy którzy produkują dobrej jakości mleko

 

lacpolem to chyba teraz zarządza Polmek bo kupił pakiet większościowy udziałów

 

Juz kilka lat temu jej kariera w zakładzie była ukierunkowana na objęcie tego stanowiska i nikt z tym sie nie krył.Mysle ,że to wlasciwa kandydatura czlowiek z zewnatrz nie koniecznie by poradził z ukladami.

Czyli zostanie po staremu,stary układ , stare zasady,przydala by się świeża kompetentna wykwalifikowana krew...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97
2 godziny temu, DanielFarmer napisał:

Czyli zostanie po staremu,stary układ , stare zasady,przydala by się świeża kompetentna wykwalifikowana krew...

Uklady są tak zakorzenione ,że nie ma opcji na kogos z zewnątrz.Tu nawet związki małżeńskie sa zawierane w koligacjach spółdzielczych.

Rada powinna byc całkowicie zmieniona kilkanascie lat temu jak była ta afera z wyciekiem kasy kiedy to cześć rolników z układami dostawała podwójne wypłaty za mleko.To im się upieklo i poczuli się bezkarni,miejsca starych zajeli synowie i układ nadal sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Co zrobić jak chłopy ciemne na spotkania nie chodzą...jak wybierano delegata było nas 19 osób ze 170 uprawnionych....zmiany muszą iść od dołu.To tylko i wyłącznie nasza wina że tak jest.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
20 godzin temu, krzysieek napisał:

Z jakiego powodu odwołany przewodniczący?

Podobno kupował mleko z litwy po 40gr i póżniej sprzedawał po 1.6zł....🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To raczej powinien nagrodę dostać, że mleczarnia dzięki niemu zarabia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

potencjał byl nq okolo 1mln litrow a ile miał sprzedanego mleka? chyba 8mln z tego co pamietam bo to bylo 4 lata temu chyba

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikib11    97
2 godziny temu, Bercik92 napisał:

Podobno kupował mleko z litwy po 40gr i póżniej sprzedawał po 1.6zł....🤔

I cyk statuetka na dożynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj