Polecane posty

radekz200    6708

Ja w tamtym roku sobie chwaliłem bo były miesiące gdzie miałem wyższa cenę niz w mlekovicie ale w tym roku to jest przepaść 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
mati1723 napisał:

W tej cenie co podajecie z Sm Ryki jest jakaś premia??? I czy są potracenia na udziały???

5gr na udzialy 7gr premi za styczeń ma być podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
7 minut temu, radekz200 napisał:

Ja w tamtym roku sobie chwaliłem bo były miesiące gdzie miałem wyższa cenę niz w mlekovicie ale w tym roku to jest przepaść 😳

Może dozyjemy lepszych czasów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166

na prywaciaża to albo jakieś super znajomości albo bardzo duża ilość mleka a tak to zero poszanowania dla malych i mniejszych średniaków😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373
13 godzin temu, slawek74 napisał:

na prywaciaża to albo jakieś super znajomości albo bardzo duża ilość mleka a tak to zero poszanowania dla malych i mniejszych średniaków😗

Akurat niekoniecznie. Mam znajomego ktory oddaje do Piatnicy  Wyszedl mu bezkarencyjny antybiotyk w mleku. Jego ojciec (50+) pojechał do mleczarni to zero szacunku dla niego mieli, jak smiecia potraktowali. A przeciez to rolnik jest po czesci wlascicielem i daje tym baranom siedzacym tam prace...

Ale niestety w naszym kraju tak jest , ze nikt nie szanuje rolnika i jego ciezkiej pracy...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Powiedz jak szanować rolnika skoro oni sami między sobą sie nie szanują?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
Primula94 napisał:

13 godzin temu, slawek74 napisał:

na prywaciaża to albo jakieś super znajomości albo bardzo duża ilość mleka a tak to zero poszanowania dla malych i mniejszych średniaków😗

Akurat niekoniecznie. Mam znajomego ktory oddaje do Piatnicy  Wyszedl mu bezkarencyjny antybiotyk w mleku. Jego ojciec (50+) pojechał do mleczarni to zero szacunku dla niego mieli, jak smiecia potraktowali. A przeciez to rolnik jest po czesci wlascicielem i daje tym baranom siedzacym tam prace...

Ale niestety w naszym kraju tak jest , ze nikt nie szanuje rolnika i jego ciezkiej pracy...

Myślisz, że tak jest tylko w Piątnicy? Mnie w Mlekpolu od pijaków wyzwała kobieta za to że wykryto antybiotyk w mleku. Jak raz w miesiącu wypije z kimś pół litra na 2 i czasami jak jest jakieś święto to i tak na mnie dużo. Taki ze mnie ,,alkoholik''. Gdyby nie ten antybiotyk to inaczej z nią bym sprawę załatwiał. Fakt, że pewnie z 70% odstawionego mleka z substancją hamującą jest z winy alkoholu, ale czasami zawini po prostu czynnik ludzki ale przy takiej sytuacji niestety nie ma się co oszukiwać i szukać winnych. Stało się i trzeba brać to na klatę.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
3 godziny temu, karol091193 napisał:

Myślisz, że tak jest tylko w Piątnicy? Mnie w Mlekpolu od pijaków wyzwała kobieta za to że wykryto antybiotyk w mleku. Jak raz w miesiącu wypije z kimś pół litra na 2 i czasami jak jest jakieś święto to i tak na mnie dużo. Taki ze mnie ,,alkoholik''. Gdyby nie ten antybiotyk to inaczej z nią bym sprawę załatwiał. Fakt, że pewnie z 70% odstawionego mleka z substancją hamującą jest z winy alkoholu, ale czasami zawini po prostu czynnik ludzki ale przy takiej sytuacji niestety nie ma się co oszukiwać i szukać winnych. Stało się i trzeba brać to na klatę.

Na stanowisku i przy kasie się bywa a człowiekiem sie jest zawsze wszystko zależy od ludzkich charakterów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podobno pan Jan Z. Wyleciał z rady z mlekpolu , słyszał ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba076    0

Też słyszałem o tym ale szczegółów nie znam to myślałem że to plotka. Ciekawe czy mieli teraz jakieś dodatkowe zebranie zarządu czy to było jeszcze w grudniu 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Przewodniczący poleciał? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

No to widocznie prawda, bo i ja to słyszałem od znajomego instruktora. Chyba było dodatkowe zebranie. Podobno był jakiś wniosek. To teraz i głowa prezesa może polecieć. W sumie jak takie małe mleczarni jak Mońki i inne dają po kilka groszy premii za cały rok a Mlekpolu 5 za miesiąc to o czym tutaj mamy rozmawiać

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

To nie jest tak w mlekpolu ze przewodniczacego rady zatwierdza i odwołuje walne zebranie delegatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

spokojnie, pół jego rodziny i tak dalej będzie pracowało w mlekpolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Mlekovita Kalisz - zgodnie z wcześniejszymi informacjami brak premii za grudzień, cena z października.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel111000    35

Delegaci to mogli zrobić... Wiadomo kto rządzi spółdzielnią i po co jest ta rada. Pewnie przewodniczący walczył o podwyżki za mleko i poległ 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
4 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Mlekpol to firma rodzinna - Prezes i jego rodzina😉

Nic dziwnego skoro jest się prezesem od prawie 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol1905    63

Przecież @grzesiu już to tłumaczył, że konsolidacja w ramach jednego dużego podmiotu jest bardzo korzystna. Nie wiem tylko czy miał na myśli rodziny zarządu 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

SM Mlekowita  cena za jednostkę tłuszczu w styczniu 2020 wynosi 0.11zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj