sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Poznaniak    6

lamboEVO100 wyposazenie standardowe czyli , klimatyzacja, siedzenie pneumatyczne, koła 480r34, obciazniki z przodu 470, pompa 90 z czego 64 na tylne wyjscia, udzwig 4100kg , 3 zakresy biegów po 6 w tym,  półbieg, nadbieg, sprzegło w guziku, rewers elektrohydrauliczny, zaczep automat, siedzenie pasazera  w kubotach m5 nie ma EHR , dodatkowo pneumatyka 1 plus 2, radio, kogut , felgi pełne .

Edytowano przez Poznaniak

marluk    355

@Poznaniak to już po negocjacjach? Z kiedy oferta bo wiem, że ten model będzie zastąpiony modelem m5092 który ma nowsze normy emisji spalin.

Poznaniak    6

marluk - m...2 juz sa na placach i one maja w homologacji  norme emisji spalin  nr.5,  a m...1 miały norme nr.4 , ale ta nowa norma wydaje mi sie ze nie wchodzi jeszcze od 1 stycznia 2021 tylko pózniej???

lamboEvo100 - te co ogladałem na kleberach były. Choc mi bardziej na  troche wezszych oponach by zalezało zamiast 480/70r34 załozyc 420/85r34 pod opryskiwacz.

lamboEVO100

80marcin    28

Standard. Os I kabina amortyzowana. Przedni tuz, opony mitasa, 4 Pary hydrauliki  mechaniczne . Skrzynia 30x30 50km/h

Dominiik    82

Wyceniałem 6130M to 350 000 netto przygotowany do tura powiedział że 6120M jest około 20-30 tysięcy taniej.

kuba24051    474

radzio zdecydowałeś już co bierzesz? w zip agro w kurzejewie stoi puma 150 w nowej masce za 330 netto

radzioRS    94

Bardziej zachorowałem za valtrą t 144 320000 netto podstawa to agencja czy jeszcze przyzna taką moc .Na wiosnę dzwoniłem do zip agro o ofertę to delikatnie odpowiedzieli że pomorskiego woj nie obsługują mają chyba rejonizacje. Ja mam ofertę puma 2020r ma email za 320000 4 hyd multicontroler tuz amortyzowana oś koła 650 540 na pewno do zjechania cena. MF też podobna cena 7715 . 

marluk    355
3 godziny temu, Mkbw napisał:

Jaki ciągnik proponujecie  do 105km jako główny na 17ha

Kubota m5091

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 

• Przez mistrzkacpero
      Szukam nowego ciągnika na młodego rolnika około 75km. Najlepiej jak by cena brutto mieściła się w 200k. Zastanawiam się nad zetorem majorem oraz ursusem c 380. Może ktoś kupił nie dawno taki jeśli tak będę wdzięczny za informację
    • Przez Morela15
      Witam, 
      Poszukuję opini o przyczepie skorupowej Ursus T-083/A. Chodzi mi o sztukę z nadstawkami, warto zainwestować 65 netto? Czy lepiej zachodnią uzywke?
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj