sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

vodz    331
14 godzin temu, 80marcin napisał:

Orientuje się ktoś ile kosztuje zetor forterra hd 130

Niedawno widziałem na oeliksie za 230 000 netto w Płońsku stał na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928
13 godzin temu, axe300 napisał:

xD
wersja M jest od 2021 z normą Stage V czyli SCR (adblue) + DOC (katalizator) + filtr sadzy czyli DPF mają podniesioną moc o 5km aby motor mógł przepchnąć wszystkie spaliny przez te ustrojstwa. Ma inaczej wytłoczony grill w masce.

wersja bez M czyli 2020 jest bez DPFa czyli Stage IV

Gwarancje zawsze można przedłużyć, ale obowiązują wówczas odpłatne serwisy.
A jak sie sprawuje to zobaczymy jak serwis sobie poradzi bo mnie czasami ten traktor irytuje :( 

Poprawiłem się później :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
54 minuty temu, king12 napisał:

T7 165s 330tys do delikatnej negocjacij

A jakie wyposażenie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Przedni tuz amortyzacja kabiny i przodu 4 pary wyjść hydraulicznych opony Michelin pompa 110l

Także u mnie będzie stała chyba valtra 144 

Pojadę zobaczyć cesa puma 150 wyceniał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

S w nh to wersja do której nie można dołożyć niektórych bajerów np wyświetlacz na podłokietniku 

W case nie wiem co oznacza x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

X to mechaniczne zawory prosta wersja bez możliwości Multi kontroler to są te same modele

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

U mnie będzie na 99 procent valtra  bo cena prawie to samo co nh t7 różnica może 10 tyś

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

U mnie w okolicy niema żadnego nowego a o starszych też słyszałem nie za dobre opinie zresztą serwis też daleko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
Dnia 28.10.2020 o 16:46, Slavo napisał:

JD 6175M wyposażenie Premium 503 000 netto : podłokietnik , skrzynia CommandQuad Eco, 650R42 Trelleborg, skrętne błotniki, 4pary hydrauliki na elektrozaworach plus 2 z pod kabiny, pompa 150l, joy, amortyzacja osi, przedni Tuz z balast ok 1300, pneumatyka 2, fotel z ogrzewaniem, Lamy LED, zarządzanie na uwrociach, cięgło hydrauliczne, piton fix, antena GPS na dach ( +/-15cm), przygotowanie pod GPS ( z prowadzeniem AB). Dopłata do 175R około 55 tyś. Arion 650 Cis + za 506 000, bez GPS

Wybrałeś już , jeśli tak to co przeważyło. Ja nadal się zastanawiam z przewagą na JD 6175m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94
1 godzinę temu, king12 napisał:

U mnie w okolicy niema żadnego nowego a o starszych też słyszałem nie za dobre opinie zresztą serwis też daleko 

No to różnie bywa z tymi opiniami kolega kupił johna  6150 w 2015r w tym roku go sprzedał lokomotywa drugi kupił mf w 2016 7716 bardzo chwali dyna 6 . Po sprzedaży JD kupił Valtre .Każdy ma swoje typy ale chyba nr.1 przy zakupie to nadal jest cena która ciągle rośnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
4 minuty temu, radzioRS napisał:

Była by polska moc na polach Ursus 😀.A używane zachodnie to wielkie ryzyko 

Te które były produkowane 20-30 lat temu więcej wytrzymają niż te które są teraz. Kiedyś wyczyn w Case, John, Fendt po 30tys godzin jak ktoś dbał to była norma. Ciekawe czy dzisiejsze wytrzymają polowe bez poważnych remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Nh nie wytrzyma mój dziadowski NH t.5 rozpadł się przy 1800 mth. Znalazłem pięć innych osób którym stało się to samo. NIGDY WIĘCEJ GÓWNIANEJ JAKOŚCI CNH !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

Może i nie wytrzymają tyle co kiedyś ale tłuc się od łebka po dziadka w tym samym pudle to krzywizna kręgosłupa reumatyzm i hgw co jeszcze także życie trzeba sobie ułatwiać i umilać a nie jebać w nausznikach

2 minuty temu, NewVario napisał:

Nh nie wytrzyma mój dziadowski NH t.5 rozpadł się przy 1800 mth. Znalazłem pięć innych osób którym stało się to samo. NIGDY WIĘCEJ GÓWNIANEJ JAKOŚCI CNH !!! 

Co ci się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

@king12 głupoty gadasz. Porównujesz  stare ursusy do starych zachodnich? To i tak dzieliło je 30 lat myśli technologicznej. Miałem okazje popracować jd7810 i porównując do 1614 to przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj