sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Jaro102    21

Początkiem tego roku 4105 multi z przednim tuzem amortyzowana ośka i kabina 4 parami hydrauliki w tym 2 pary elektrozaworów i z podłokietnikiem 217 albo 227 tys netto dokładnie już nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Jaro102 napisał:

Początkiem tego roku 4105 multi z przednim tuzem amortyzowana ośka i kabina 4 parami hydrauliki w tym 2 pary elektrozaworów i z podłokietnikiem 217 albo 227 tys netto dokładnie już nie pamiętam

A to dobra cena.

Edytowano przez TheRolnikSweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
7 godzin temu, ThePerkins napisał:

Massej ma rejonizację , więc sobie dużo nie wybierzesz :D 

To szybko  z niego  zrezygnuje  , nie zamierzam przepłacać u jednego lub drugiego dealera tylko dlatego że on  tego chce ma rejonizację  i mi narzuca  swoją cenę, wyższą od innego o np.10-20%  ----żart  .Ponadto sam dealer potrafi do siebie zrazić np.  przedstawicielami którzy nie wiedzą co sprzedają lub próbują wciskać coś niezgodnego z oczekiwaniami.

Edytowano przez ralf3635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Rejonizacja jest dla kogoś kto w nią wierzy.W mysl przepisów sprzedawca nie moze Ci powiedzieć że Ci nie sprzeda towaru...bo bys sprawę w sądzie wygrał.Dilerzy działają tak,ze jak jesteś nie z jego rejonu,to cene zaporowa da lub taka,by jedną marzą dwóch dilerow sie ,,nażarło,,😁😁😁Rejony są po to ustalane by miedzy sobą dilerzy cena nie schodzili tylko trzymali odpowiednie marze na maszynach.

 

Kupując samochod pojechalem na drugi koniec Polski bo dostałem lepsza cene niż u dilera lokalnego.Mialem awarie na gwarancji  to usuwał lokalny salon bez zajakniecia.Serwis okresowy również.Po skończeniu gwarancji serwisuje sobie sam.

Edytowano przez mati00733
Dodanie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Cen pewnie się zmieniła. Chyba że to jest stały tekst że masz taką cenę a za tydzień wchodzą nowe cenniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Przecież żaden z nich nie stoi po naszej stronie - stronie kupującego ,najważniejsze szybka kawa ,  umowa wstępna , sprzedaż i papa - martw się sam. No może 90% z nich

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

Panie cena ostateczna nic więcej nie da się zrobić. Mówisz że się zastanawiasz bo masz jeszcze inna ofertę to nagle się jeszcze cena zmienia albo w tej cenie jakieś bajery dokładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Dlatego tak ważna jest wymiana informacji MF 7716 s skrzynia VT  / 480netto

kabina sredna wersją

przedni tuz 

multipad

dwa zaczepy 

oś amortyzowana

4x elektryczne wyjścia

pompa hydr. 190l

pneumatyka

fotel pneumatyczny z podłokietnikiem

opony 540/65/30 przód 

opony650/65/42 tył

datatronic 5

przygotowanie pod navi

Opinie, nie wiem jak się cena  ma do dyna 6  ,bo tutaj to można mieć w tej cenie dobrze wyposażonego JD 6175M . Do R trzeba  by było dołożyć z 50 tys.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

MF 5710 Global D4

felgi R38, 12 obciążników, zaczep dolny, zaczep górny automat, fotel pneumat, i chyba to wszystko 187 netto na dzień dobry 

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

JD 6175M wyposażenie Premium 503 000 netto : podłokietnik , skrzynia CommandQuad Eco, 650R42 Trelleborg, skrętne błotniki, 4pary hydrauliki na elektrozaworach plus 2 z pod kabiny, pompa 150l, joy, amortyzacja osi, przedni Tuz z balast ok 1300, pneumatyka 2, fotel z ogrzewaniem, Lamy LED, zarządzanie na uwrociach, cięgło hydrauliczne, piton fix, antena GPS na dach ( +/-15cm), przygotowanie pod GPS ( z prowadzeniem AB). Dopłata do 175R około 55 tyś. Arion 650 Cis + za 506 000, bez GPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Pierwsza wycena czy już negocjacje , jakieś opinie o skrzyni biegów czy wybór przypadkowy  , joy  jest do obsługi hydrauliki , jaka jest dopłata do anteny GPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
9 godzin temu, Jaro102 napisał:

Początkiem roku na cena była z jakiejś promocji plus uproszczony ehr

Tu jest pełny ehr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

To chyba nie jest zła cena patrząc na to że jeszcze coś można urwać z ceny bo do 5700s trzeba z 50 tys netto dołożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
20 godzin temu, mati00733 napisał:

Rejonizacja jest dla kogoś kto w nią wierzy.W mysl przepisów sprzedawca nie moze Ci powiedzieć że Ci nie sprzeda towaru...bo bys sprawę w sądzie wygrał.Dilerzy działają tak,ze jak jesteś nie z jego rejonu,to cene zaporowa da lub taka,by jedną marzą dwóch dilerow sie ,,nażarło,,😁😁😁Rejony są po to ustalane by miedzy sobą dilerzy cena nie schodzili tylko trzymali odpowiednie marze na maszynach.

 

Kupując samochod pojechalem na drugi koniec Polski bo dostałem lepsza cene niż u dilera lokalnego.Mialem awarie na gwarancji  to usuwał lokalny salon bez zajakniecia.Serwis okresowy również.Po skończeniu gwarancji serwisuje sobie sam.

rejonizacji jest ustalana w centrali na Polskę. Na case/steyer jest 50 tys kary. Przynajmniej tak diler twierdził. NH nie ma rejonizacji. Całe agco też ma rejonizacje na poziomie centrali. Byłem w małej fili dilera case i jak dowiedział się że jestem z innego województwa to dzwonił do głównego dyrektora sprzedaży na województwo czy w ogóle może mi coś oferować.

Przy małym ciągniku nikt nie będzie ryzykował i sprzedawał na nie swój rejon. Przy większych maszynach to jest kwestia dogadania. 

Multi 4120 260 netto - cena z maja wyjściowa

amortyzacja osi i kabiny

monitor +isobus

tuz przedni+ wom

4 zawory( 2 elktro)

lepsze lampy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

Pierwsza wycena więc końcówka do urwania. JD CommandQuad a Claas na Hexa ( obie zmieniają zakresy automatycznie), joy do hydrauliki i zmiany kierunku jazdy ( w JD dodatkowo 4 funkcje można zapisać). Antena SF1 katalogowo 13 tyś dopłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
4 godziny temu, Slavo napisał:

Pierwsza wycena więc końcówka do urwania. JD CommandQuad a Claas na Hexa ( obie zmieniają zakresy automatycznie), joy do hydrauliki i zmiany kierunku jazdy ( w JD dodatkowo 4 funkcje można zapisać). Antena SF1 katalogowo 13 tyś dopłaty

 

Jeździłeś CommandQuad dłuższy czas , jak się sprawuje ,może słyszałeś o niej jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Słyszał ktoś, że ma być Kubota M5092 która ma zastąpić M5091? To prawda? Wie ktoś jak cenowo teraz ten model? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

T144 Red +błotniki skrętne.amortyzowana kabina.wycieraczka tylna i przednia o zwiększonym kącie pracy .dodatkowe gniazda din.oswietlenie premium .trelleborg 650/38 540/28

Cena z dzisiaj 340 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
ralf3635 napisał:

Dlatego tak ważna jest wymiana informacji MF 7716 s skrzynia VT  / 480netto

kabina sredna wersją

przedni tuz 

multipad

dwa zaczepy 

oś amortyzowana

4x elektryczne wyjścia

pompa hydr. 190l

pneumatyka

fotel pneumatyczny z podłokietnikiem

opony 540/65/30 przód 

opony650/65/42 tył

datatronic 5

przygotowanie pod navi

Opinie, nie wiem jak się cena  ma do dyna 6  ,bo tutaj to można mieć w tej cenie dobrze wyposażonego JD 6175M . Do R trzeba  by było dołożyć z 50 tys.

 

 

 

 

gdzie wyceniales tego mfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Uważasz że cena jest dobra ?  Jeśli tak , to nie zawsze najbliższy czy też największy da najlepszą cenę .Obecnie jestem w trakcie negocjacji, wiec lokalizacji dealera nie podam ,chce za 500 tys netto mieć prawie full opcję z  anteną GPS, kabiną ex, łącznik hydrauliczny. itp. Obecnie bliżej jest mi nawet do JD 6175m nowa wersja 2020 rok  chyba nie jest taka zła i całkiem  w rozsądnych pieniądzach można mieć ciekawe wyposażenie , tylko nie wiem jaką skrzynie do niego brać- w MF jest przewaga  tylko tą skrzynią   Dyna VT  chyba nic innego za nim nie przemawia , no i udzwig tylnego podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

uważam że słaba ta cena. ja teraz negocjuje mfa 7715 i cena dużo dużo niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj