sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

ralf3635    72

Ktoś wyceniał MF 7716 S  na skrzyni VT, z elektrozaworami ,amortyzowana przednia osia . Ponadto jak sprawuj się  ten model oraz skrzynia VT czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8

Jeżeli Case puma 150 według konfiguratora ze strony wychodzi równe 680 tys netto to jaka cena bedzie ostateczna żeby nie przepłacić?

Minus 45% czyli 375 tys. netto to już chyba nieźle?

 

 

 

 

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

@pedro2 walczysz w konkursie dzban roku czy jak z takimi inteligentnymi odpowiedziami?

Ze niższa to on wie, złotówka mniej i juz jest niżej, raczej pytał konkretnie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Jak było Wielkie polowanie case to wydaje się mi że taka puma 150 mc zaczynała się od 340netto. Zobacz temat ceny cnh . To chyba w kwietniu było. Dało się zejść przed koronowirusem do 55%ceny konfiguratora. Wiem że coś grzebali przy konfiguratorze i pewnie w między czasie jakąś podwyżkę robili. Za 400netto to jest puma 200 w dobrym wyposażeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
18 minut temu, kibix napisał:

Jak było Wielkie polowanie case to wydaje się mi że taka puma 150 mc zaczynała się od 340netto. Zobacz temat ceny cnh . To chyba w kwietniu było. Dało się zejść przed koronowirusem do 55%ceny konfiguratora. Wiem że coś grzebali przy konfiguratorze i pewnie w między czasie jakąś podwyżkę robili. Za 400netto to jest puma 200 w dobrym wyposażeniu. 

Puma 200 MC w podstawie wychodzi za 410 tys przy rabacie 55 % a Puma 150 MC w tej samej spec. za 320 tys. to jest 90 tys różnicy.

Tak czy siak to jest taki szmal do wydania że sie odechciewa wszystkiego.

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Puma 150mc cztery pary hydrauliki tył, jeden międzyosiowy do przedniego tuż, obciążnik 1000, miękka oś, pompa 110, siłowniki 100, oś belkowa, felgi spawane, opony michelin 600 i 480, radar,przygotowanie do automatycznego prowadzenia , el lusterka, iip, 330 netto 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falcon83p    8
56 minut temu, bezbarwny napisał:

Puma 150mc cztery pary hydrauliki tył, jeden międzyosiowy do przedniego tuż, obciążnik 1000, miękka oś, pompa 110, siłowniki 100, oś belkowa, felgi spawane, opony michelin 600 i 480, radar,przygotowanie do automatycznego prowadzenia , el lusterka, iip, 330 netto 

Ja mam nieco inaczej: autom klime, koła 650 i 540 na felgach spawanych 42 i 30 cali, pełna nawigację 1 poziom, system HTS2, dzojstik do hydrauliki, łącznik hydrauliczny, ISOBUS, power beyond, oś tylna stała kołnierzowa, monitor na podłokietniku, podłokietnik el reg, hamulec ręczny elektryczny, ehr do przedniego tuz, sterowanie 1 pary hydrauliki na błotniku, rozszeżone sterowanie na podłokietniku i na słupku, pełny pakiet oswietlenia (20 led 2 soczewki 2 dodatkowe drogowe umieszczone wysoko na słupkach), dodatkowe stopnie do kabiny, fotel (jakiś niby lepszy), kierownica skórzana (bo taka jest z klimą w pakiecie), zmienne przełożenie układu kierowniczego, skrzynia full 19x6 40 km eco, mocniejszy alter i aku bo taki musi być do pełnego oświetlenia, podgrzewacz zimowy silnika, nowy typ maski i to chyba tyle.

Zatem chyba 370 to nie będzie zła cena jak na świerze zamówienie, co myślisz?

Kiedy zamawiałeś swojego?

 

Edytowano przez falcon83p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Nh T6.125 ec

Skrzynia 17x16, 4wyjscia hydrauliczne,pompa 110l, hamulce pneumatyczne 2obwodowe,amortyzowana os 3kat.,tuz przedni, opony 650r38,fotel pneumatyczny, zaczep automatyczny i dolny lusterka teleskopowe  260 bez negocjacji 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

A co myślicie o case farmall 95a? ceny są różne od 140 do 160. netto. Jakość wykonania detali jest kiepska, ale cena w miarę Oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5544332211    29

Fendt 724 profi plus w opcji wszystko co się da - 1mln  goły  i do tego profi 900 tyś 

Fendt 516 Profi Plus opcja też full 850 tyś  golas i też profi  700  tyś 

fendt 828 profi plus full opcja 1,2 mln  golas 1,1 mln

fendt 936 full opcja około 1,5 mln golas 1,3

fendt 1050 full opcja około 2 mln  golas 1,9

Jak by się komuś przydało :) są to ceny wyjściowe od których idzie zawsze coś urwać , ale pokazuje że w  fendzie wszystko co mamy w opcji możemu to mieć za około 100 tyś a w innych markach te 100 tyś to mało na full opcje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

nadal nie zmienia to faktu że w cenie takiego 724 możemy mieć ciągnik od konkurencji i do niego pomocnika 100km tej samej marki 🥴. No ale wiadomo fendt to fendt

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Zalezy czy robi się samemu czy ma się pracowników. Sobie to fendta, dla pracownika aby konie pod maska sie zgadzaly 🙂🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
Dnia 11.09.2020 o 22:26, marluk napisał:

@GR_Bogaccy

A możesz uzasadnić dlaczego? Ten ciągnik tyle kosztuje bez pneumatyki. Z pneumatyka bliżej 170 netto.

Kubota M5091 w podstawowej wersji 180 000 brutto. Ale mamy tam już sporo w tym pneumatyczny fotel, klimę, w miarę dobre i szerokie opony, obciążniki.

Ja dobrałem dodatkowo przedni TUZ - polagra 7000 zł, trzecią sekcję hydr. 2400 zł, sterowanie tuz z błotnika 1000 zł, pneumatyka do przyczep 7700 zł. Jeszcze zastanawiam się czy nie wziąć 1000 obr. wałka, ale wtedy tracimy 540 E, koszt 1000 zł. 

Czyli wyszło 202 500 zł. Myślę że to nie jest zła cena za takie wyposażenie.  Jedynie o co się martwię to trochę więcej jest tam napchane tych oczyszczających spaliny rzeczy. No i zmiana zakresów jakoś tak ciężko wchodzi. Ale może trzeba bardziej to wyczuć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modrzew    27

za sterowanie z błotnika się dopłaca? ja mam w podstawie w m4 i z tego co wiem to w M5 też jest, choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

Kolega kupił teraz farmall 95a i jest zawiedziony. Po 60 mtg nie trzyma rozdzielacz, skrzynia chodzi ciężko (ponoć te typy tak mają), pali więcej niż jego starsza renowka 90 konna, lusterko dostało drgań od tłumika i pękło. Jedyny plus farmalla to cena, która jest poza konkurencją. Z klimą, pneumatyka 2+1, wyjdzie coś ponad 140000 netto. NH td85 jest troszkę droższy A wszystko to samo. Ciekawi mnie ten FTP bo pojemność 3400 jest strasznie mała i nie ma co się dziwić, że ciągnik nie ma mocy. Zastanawiałem się jeszcze nad Zetorem proxima 87 km z 2018 r. Z pojemnością 4100 za cenę większą niż farmall w takim wyposażeniu 150000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadka88    6

Znajomy też kupił farmalla i przerobił nim już 3tys mtg i stwierdził że już nie kupiłby go. Ciągle się zapowietrza, ukręcił się już wom ,i podobno standartowo linki od sprzegla zrywają przy 1-1,5tys(lub biegów nie pamiętam ). A zetor z opinią użytkowników w mojej okolicy twierdzą że cieknie z nich oliwa że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
15 godzin temu, maroko napisał:

Kubota M5091 w podstawowej wersji 180 000 brutto. Ale mamy tam już sporo w tym pneumatyczny fotel, klimę, w miarę dobre i szerokie opony, obciążniki.

Ja dobrałem dodatkowo przedni TUZ - polagra 7000 zł, trzecią sekcję hydr. 2400 zł, sterowanie tuz z błotnika 1000 zł, pneumatyka do przyczep 7700 zł. Jeszcze zastanawiam się czy nie wziąć 1000 obr. wałka, ale wtedy tracimy 540 E, koszt 1000 zł. 

Czyli wyszło 202 500 zł. Myślę że to nie jest zła cena za takie wyposażenie.  Jedynie o co się martwię to trochę więcej jest tam napchane tych oczyszczających spaliny rzeczy. No i zmiana zakresów jakoś tak ciężko wchodzi. Ale może trzeba bardziej to wyczuć.

Od jakiego dilera dostałeś taka cene? To już po negocjacjach? Wydaje się bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4

w konfiguratorze claasa pojawiły  się ceny. Czy ktoś oriętuje się ile % schodzą z ceny dilerzy? Czy jest tak jak w przypadku new holland 40 % ?

Edytowano przez Emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj