sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

romanekdeutz    88

A co oprócz ciągnika miałeś wpisane we wniosek? U mnie podobna sytuacja bo ciągnik będę miał za całą kwotę a miałem jeszcze wpisane maszyny punktowane, i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

Nowy dyrektor w John Deere Polska i nowe ceny... duuuuużo wyższe. Za 6155R 500 tyś netto wyjściowa cena bez targowania - szaleństwo. Mam 6100 rc i rozglądam się za 150KM ale chyba przejdę na coś tańszego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

jak szybko podniósł tak szybko opuści jak sprzedarz spadnie o 80% 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Teraz chyba była podwyżka 5-6% jednorazowo to już chyba ich zdrowo poj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

podwyżka była w jd o dokładnie 4.6 %... i tak model 6195R (akurat edycja ultimate z autopower) kosztował około 620 tys a teraz cena zaczynać się będzie od 680-700 tys , oczywiście netto. Fendt również poszedł w górę. Model 720 od 730-750 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Nie było by problemu gdybyśmy i my dostali jakaś podwyżkę, taka ze 20-30% za te wszystkie lata bez podwyżek, co by cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

A ja nie jestem za podwyzkami za plody rolne. Ta cena ktora teraz jest za zboze 800 zl pozwala wyzyc i cos zainwestowac. Jakby cena poszla na te 1000 zl to by bylo jak jakies 8 lat temu. Cena ziemi i dzierzawy poszla w gore bo i cena plodow poszla w gore. Niech bedzie tak jak jest a nie bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Nawozy w górę opryski w górę maszyny coraz droższe życie też prondy woda żywność  itp procentowo to nam się  gorzej żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Nawozy raczej od kilku lat stoja w tym samym miejscu. Opryski wszem troche zdrozaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Tylko cały czas musimy powiększać  produkcję aby utrzymywać ten sam poziom a ta granica dla niektórych już jest nie do przeskoczenia i gospodarka już nie jest głównym czy jedynym żrudłem utrzymywania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

T6 125S amortyzacja. przedni tuz . Oświetlenie Led 230netto dobra oferta? bo jeszcze pewnie coś zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jest promocja na 5710 ale ciekawe ile trzeba dopłacić do wersji S https://agromarek.pl/promocja-massey-ferguson-100-km-od-186-900zl-netto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

A ten t6 jaka pompa siłowniki tył, opony ile wyjść  opisz coś więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Dostał ktoś z Was lepsza propozycję finansowania zakupu ciągnika aniżeli finansowanie fabryczne?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

oczywiście😉różnica w kosztach ponad 10 tyś. na niekorzyść cnh. warto szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

A mógłbyś bardziej dokładnie to opisać


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

złożyłem zapytanie do dwóch firm czy nie chcą sfinansować zakup ciagnika, a że dały lepsze warunki niż fabryka👏 Później to już licytacja kto da lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Tylko z tego co ja się orientowałem to koszty w moim przypadku to właśnie 10tys ale max


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

to u mnie finansowanie fabryczne CNH 2 lata temu kosztowało dodatkowo tylko 2900zł jednorazowej wpłaty przy zakupie, a kwota do spłaty na raty 18 miesięcy 0%. Także całkowity koszt kredytu to właśnie te 2900zł plus oczywiście obowiązkowe ubezpieczenie AC.

Także w banku na pewno nic lepszego by nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Teraz prowizja, odsetki, AC, wpis w rejestr zastawów i później wypis


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio    4
Napisano (edytowany)

Czy zna ktoś cenę zetora 130 hd ? Z góry dziękuję za odpowiedź 

Edytowano przez Emilio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj