sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Andzej23    80
johniy861 napisał:

Panowie, może mi ktoś powiedzieć w jakich realnych pieniądzach kształtował by się jd 8270R? mam wycenę na 750 tys netto z wyposażeniem e23, 5 par wyjść hydrauliki, udźwig 9 ton, joystick do zaworów, navi do 15 cm, amortyzacja kabiny, skrzynia 50 kmh, koła 710 tył i 600 przód, pompa 321 l/min, pakiet led i inne pierdołka. Ile można jeszcze z ceny zejść? Mi w zeszłym roku wycenili na 720tys tylko nie pamiętam czy skrzynia była 43 czy 50. Nie wiem czy on jeszcze nie stoi do wzięcia. Dealer Agro Efekt oddział Częstocice. Teraz mógłby być trochę tańszy. Ja z niego zrezygnowałem i wziąłem 7290r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78

@Andrzej23 tego już nie ma. W lutym go sprzedali. Na dniach ma przyjechać do sycowa 8270R jako ostatnia sztuka w starej budzie i w starej cenie. A możesz powiedzieć czemu zrezygnowałeś z 8R na rzecz 7R? gabaryt? No i jeśli można to ile dałeś za tą 7R? Jak coś to może być na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2510    98

Firma z LU wycenili mi za jd6175m uwaga 405tys netto z tuzem heheh i to cena do 15 maja bo potem 7procent w gore hehe i uwaga 5 tys maja tylko zarobku na ciagniku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

powaliło ich z podwyżkami

czyli jak 7% w góre to nowa M 120KM TO Z 370 TYS netto w podstawie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

A 6 lat temu za 6100rc dałem 214netto i wydawało mi sie drogo..... a tu ceny poszybowały a nasze produkty tanieją ciagle😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoH    1
Napisano (edytowany)

Witam

Orientuje się ktoś ile kosztuje Valtra N134 i valtre N 154. Jeśli tak to prosiłbym też o informacje w jakiej wersji wyposażenia

Pozdrawiam

 

 

Edytowano przez RoH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIRK80    12
Dnia 14.03.2020 o 12:59, hardkor113 napisał:

kubota 95 gx od ilu sie zaczyna? Ewentualnie cos wiekszego

od ok. 200 tyś netto w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8

New holland T5.100 prawie na full 255 netto do dużej negocjacji wtępnie wyliczone do modernizacji z nadwyżką bo niby ceny moga sie zmienić za rok dwa 

 

electro command

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

kolega kupił nh 2 lata temu t7.200 z przednim tuxem na autocomand za 275tys netto teraz to pewnie 340 nie wystarczy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
Michalmeer napisał:

kolega kupił nh 2 lata temu t7.200 z przednim tuxem na autocomand za 275tys netto teraz to pewnie 340 nie wystarczy

rc lub pc na pewno nie ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

autocomand bezstopniowka jest w 100%


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    934

Case puma 150 skrzynia 19/6 ok 330 netto ,maxxum na 6cylindrach gościu zapraszał na miejsce o cenie nie mówił...byłem zdecydowany na t 6 180 DC ale jak poczytałem troszkę o tych zapoceniach skrzyni to mnie zniechęciło. Diler case też bardzo blisko trzeba będzie podjechać...w grę wchodzi forterra 150hd 250netto tylko zniechęca mnie silnik 4cyl. Na korzyść Zetora przemawia że mam forterre 105 ogólnie zadowolony z ciagnika " jak na Zetora" Co byście wybrali z tego zestawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
   0
sumek666 napisał:

A Zetor Crystal? Jak się kształtują ceny?

320-400 wahają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Puma stary konstrukcyjnie ciągnik,zapas mocy na podniesienie to ok 50 KM.gabaryt i masa

Nh t6.180 to chyba najwyższy z serii z dostępną skrzynia DC.Lepiej chyba Pumy odpowiednik czyli T7 Ale nie S.

Zetor jak to zetor...jedni chwala, drudzy nie.

Ja bym.kierował się czasem reakcji serwisu w.przypadku ewentualnej awarii. Serwis może być i 100-200km dalej,wazne by był na.drugi dzień A jeszcze lepiej tego samego dnia co awaria 

 

T6 i Zetor będą w miare uniwersalne, nawet pod ładowacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    934

Ładowacz mi nie potrzebny bo mam przy starym poczciwym mtz - oborę obsługuje a do tego ładowarka jest. Ciekawe jak ten maxxum na 6cylindrach wyjdzie myślałem że maxxumy nowe tylko na 4...w grę jeszcze wchodzi t 6 ale na starej skrzyni - wyjącej


U nas w obrębie 50km mamy jeszcze jelonka- odpada bo cena 350 za serię m , Deutz-Fahr jakoś też mi nie pasuje, jest jeszcze kubotka w agromie trzeba sprawdzić ofertę chociaż kabinki mają małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25
Napisano (edytowany)

Za CNH napewno przemawia dostępność części,jest tego na rynku bardzo dużo,wielu mechaników zna już te konstrukcje bo są na rynku od wielu lat.

Kubotki są.zwrotne, ale jak te większe??

 

Może pod.wzgledem obsługi serwisowej spójrz, np:W którym ciagniku bez problemu i bez potrzeby wzywania serwisu (kasowanie interwalu olejowego laptopem) wymienisz olej,skalibrujesz skrzynie itp,wazne kwestie.

Zakup ciagnika to tylko jeden z pierwszych kosztów,bo jesli przez następne 20 lat życia maszyny trzeba każdego roku co najmniej raz wzywać serwis na głupi olej w silniku,to suma summarum jakiś znaczący koszt jest

 

Moim skromnym zdaniem,sprzedaż nowych ciagnikow będzie malala, chcąc nie chcąc dilerzy będą gdzie indziej szukać zarobku by zniwelować straty.A co zrobisz jak sam pewnych czynności przy maszynie nie zrobisz....płać i płacz,a zaplacisz bo trzeba miec czym robic..

Edytowano przez mati00733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ogladalem u mechanika rocznego crystala 160....cala tylna ko sole wyrywalo ze srub po zalozeniu kv 4x50 z podwojym walem cammbella. Serwis kazal orac bez walu bo ciagnik nie przystosowany do takich obciazen.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

To że coś puścilo nie koniecznie wskazuje na słabość materiału maszyny tylko na brak wiedzy u operatora odnośnie dopuszczalnych obciążeń (opcja osi HD).

Jak do c360 zaczeplimy 3 obrót i coś puści to nie znaczy ze 60-tka jest ch.....wa 🙂źle dobrana maszyna wspoltowarzyszaca. 

150km to wcale nie tak dużo. 

180km Claas, oś tylna pekła jakby ktoś szlifierka obciał...i nikt nie gada że szajs bo agregat siewny ważył 3,5 tony🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    368

Valtra na "promocji" t154 za 326tyś. netto. Może tutaj ciekawa alternatywa, cena porównywalna do Pumy. Zetor jako firma, która znajduje się w kiepskiej sytuacji finansowej nie jest chyba zbyt rozsądnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Mati ale porownaj sobie tyl tego crystala do 16tki starej.....widac roznice golym okiem jak most tylny odchudzono. Rozumiem jakby mial 5tke obrotowa  ale 4ka w 160 km to powinno latac. Ogolnie nawet wykonanie tego zetora w srodku wyglada powiedzmy tandetnie a przexiez malo nie kosztuje bo w podobnej kasie kupimy ciucholanda t6 ktory tez jakoscia nie hrzeszy a kladzie na kolana zetora.

 

co do valtry serii T jezeli jest az taka promocja to wg mnie nie ma nawet co ogladac iszych ciagnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Mikruss na żywo Crystala niestety nie.mialem okazji zobaczyć,diler nie ma na placu 🙂

Co do promocji,trzeba patrzeć,bo często,,promocyjna,, cena dotyczy mega golasa , z okrojana hydraulika, badziewnych oponach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2201

Brać taki ciągnik co ma przyjeżdżać serwis często to gdzie tu logika.

Powiem cnh niewarte swej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj