sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

situ14    35

Jak to przedstawiciel wytłumaczył. Zaznaczysz punkt ab I prowadzi Cię po wyznaczonych ścieżkach automatycznie. Czyli chyba kompletna. Dokładność chyba 15cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Jak czytam te ceny to coraz bardziej mnie to przeraża. Ceny naszych towarów w dol, maszyny w gore i to ostro. Pozniej sie nie dziwie ze ludzie kupuja kolejny ciagnik, kolejny hektar w kredycie żeby mieć więcej nie patrząc na opłacalność. Moze korona spowoduje jakaś normalność jak go jebnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Za tego maxxuma to raczej duzo nie zejdą. Jak zejdą do 320 netto to według mnie będzie to już będzie dobra oferta. Kupiłem podobnego tylko z gorszym wyposażeniem. Razem ze skrzynia 50 eco wchodzi amortyzacja i hamulce na przedniej osi. 3 czy 4 elektrozawory ?

Jak teraz handlowcy podchodzą do sprzedaży ? Jeden przedstawiciel mówił że spora część ciągników przez przestoje nie dojedzie do żniw. Do umów robią aneksy a jak ktoś się nie zgodzi to rozwiązują umowę i oddają zaliczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebiii2300    5

Intereresowal się ktoś z was cenami case puma 150 cvx . Na jakie wyposażenie dodatkowe postawiliscie i za jaką cenę przy tym modelu . Drożej wychodzi new holand t6 160 EC ? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dwa różne ciągniki porównujesz.  Różnice może być nawet 100 tys zł.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebiii2300    5

Do case puma trzeba by było t7 porównywać cenową zależy mi na ciągniku 130-150 km max, 6 cylindrów był by to główny ciągnik w gospodarstwie do ciężkich prac ( orka , agregat uprawowy, prasa może w przyszłości przyczepa  samozbierajaca  i inne tego typu pracę.  Przedni tuz,  amortyzowana przednia oś to co pierwsze mi do głowy przychodzi.  Z góry dzięki dodam że do tej pory nie interesowałem się żadnymi nowymi ciagnikami A jest ich teraz jak grzybów po deszczu różne modele różne marki ch.j wie co wybrać xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Budżet. To po pierwsze. Po drugie szukaj dilera, który jest najbliżej i ma dobra opinie o serwisie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Ale za pierwszy czy każdy przegląd na gwarancji? Ile ich jest? Bo gwarancja teraz chyba tylko rok trwa u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12
12 godzin temu, maroko napisał:

Ale za pierwszy czy każdy przegląd na gwarancji? Ile ich jest? Bo gwarancja teraz chyba tylko rok trwa u nich.

ja miałem tak 100mtg olej i filtr silnikowy oraz filtr hydrauliki a i filtry paliwowe ale to norma później 300mtg i tak  dalej co 300mtg ile tych przeglądów uda ci sie w roku zrobić to zależy od użytkowania maszyny a potem po roku decydujesz czy chcesz dalej pozostać przy przeglądach od dilera albo wykonujesz sam wymiany

Edytowano przez tomuss17
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek320    1

Wie ktos może ile będzie kosztował w biednym wyposażeniu deutz fahr 6120 i John deere 6100m


lub 6110r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

deutz ok 240-250 netto w podstawie. Mam wycene 6130 jak coś zapraszam na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek320    1
situ14 napisał:

deutz ok 240-250 netto w podstawie. Mam wycene 6130 jak coś zapraszam na priv 

Napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba092000    19

Nie wie ktoś ile obecnie może kosztować brutto Case Farmall 95A? W podstawie ;) I jakie są do wyboru opcje w tym ciągniku?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7777    3

Witam. Planuję zakup ciągnika i mam pytanie co byście polecili case maxxum 115 multicontroller czy clasa 440? Może ktoś takie posiada i może coś powiedzieć na ich temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek320    1

może ktos sie orientuje ile bedzie kosztować steyr expert cvt lub case vesterum 110km w biednym wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olimpik111    1
Dnia 4.04.2020 o 19:13, Hebiii2300 napisał:

Do case puma trzeba by było t7 porównywać cenową zależy mi na ciągniku 130-150 km max, 6 cylindrów był by to główny ciągnik w gospodarstwie do ciężkich prac ( orka , agregat uprawowy, prasa może w przyszłości przyczepa  samozbierajaca  i inne tego typu pracę.  Przedni tuz,  amortyzowana przednia oś to co pierwsze mi do głowy przychodzi.  Z góry dzięki dodam że do tej pory nie interesowałem się żadnymi nowymi ciagnikami A jest ich teraz jak grzybów po deszczu różne modele różne marki ch.j wie co wybrać xd 

Lepiej weź na promocji jest Mf 7715s tuz wałek przod bezstopniowka dużo zwrotniejsze od Pumy czy t7 za 380 netto lub dyna6 za 340 netto. Bardzo przyjemny ciągnik w porównaniu do konkurentów z cnh. Puma w dobrym wyposażeniu tym samym co 7715s na nowej masce wychodzi 460 netto bez  walka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Skąd ta cena pumy ? Puma 150 w biednej wersji zaczyna się od 280 to jak to możliwe że Ci wyszło 460 netto? Puma 200 w bogatej wersji jest za 400 netto. Mf będzie gdzieś 20 netto droższy. Dyna 6 to bardzo przyjemna skrzynia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

cena claas arion cis 510 330000 netto tuz przód,  opony 600 /480, amortyzowana oś podobno w standardzie, smart stop 3 zawory mech reszta standard .A cena do oddania 300000 bardzo drogo a claas 610 w promocji strona główna  podaje 283000 zdzierstwo jutro będę miał na maxxum 115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    192
Dnia 15.04.2020 o 20:07, tomek320 napisał:

może ktos sie orientuje ile bedzie kosztować steyr expert cvt lub case vesterum 110km w biednym wyposażeniu

Od 300 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Maxxum 115 opony 650 /65  przód 540, bujany przód ,tuz , 4 hyd mech ,oświetlenie led full ,doposażenie środka za 6 tyś ( fotel podgrzewany wentylowany, klima ustawiana do danej temp ...) skrzynia 16x16 270000 do negocjacji multicooler 297000 co myślicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Zapytaj dilera czy kurs euro ma wpływ na cene ciągników case/stayr bo mi wciskał kit że rozliczają się w złotówkach. 

Jeszcze w marcu maxxum cvx 50 eco, oska amortyzowana z hamulcami fotel podgrzewany z pszesuwanym zagłowkiem, kierownica skorzana opony 600 i coś tam jeszcze (możesz poszukać kilka stron temu pisałem całą oferte)  był za 280 netto. Wtedy euro było 4,3 teraz jest 4,55.

280/4,3=65

65*4,55=296

Tylko to był ciągnik placowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj