sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Terracan    3
Lukasz041514 napisał:

3 godziny temu, Bartek933 napisał:

Ja za T5.85 dostałem wycenę 175netto. Też 24/24 ehr, wzmocniona oś,zawory między osiowe jak dobrze pamiętam, obciążniki tył i węższe opony. Ogólnie jedź do case, taniej Ci wyjdzie

Cena po negocjacjach czy wstępna oferta do negocjacji ? 
 

dzis dostałem ofertę na zetora proxima 100HSX 96 KM ( mokre sprzęgło , EHR, rozdzielacz 3 sekcyjny, siedzenie pneumatyczne klimatyzacja ) 188300 netto

hsx to z chyba z rewersem tak?kucze jeżeli tak to nie wiem jaki sens jest płacić 30 koła za ten rewers.ja teraz kupiłem proxime 100 cl zwykła i 153 tyś. Z Klima fotel komfort 3 pary wyjść itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Terracan napisał:

hsx to z chyba z rewersem tak?kucze jeżeli tak to nie wiem jaki sens jest płacić 30 koła za ten rewers.ja teraz kupiłem proxime 100 cl zwykła i 153 tyś. Z Klima fotel komfort 3 pary wyjść itp.

Tak, rewers elektrohydrauliczny. Ale i sprzęgło mokre, a Ty kolego jakie sprzęgło masz ? 153 tys netto do zapłaty ? A jaka była cena wyjściowa ? Możesz cis więcej o swoim wyposażeniu napisac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15
22 godziny temu, masio513 napisał:

Wiem. Ale 5090, a np. 5110 wyliczyli nam tylko dwa tysiące więcej więc zamówiliśmy 5110g gs. 

Ile się teraz oczekuje na takiego DF-a? Brałeś go w tej niby promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Grucha18. Niby w promocji, ale cały skonfigurowany pod nas i za wszystko trzeba bulić.  Prawdopodobnie w maju powinien być. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8
15 godzin temu, Terracan napisał:

Może ktoś się orietuje w cenach Nh T6 .A konkretnie t6 160 6cylindrów

250+ podstawa netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15
52 minuty temu, masio513 napisał:

Grucha18. Niby w promocji, ale cały skonfigurowany pod nas i za wszystko trzeba bulić.  Prawdopodobnie w maju powinien być. 

A orientujesz się czy mosty są jednego typu czy do wyboru za dopłatą oczywiście tak jak np. w Nh? I co dobierałeś z opcji?

Edytowano przez grucha18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8
Dnia 5.03.2020 o 12:58, masio513 napisał:

Wiem. Ale 5090, a np. 5110 wyliczyli nam tylko dwa tysiące więcej więc zamówiliśmy 5110g gs. 

Brałeś DF na Prow ? jak wygląda u nich finansowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

 Grucha Tego to Ci nie powiem. 

Skrzynia 30x30, pneumatyka, pełne felgi, opony trelleborg 480, obciążniki z przodu, bez adblue, 3 wyjścia hydrauliczne, udźwig 4500, co jeszcze nie pamiętam. 

Farmerr brat na młodego bierze. Nie wiem nawet. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

NH TD5.85
Skrzynia 40km/h
Rewers hydrauliczny
Dwa siłowniki wspomagające
Pompa 64L
6 gniazd hydraulicznych
Klima
Pneumatyka 1 i 2 obwody
Fotel pneumatyczny
Radio
Obciążniki przód
140000zł netto


Proszę o opinie, co sądzicie o cenie. Dobra czy zbyt drogo?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ofertę na T5.95DC 

99KM

skrzynia 24x24

rewers elektrochydrauliczny, mokre sprzeglo

klimatyzacja 

podnosnik 4200 kg

cena 185 tys netto 

 

moim zdaniem dużo za dużo moja oferta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

t5 tyle bedzie kosztować ja przed nowym rokiem zamawiałem t5.95dcHD za 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101
Dnia 7.03.2020 o 06:56, robert812 napisał:

NH TD5.85
Skrzynia 40km/h
Rewers hydrauliczny
Dwa siłowniki wspomagające
Pompa 64L
6 gniazd hydraulicznych
Klima
Pneumatyka 1 i 2 obwody
Fotel pneumatyczny
Radio
Obciążniki przód
140000zł netto


Proszę o opinie, co sądzicie o cenie. Dobra czy zbyt drogo?
 

Jeszcze udało się utargować na 138 netto plus obciążniki na tylne koła. Więcej juz nie zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
McGregor155    1

Valtra N104

przednia oś HD, amortyzowana przednia oś i kabina, opony 600 tył, 480 przód, pompa 90l, mocowanie pod ładowacz 

300 netto

dobra cena czy za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo18    0

srednie wyposażenie bez amortyzacji oski i kabiny z joyami hydraulika 3 pary + przygotowanie pod ladowacz około 280 do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30
Dnia 10.03.2020 o 22:57, McGregor155 napisał:

Valtra N104

przednia oś HD, amortyzowana przednia oś i kabina, opony 600 tył, 480 przód, pompa 90l, mocowanie pod ładowacz 

300 netto

dobra cena czy za drogo?

mi za n134 przednia os amortyzowana i kabina przedni tuz wersja aktive opony chyba takie jak twoje albo większe wycenili 330 netto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

To już lepiej ariona 500.

Dnia 12.03.2020 o 13:21, adamo18 napisał:

srednie wyposażenie bez amortyzacji oski i kabiny z joyami hydraulika 3 pary + przygotowanie pod ladowacz około 280 do negocjacji

Drogo. 5712 miekka oś i kabina, multipad, przedni tuz, oryginalne mocowanie ładowacz i ladowacz quicke, 2x elektrozawory, opony 440/540 dyna 6 40 eko z automatyką.

300 netto miałem ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry szukam ciągnika jedynie jakie wymagania to 225 cm wysokości kabina i klimatyzacja wiecie coś na taki temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemok1992    1

Witam nowy ciągnik 110-120 km Pracował będzie głównie przy rozrzutniku obornina i agregacie uprawowo siewnym plus lżejsze prace zastąpi ciągnik o mocy 95 KM. Co poletacie budżet ok 200tys netto co sądzicie o Deutz fahr 5120. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Case maxxum 125 cvx amortyzacja osi przedni tuz z ehr nawigacja podłokietnik monitor joistick koła 480/600 skrzynia 50 eco programowanie uwroci i zatrzymanie ciągnika pedałem hamulca za 330 netto cena wyjsciowa bez złotówki negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Ciekawe jak zachowa się rynek na maszyny- ciągniki czy ceny rypna np. jak cena ropy czy pójdą w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
1 godzinę temu, situ14 napisał:

Case maxxum 125 cvx amortyzacja osi przedni tuz z ehr nawigacja podłokietnik monitor joistick koła 480/600 skrzynia 50 eco programowanie uwroci i zatrzymanie ciągnika pedałem hamulca za 330 netto cena wyjsciowa bez złotówki negocjacji

 

Co rozumiesz przez nawigacje? Moduł w monitorze ? Orbitrol przygotowany pod nawigacje ? Kompletna nawigacje z modemem? 

Edytowano przez kibix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj