sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

zetorr6441    365
12 godzin temu, Lukasz041514 napisał:

Kubota M5091 wyposażenie standard cena 205 tys brutto - cena do negocjacji, ktoś kupował ostatnio taki ciagnik ? Jaka cena po negocjacjach ??

Ja wycenialem

I jak dobrze pamietam to 157 netto ostatecznie. Tylko niewiem czy 2018 czy 2019 bo kubota z rocznikami jest do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

orientuje sie ktos w jakiej cenie jest Kubiota m5111 i Deutz Fahr m5100G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, emattti napisał:

orientuje sie ktos w jakiej cenie jest Kubiota m5111 i Deutz Fahr m5100G?

Kubota 5111 droższa 12 tys brutto od 5091 a ten model wstępnie 205 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
13 godzin temu, zetorr6441 napisał:

Ja wycenialem

I jak dobrze pamietam to 157 netto ostatecznie. Tylko niewiem czy 2018 czy 2019 bo kubota z rocznikami jest do tylu

Kiedy dokładnie i jaki diler ci wycenił na 157 netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzyk85    3

Moje pytanie może dość ogólne, ale ile mniej więcej trzeba zapłacić za 100 konnego New Holada? Wiem, że cena zależy od wyposażenia, ale mnie interesuje orientacyjna cena. Może ktoś ostatnio kupował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

mf 5711s 2019r

wersja prawie full bez przedniego tuza, amortyzowana os i kabina, 2 duze dzojstiki, okno w dachu, elktroniczny gas, speedmaching, opony 540 tyl 440 przod , dyna 4, itp.

270 netto do delikatnej negocjacji

case maxxum MC początek 2018r

zaraejestrowany, 10h na liczniku, skrzynia 17/16, bez przedniego tuza, amortyzowana kabina oś, opny jak wyzej tyle ze mitasy, reszta to co w podstawie MC,

250netto do negocjicji delikatnej

T5 130km autocomand, wyposażenie podstawowe ,

310 netto do negocjacji

stayer 4125 profi classic 2019r.

17x16 skrzynia, oś i kabina amortyzowana, reszta w podstawie

270 netto

Szukam ciągnika pomocniczego opryskiwacz, rozsiewacz, ladowacz. Takie dostałem oferty od dilerów. Są to ciągniki,które stoja na placach u dilerów. Co byście z tego wybrali. Maxxum wydaje się dobrym wyborem tylko ta skrzynia... . Dilerzy na placu nie mają nic ze skrzynią DC i amortyzowana osia.

Maxumy maja regulacje agresywności skrzyni? Ten miał taki guzik na podłokietniku jak występuje w CVX. Guzik z 3 diodami. Guzik z niebieskim ptaszkiem od czego jest?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Nie słuchajcie go, On ma skrzywioną psychikę hehe

Ja bym raczej wolał maxxuma bo najtańszy

  • Like 2
  • Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

T5 bo ma AutoCommand. Fajna sprawa. Jeździłem wczoraj T7.200 AC. Na początku dziwnie, ale szybko idzie ogarnąć. Jednak nic nie pobije Challegera. To jest dopiero dziwna maszyna 😅🤪🇺🇸

20200218_174748.jpg


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

AC jakby gubił moc ale wygoda niesamowita


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Myślę, że do opryskiwacza i rozsiewacza płynna regulacja jazdy będzie fajnym rozwiązaniem i mocy braknie. Zawsze można moc zwiększyć ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

W maxxumie tak w T5 stoi na końcu drogi

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
kibix napisał:

mf 5711s 2019r

wersja prawie full bez przedniego tuza, amortyzowana os i kabina, 2 duze dzojstiki, okno w dachu, elktroniczny gas, speedmaching, opony 540 tyl 440 przod , dyna 4, itp.

270 netto do delikatnej negocjacji

case maxxum MC początek 2018r

zaraejestrowany, 10h na liczniku, skrzynia 17/16, bez przedniego tuza, amortyzowana kabina oś, opny jak wyzej tyle ze mitasy, reszta to co w podstawie MC,

250netto do negocjicji delikatnej

T5 130km autocomand, wyposażenie podstawowe ,

310 netto do negocjacji

stayer 4125 profi classic 2019r.

17x16 skrzynia, oś i kabina amortyzowana, reszta w podstawie

270 netto

Szukam ciągnika pomocniczego opryskiwacz, rozsiewacz, ladowacz. Takie dostałem oferty od dilerów. Są to ciągniki,które stoja na placach u dilerów. Co byście z tego wybrali. Maxxum wydaje się dobrym wyborem tylko ta skrzynia... . Dilerzy na placu nie mają nic ze skrzynią DC i amortyzowana osia.

Maxumy maja regulacje agresywności skrzyni? Ten miał taki guzik na podłokietniku jak występuje w CVX. Guzik z 3 diodami. Guzik z niebieskim ptaszkiem od czego jest?

 

 

jeżeli t5 rzeczywiście w podstawie tak jak piszesz (niski dach, brak jakiejkolwiek amortyzacji, dwie sekcje hydrauliki mechaniczne) to zmień dilera bo cene zaproponował ci chorą i za tą kasę można kupić t6 w słusznym wyposażeniu na dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Przez T5 w podstawie myślę o amortyzacja osi i kabiny, 4 pary hydrauliki zwykle, światła ledowe+ dodatkowe na słupkach i jeszcze miał przedni tuz. Myslalem że te ciągniki bez tego nie przychodzą. Jak usłyszałem cenne to już nie wnikalem. Jak dla mnie cenna zaporowa. Ciągnik 130 km za ponad 300 to już przesada. Ciągnik chce do 300 tys netto kupić. Jeszcze do tego ladowacz muszę kupić. 

T6.155 

Amortyzacja kabiny, ze skrzynia DC, 

Cenna zaczyna się od 250 tys netto 

 

Edytowano przez kibix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja bym wybrał MF, ze względu na silnik który napewno będzie najbardziej oszczędny i skrzynia dyna 4 która jest już sprawdzona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

pytanie

1. Cena za tego maxxuma to jest jeszcze do utargowania? 

2 Wyceniał ktoś podobnego MF? Cenna dobra czy jeszce do dużego targowania? 

3. Ponawiam pytanie maxxumy maja regulacje agresywnosci rewersu? Czy po prostu guzik jest z nowej serii i jest nie aktywny w tym ciągniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ma regulację na słupku kabiny


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Multi ma na podłokietniku, pomqrańczowy przycisk z trzeba diodami,w jednej linii z przyciskami od automatyki skrzyni 

Edytowano przez mati00733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

NH T5.85 i Case Farmall 85C HILO W praktycznie identycznym wyposażeniu. NH z zaworami między-osiowymi 175tys, case z całym przygotowaniem pod ładowacz 177tys. Czyli korzystniej Case ale tam już cena raczej ostateczna, z NH nie wiem ile można ugryźć no i oczywiście ''problemy techniczne'' uniemożliwiły wydrukowanie oferty


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Szosa Turecka. Coś teraz myślę że tej głupiej osi mógł mi nie policzyć. Ogólnie taki ciągnik nawet pod opryskiwacz trzeba doposażać....

Jutro wyśle mu dane żeby ciągniki były naprawdę identycznie skonfigurowane z takimi samymi ładowaczami


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj