sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

rozsiewacz to kuhn rauch. Opryskiwacz mize byc bo sa fajne ale belka jak bartek napisal jaki by nie byl 21 m.

550 kg w 4 cyl. to malo. Jezdzilem n111 i miala ch6ba pod 700 kg  zawieszone a w upr. siewnym nawroty na pedale hamulca sie odbywaly, tutaj tuz to podstawa.

Co do ceny to sie nie odzywam bo niem ile teraz takie kosztuja ale faktycznie 100 tys prawie wiecej od ciuhollanda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Pompa z mala wydajnością i oponki wąskie. Za 320 netto to już 6 cylindrów będzie ze stajni claas'a, m-f'a, d-f, nh/case niegorzej wyposażone.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

nawet nie wiedzialem ze przy skrzyni ht5 jest jeszcze pompa 73l to faktycznie malo.... Opon tez nie dojrzalem....tragedia choc z drugiej strony do opryskiwacza i rozsiewacza tak w miare akurat tylko w tej cenie by dali treleborga albo michelinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, Profesor napisał:

Zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika ~120 km. Z początku chciałem iść w NH ale po rozeznaniu u znajomych oraz przeczytaniu kilku opinii to wcale tak kolorowo z tymi ciągnikami nie jest. Ogólnie to jestem użytkownikiem ponad 20 letnich fendtów, ale na nowe mnie nie stać biorąc pod uwagę moje marne 50 ha. Więc zastanawiam się na valtrą n114 - bez tuza bo go nie potrzebuję (obciązniki 550kg), amortyzacja przedniej osi, skrzynia 50, pełne oświetlenie, pompa hydr 73l, 4 gniazda hydrauliczne, podłokietnik ten z tempomatem i joyem, opony tył 480 przód 380 mitasy? (dobre?) - wycenili na dzień dzisiejszy 322 netto. Tanio? Drogo? Warto? Jakieś doświadczenia?

Bierz Ferguson Seri 57 dużo taniej kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo18    0

Steyr kompakt 85 hilo podnosnik z dodatkowym silownikiem czyli 4400, lusterka teleskopowe , zawory międzyosiowe pod ładowacz , 3 pary hydrauliki, multicontroller , przedni tuz , 184 netto . Dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Amazone z większą belką to kosmos cenowy 😉 u mnie UF02 1602 27m/21/15 belka z małymi bajerami i 200 wychodzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5392
29 minut temu, adamo18 napisał:

tak

 

Ja pod ofertę na szybko wycenianałem case ale bez tuza,za to tylne obciążniki i przez telefon 180tys 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor    3

Odnośnie valtry n114 i pompy 73l. Poprostu do orpyskiwacza, rozsiewacza, brony talerzowej, przyczepy i pługa to nie potrzebuje większego wydatku. W opcji można wziąć 90l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak mas za dużo kasy bierz waltra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    12

Fendt 310 vario, wersja Power, opony 540/600, przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny, 3 pary hydrauliki, zaczep kulowy i automat, cena 324 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Właśnie miałem pisać. Jak chcesz wydać 320 to szukaj Fendta 310. Opony 520R38 lub R42 i będzie igła.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanekdeutz    88
wojtaso napisał:

Fendt 310 vario, wersja Power, opony 540/600, przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny, 3 pary hydrauliki, zaczep kulowy i automat, cena 324 netto. 

Ta cena to wyjściowa czy ostateczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
11 godzin temu, Profesor napisał:

Potrzebuje ciagnik głownie do brony talerzowej 3m, rozsiewacza, opryskiwacza zawieszanego i transport ewentualnie pług 4. Chciałbym sie zmiescic w 400-450 netto ciagnik + rozsiewacz + opryskiwacz. narazie mam oferte jw valtra n114 322 tys. + amazone uf901 amaspray 15m belka 77 tys. + amazone amados za-m 1201 33 tys. Jakby wziac ten opryskiwacz na gps i isobus to wychodzi 100tys i rozsiewacz na tym samym kompie tylko ze seria wyzej (nie pamietam dokladnej nazwy) to juz sie robi 40 netto. Narazie mysle, chyba przejade sie do dilera nh pogadac. Ale z amazone raczej nie zrezygnuje, chyba ze mnie przekonacie do czegos innego?

Co do opryskiwacza i rozsiewacza...odradzam wchodzenie w isobus w tych maszynach, ponieważ bez panela sterującego nie zaczepisz ich do ciągnika bez isobus. Pomysł z jednym panelem sterującym dobry, z tym, że jeśli kiedyś będziesz chciał sprzedać te maszyny, to albo obie w pakiecie, albo będzie zgrzyt, bo jedna bez sterownika będzie i problem ze sprzedażą może być(jeśli zdecydujesz się na isobus, to w ogóle sterownika mieć nie będziesz) Jeśli masz działki nieforemne, to obowiązkowo do opryskiwacza gps. Jeśli foremne, to też obowiązkowo, bo to około 13-14 tysięcy netto kosztuje, z czego połowę unia zwróci, a jak mniej niż 40 lat masz, to jeszcze 10% dołoży. Jakie korzyści daje gps przy opryskiwaczu? Nie będę zgłębiał, bo dużo by pisać. Prościej i krócej byłoby wady tego rozwiązania wymienić, bo prócz kosztu zakupu, innych nie ma. Tak więc do opryskiwacza gps plus amatron 3, a do rozsiewacza jeśli bez wagi, to najprostszy i najtańszy sterownik który w kartonie leżeć będzie, bo amatron rozsiewacz też obsłuży. Oczywiście do każdej z maszyn, baza zasilająca, bo chcąc później taką dokupić do drugiego ciągnika, niemały koszt ponieść trzeba, no i przy sprzedaży którejś z maszyn, znów problem. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

New Holland t 6 180 pod zamówienie. Skrzynia DC, opony 650/540, amortyzowana kabina,pompa 130, siłowniki 90, przedni tuz, 8led, ruchomy joy, system zatrzymania hamulcem, 4pary hydrauliki, radio,kogut chyba najważniejsze 282netto .Os przednia +10tys, elektrozawory +7 tys , monitor + 5tys warto dobierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtaso    12
2 godziny temu, romanekdeutz napisał:

Ta cena to wyjściowa czy ostateczna?

Wyjściowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
Dnia 10.02.2020 o 08:59, Mikruss napisał:

nawet nie wiedzialem ze przy skrzyni ht5 jest jeszcze pompa 73l to faktycznie malo.... Opon tez nie dojrzalem....tragedia choc z drugiej strony do opryskiwacza i rozsiewacza tak w miare akurat tylko w tej cenie by dali treleborga albo michelinki...

Fakt, że do opryskiwacza i siewki. Ale to sporo kasy jak za standardowe parametry, o to mi chodzi. Jeśli faktycznie Fendt za 2 tys więcej to wydaje mi się to lepsza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubota M5091 wyposażenie standard cena 205 tys brutto - cena do negocjacji, ktoś kupował ostatnio taki ciagnik ? Jaka cena po negocjacjach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czusiek97    0
1 godzinę temu, Lukasz041514 napisał:

Kubota M5091 wyposażenie standard cena 205 tys brutto - cena do negocjacji, ktoś kupował ostatnio taki ciagnik ? Jaka cena po negocjacjach ??

Co ma w standardzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Czusiek97 napisał:

Co ma w standardzie? 

Skrzynia 36/36 sprzęgło mokre, rewers elektrochydrauliczny, klimatyzacja, fotel pneumatyczny, 2 wyjścia hydrauliki, tuz tylni 4000 kg, obciążniki przednie 450 kg, to takie główne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj