sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Bartek933    5394

Ja jestem krytyczny względem każdej marki bo w każdym ciągniku jest jakiś słabszy punkt. Nie gloryfikuję tu niebieskiej marki


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Mój sąsiad ma 100 konną Kubotę, bardzo zwinna jest, z agregatem uprawowo siewnym przyczepianym nawraca na uwrociu bez cofania. O awarii przedniego napędu nie słyszałem, a ma ją już z jakieś 10 lat.

Edytowano przez tracker

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
1 minutę temu, simpleNICKpl napisał:

a ja gloryfikuje bo powiedziałem że kubota ma słabej jakości osi przednie? 

Nie ma sensu dyskutować. Jedna awaria osi i Kubota zła na całej linii, masa awarii NH i przymykamy oczy bo jest ich dużo i produkowane są w Turcji.

Z mojej strony tyle

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Ja mam na td80, 95, 65 i oprucz tego ostatniego to zlego słowa nie moge powiedziec. Pierwszy 2009r 5600 godz, wymieniona linka od podnosnika i linka od walka obie ponad 300zl+ paski. drugi 2012 z turem na mokrym sprzegle 5450godz wymieniane tylko paski i lozysko od klimy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

gdzie ja napisałem że na całej lini? powiedziałem tylko że ma słabe przednie osie. Tak samo z tym nh. Nie powiedziałem że można przyjmykać oczy. Nadinterpretujesz moje zdanie i albo nie czytasz dokładnie albo celowo pomijasz pewne części moich wypowiedzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

NH TD5 - większość użytkowników tych traktorów na nie narzeka i na odpowiedniki Case.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Sumek wziąłeś GPS Ready? Bo jak co jest za 15tys monitor antena i żyroskop z 2018 roku. O ile antenę i monitor idzie kupić po 3000zł za sztukę to na controller III pod cnh a nie pod trimble raczej ciężko trafić...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A farmtrac 690  ? Jest opcja z Elektro rewersem i dwoma biegami pod obciązeniem z pneumatyka klimą itp i  bedzie coś koło 180 bruto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

New Holland t 6 180 skrzynia DC przedni tuz opony 650/540 ,monitor Intel, pompa 130l ,siłowniki 90 291netto urwie coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Model do produkcji czy z placu?

21 godzin temu, alvaroalvaro78 napisał:

Sumek wziąłeś GPS Ready? Bo jak co jest za 15tys monitor antena i żyroskop z 2018 roku. O ile antenę i monitor idzie kupić po 3000zł za sztukę to na controller III pod cnh a nie pod trimble raczej ciężko trafić...

Nie. Za dużo chcieli. Chyba 30 tys czy coś takiego. Wiązka, plus orbitrol pod trimble. 

Więc średnio mnie to urządzało bo może do T6 faktycznie tylko monitor i antena, ale żeby już na inny sprzęt założy  to Trimble drogo wychodzi. 

Bardziej skłaniałbym się ku JD ATU300


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12
Dnia 29.01.2020 o 12:41, simpleNICKpl napisał:

szczególnie jak ci przedni napęd podczas jazdy stanie

a to jest taki stereotyp...bo ma rozwiązanie techniczne jak w MTZach?? a w starych wyrobionych MTZach sie tak działo ale czy to aż tak częsty problem w kubotach

jeśli chodzi ci o zwrotność no to kubota miażdzy wszystkich budowa mostu i przeniesienie napędu na to pozwala

Ale jeśli chodzi ci o moc to bym tak do końca nie patrzał na konie mechaniczne tylko na Nm czyli niutonometry a tu kubota nie ma sie czym pochwalić 360Nm dla 95konnego ciągnika

Oprócz konia mechanicznego w danych technicznych mamy także niutonometry. Niutonometr (Nm) to jednostka opisująca moment obrotowy silnika. Jeśli zerkniemy do definicji to zobaczymy pewien eksperyment. Moment obrotowy to z punktu widzenia fizyki to samo co siła, z tą różnicą, że jest to siła w ruchu obrotowym.

 

Edytowano przez tomuss17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jeszcze w technikum samochodowym nauczyciel mówił że to co nas wciska w fotel to nie KM tylko Nm czyli siła razy ramię. W polu liczy się KM oczywiście ale to co pozwala ruszyć z wyższego biegu czy dynamiczniejsza praca w polu to Nm (niutonometry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloblue    7

witam wszystkich mam pytanie wycenil może ktoś deutz fahr 6155 .jaka cena i wyposażenie z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Uzytkuje może ktos kubote mgx 105?

Dostalem ofertę na ciagnik testowy 200mtg z miękka oska 111km za 180netto. Co o tym myślicie? Wyceniał ktos moze ostatnio taka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168
Dnia 30.01.2020 o 13:19, Marcin133 napisał:

New Holland t 6 180 skrzynia DC przedni tuz opony 650/540 ,monitor Intel, pompa 130l ,siłowniki 90 291netto urwie coś z tego?

a to z placu ? czy zamawiany?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
15 minut temu, zetorr6441 napisał:

Uzytkuje może ktos kubote mgx 105?

Dostalem ofertę na ciagnik testowy 200mtg z miękka oska 111km za 180netto. Co o tym myślicie? Wyceniał ktos moze ostatnio taka? 

Zarejestrowany?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
19 minut temu, zetorr6441 napisał:

Uzytkuje może ktos kubote mgx 105?

Dostalem ofertę na ciagnik testowy 200mtg z miękka oska 111km za 180netto. Co o tym myślicie? Wyceniał ktos moze ostatnio taka? 

jak na 111KM  o pojemności 3,8L ma tylko 379Nm - zdecydowanie za mało. Wydaje mi sie że Kuboty nie idzie jakoś ekstra doposażyć np w 3 pary hydrauliki, pneumatyczny fotel itp.
Jak nie rejestrowany to cena dość przystępna.

 

6 minut temu, zetorr6441 napisał:

Tak bo to testowy byl. Za mf 5710 chca podobnie i godzin tez ponad 200

też 180 netto? Za co konkretniej? w MF 5710 cena startowała od 160netto (skrzynia mechaniczna GLOBAL w strasznej biedzie) a kończąc do 220netto (Dyna-4 z full opcją). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168
3 minuty temu, Marcin133 napisał:

Piotr zamawiany rocznik 2020

ja mam na 307 wyceniony Tuz , automatyczna kimatyzacja , jakieś tam dodatkowe oświetlenie , przednia oś hamowana i predkość 50 km , monitor opony takie same cos tam jeszcze było ale już nie pamiętam z wyposażenia model t6.180 , rocznik 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj