sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Pioagri    22

@tompast zwiększenie mocy jakies 17km. Wzrost spalania w ciężkiej pracy okolo 2l na mtg ale to wszystko zalezy od warunków. W opryskiwaczu też więcej ale to wiadomo lekka praca. Ale pod względem mocy jak najbardziej odczuwalne na plus. Jak zmienię jeszcze agregat uprawowo siewny na taki typowo pod t7 to zmniejsze moc znowu na jakies 95km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

ENDURAK91 napisał:

Tak w guziku A wom jest auto w standardzie

na czym polega auto WOM? jest napędzany Hydraulicznie? mamy cały czas zadaną prędkość bez znaczenia na obr silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

nie

chodzi o to, że jak np pracujesz z broną wirnikową to przy podnoszeniu maszyny WOM rozłącza się sam żeby oszczędzić wałek


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

ok. A czy nh ma coś takiego że wałek jest niezależny od obr silnika? kolega w jd ustawia wartość wom na 540 i bez znaczenia czy ma 1000rpm czy 2000rpm to wałek zawsze ma 540 . przynajmniej tak mi.mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca200    8

Kubota M5091

Skrzynia 36x36, 3 pary hydrauliki, fotel pasażera, dodatkowe światła drogowe, sterowanie tylnym TUZ-em z błotnika, pneumatyka jedno i dwuobwodowa, I i II przegląd gratis, radio, kogut, fotel pneumatyczny,obciążniki 150kg na tylne koło bądź 300l płynu,  klimatyzacja 3 lata gwarancji 160 tyś

dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 7.01.2020 o 22:56, tomi382 napisał:

ok. A czy nh ma coś takiego że wałek jest niezależny od obr silnika? kolega w jd ustawia wartość wom na 540 i bez znaczenia czy ma 1000rpm czy 2000rpm to wałek zawsze ma 540 . przynajmniej tak mi.mowil

Na pewno Fendt ma taką opcję, ale nie , ze czy 1000 czy 2000 obrotów. 

Jak dobrze kojarzę to jest tzw opcja "priorytet mocy" gdzie decydujesz co jest najważniejsze w danej pracy czy np moc, uciąg, prędkość czy np WOM. wtedy komputer tak steruje skrzynia żeby było te 540 na walku


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axe300    6
5 godzin temu, 80marcin napisał:

Witam . Wie ktos moze ile massey 5710 ze skrzynia 12x12 kosztuje .

 

Wersja ze skrzynią mechaniczną czyli Global jest montowana w Chinach. a te Dyna 4 i Dyna 6 we Francji. Mnie interesuje 5711 Dyna 4 tylko że dealer rzucił cene nie do przeskoczenia dla mnie. Do końca roku 2019 była akcja promocyjna (ograniczona sztukowo) na  MF 5710Dyna4 za 186900zł netto.
Wchodziło w wyposażenie m.in:
-renomowana przekładnia Dyna-4 16/16 ECO z opcjonalnym AUTODRIVE
- klimatyzacja i pneumatyczny fotel w standardize
- do 100 l/min dostępnych na tylne wyjścia hydrauliczne
- 4300 kg udźwigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzej23    80
Dnia 7.01.2020 o 22:56, tomi382 napisał:

ok. A czy nh ma coś takiego że wałek jest niezależny od obr silnika? kolega w jd ustawia wartość wom na 540 i bez znaczenia czy ma 1000rpm czy 2000rpm to wałek zawsze ma 540 . przynajmniej tak mi.mowil

U mnie w jd 7290r też tak jest, a już new Holland t7. 270 ac, czy t6070 już niestety lipa, chociaż w w 270 ac ustawi się obroty ręcznym gazem, a prędkość osobno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Rok temu o tej porze był za 215 chyba. 

Dość mocno w górę poszły wszystkie ciągniki. 

Sama miękka oś ok 10 tys. kosztuje.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 11.01.2020 o 00:21, axe300 napisał:

Wersja ze skrzynią mechaniczną czyli Global jest montowana w Chinach. a te Dyna 4 i Dyna 6 we Francji. Mnie interesuje 5711 Dyna 4 tylko że dealer rzucił cene nie do przeskoczenia dla mnie. Do końca roku 2019 była akcja promocyjna (ograniczona sztukowo) na  MF 5710Dyna4 za 186900zł netto.
Wchodziło w wyposażenie m.in:
-renomowana przekładnia Dyna-4 16/16 ECO z opcjonalnym AUTODRIVE
- klimatyzacja i pneumatyczny fotel w standardize
- do 100 l/min dostępnych na tylne wyjścia hydrauliczne
- 4300 kg udźwigu

Goły pewnie tyle kosztował ale na co komu taki ciągnik jak Ci nie potrzebny to nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Mój T6.125 wyszedł 260 tys netto

Za tyle niecały rok temu sąsiad kupił T6.155 DC z miękką osią. Dziadostwo


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dziadostwo DC czy mój czy diler? 

Ceny masakra. W 2018 można było DC spokojnie kupić w granicy 250 tys. 

Ja się pocieszam tym, że mam sprawdzony silnik i sprawdzoną skrzynie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
3 godziny temu, tomuss17 napisał:

cena masakra to dopiero będzie z t5 jak wejdą z skrzyniami AC i DC mają byc w podobnych cenach mniej więcej od 270

Za 256 jeden kolega kupił T5AC


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

MF 5710 S
Dyna 4, amortyzacja kabiny i osi, koła 440/28 i 540/38 mitas, 4 pary hydrauliku w tym 2 na elektrozaworach, przedni TUZ z podłokietnikiem bez joysticka 255 netto

Steyr 4110 multi z takim samym wyposażeniem ale z pełnym podłokietnikiem 240 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj