sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

Pioagri    22

Przednia oś amortyzowana i kabina amortyzowana, 8 lam LED, skrzynia 19x6 eco, przedni tuz, 4 pary hydrauliki i wolny spływ, gruby dach, folet obrotowy ( to chyba standard), 

Koła 650 ale to chyba standard

Jakiego masz głębosza?

Edytowano przez Pioagri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

To umnie z wyposażenia więcej to tempomat, automatyczne stabilizatory, hydraulika na przednim tuz, opony Firestone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Tak w guziku

A wom jest auto w standardzie 

Edytowano przez ENDURAK91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
Marcin133 napisał:

I jak się spisuje u was t 7?

nie wiem czy po 180 h powinienem się wypowiadać ale czemu nie 🤣 Jest od końca września, jak narazie super. Masę i moc ma choć jak 500kg piachu przed wałem w siterze się pcha to ciężko pod górkę ma wjechać (7.215s). Jedyny problem był z amortyzacją przedniej osi, że sama się wyłączała ale na szczęście to tylko nie wpięta do końca cewka pod podłogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    933

E to wy hektatowcy względem mnie. Ja dobre 30ha tylko że hodowla bydła. T 6moze bardziej pasowałby pod mniejsze maszyny typu zgrabiarka, przetrząsarka... a i w cięższej pracy by się nie bał. T 7 to już typowo do ciężkiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
11 godzin temu, ENDURAK91 napisał:

Sumek666 A jak myślisz? 

Nie wiem dlatego pytam. Ja celowo nie zamówiłem tego. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

No jak też pod mniejsze maszyny typy zgrabiarka to pewnie że t6. 

@simpleNICKpl a z sitery zadowolony jestes? T7 165s dałoby radę z takim zestawem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Sumek666 auto stabilizatory dla wygody pracy nie jest to nie zbędna rzecz ale przydatna. A Ty jakiego NH masz zamówionego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Ale konkretnie proszę mi powiedzieć jakby miało to działać?

Bo ja z tym pracowałem w tym roku i ani razu nie użyłem. Dlatego twierdzę, że jest to zbędny gadżet. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
Pioagri napisał:

No jak też pod mniejsze maszyny typy zgrabiarka to pewnie że t6. 

@simpleNICKpl a z sitery zadowolony jestes? T7 165s dałoby radę z takim zestawem? 

z sitery jestem zadowolony. Jedyny siewnik mechaniczny który się z nią tak naprawdę może równać to amazone cataya ale to już trochę inna cena. Niestety siewnik jest tak ciężki że 165s może mieć problem. Jak w nowym miałem tone na przodzie pełny zasyp i wjechałem w bruzde to amortyzację przedniej osi wywalało. Auto stabilizatory przydatne są przy naprawdę ciężkich maszynach pracujących w ziemii. Daje przykład właśnie do sitery. W pracy powinna mieć możliwość lekkiego odchylenia na boki ale na uwrociach jak 3.5t poleci ci nawet te 20cm w lewo czy prawo to może być nieciekawie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

@simpleNICKpl - ile waży ten zestaw z siewnikiem nadbudowanym (brona talerzowa z wałem i siewnik) na pusto?

Edytowano przez Kos_pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

I jak się sprawdza ten wał na wilgotnej ziemi, siałem packerem to na wilgotnej ziemi to się cały zakleił i stawał.

Edytowano przez ENDURAK91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompast    7
19 godzin temu, Pioagri napisał:

Case mam JX 90, 90km , podkręcony jakies 3 lata temu. Ty jakiego masz NH?

Czy po dodaniu mocy (o ile km) więcej palił na mtg.  Mam Nh 97km i myśle o powiększeniu km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj