sumek666

Ceny nowych ciągników 2020

Polecane posty

sumek666    5083

Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

 

Kontynuacja tematu: 

 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Wyceniał ktoś ostatnio t7.175 z podłokietnikem w auto command na amortyzacji osi kabiny do tego przedni tuz wom i opony najlepiej 600/650? Znajomy zaczyna się za takim czymś rozglądać i nie chce żeby dealer go za dużo nie skasował. W gre wchodzi odpowiednik z case i steyr też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Można doposażyć z tym, ze Piotrek kupił prosto z targów Kielce. 284 tys dał. Albo 285 tys.

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
Dnia 4.01.2020 o 09:30, Marcin133 napisał:

Pioagri ile dałeś? Ten model można sobie doposażyć czy nie ma możliwości?

286tys netto. Przedi tuz , oponki 650 tyl i 540przód, amortyzacja osi i kabiny, skrzynia 40 Eco, oświetlenie LED, 4 pary hydrauliki plus wolny spływ, siłowniki wspomagające udzwig 100mm, gruby dach, chyba tyle z opcji dodatkowych. Cos tam można było jeszcze dołożyć chyba

Jeszcze w tej cenie wytargowalem 2 pierwsze serwisy gratis, tzn płace tylko za filtry i olej a usługa gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

Pompa standardowa 110l , opony Mitasy, maszyna zaklepalem sobie na targach w kielcach u mojego lokalnego dilera ( kilka km od Kielc). 

Co do opon no to wiadomo ze wolałbym micheliny ale chyba te Mitasy nie okażą się takie złe, czas pokaże. W Case mam Firestone i jak na razie problemów z nimi nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

Oo proszę to fajnie się składa, który rok t7 jak się sprawuje? Dużo ha obrabiasz? 

@Marcin133 Ja dopiero mam swoją t7 od sierpnia zrobiłem zaledwie 200h jak na razie wszystko ok, po gwarancji myślę go sprawdzić na hamowni , też masz nh? 

Edytowano przez Pioagri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    933

Nie mam ale może może względnie t 6 175 na tej nowej skrzyni DC. Zobaczymy jak coś pod koniec roku a mam Zetora 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Moja T7 jest sierpnia 2019 areał to ok 70ha obecnie przepracowane ma 400h. 

Jak ma razie to wszystko ok był kupowany pod względem ciężkich prac gruber ścierniskowy, pług, głębosz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

@Marcin133 testowalem taki właśnie model t6 na DC i bardzo fajnie to chodziło.

@ENDURAK91 to zakupiliśmy widzę w tym samym miesiącu ale moja od sierpnia zaledwie 200h zrobiła, a areal podobny, obecnie 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

To coś bardzo ją oszczędzasz umnie cały sezon to 500h.

A co do skrzyni  DC też miałem na testach tylko 150 km w 6 cyl to super się sprawuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

No prace się rozbiły pomiędzy 2 traktory. Właśnie planuje zakup glębosza , na ile łap u Cb chodzi? Jakie masz gleby? I jaki pług ? Bo u mnie obrotówka 4x45cm. Może dlatego mało godzin , że nie mam hodowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Ja też nie mam hodowli, głębosz 5 łap gleby to czarnoziemy oraz gliniaste NH zero problemu 7-8km/H głębokość 45cm.

Pług unia ibis 4x45cm z pługiem to ciagnik odpoczywa 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22

Hmmmm czyli spokojnie mogę brać na 5łap 😊 . Haha 😂 też mam pług unia ibis a dokładnie model ls. Ile dałeś za t7 jeśli to nie tajemnica?

Edytowano przez Pioagri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Moja unia to ibis l premium

Za ciagnik zapłaciłem więcej niż Ty bo 300 tys.

Co masz w wyposażeniu NH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj