News
sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

bizon1    102
Napisano (edytowany)

U mnie warchlak 30 kg zamyka się w 150 zł 

taże hobbysta 100 szt potrzeba 5 macior a zysk powyżej 30tys i wystarczy do tego mały budyneczek

Edytowano przez bizon1

damianos95    98
2 godziny temu, bizon1 napisał:

U mnie warchlak 30 kg zamyka się w 150 zł 

taże hobbysta 100 szt potrzeba 5 macior a zysk powyżej 30tys i wystarczy do tego mały budyneczek

Masz racjr mam takie samo zdanie i czasami tez mam do 100szt rocznir a dzis budowanie tuczarni itd za miliony i liczenie ze cena kiedys bedzie 

Moze i 100szt to malo ale jak narazie to widze ze ci co maja duze tuczarnir czasami gorzej żyją jak ci hobbysci 

Wiadomość z agroFakt.pl

bizon1    102
23 minuty temu, Dontcry napisał:

-7 Niemcy

Warchlak +3 Niemcy

krilan06    560

Jestem ciekawy do jakiej ceny zjadą u nas świnie jeżeli Niemcy spuściliby cenę na giełdzie do tej z marca zeszłego roku? Ci wszyscy kupujący duńskie warchlaki mogą wówczas wywiesić białe flagi

Bartek933    4527

5,30-5,50 netto południowa Wielkopolska

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

krilan06    560
32 minuty temu, RafaKdziela napisał:

@krilan06 jaka cena u Ciebie ?

Weź nie pytaj 😁. W tym tygodniu na żywą Prosiaczek 5,40+vat, a Piskrzyński 5,70+vat, teraz już pewnie tańsze. Moje wyszły 5,60+vat, ale przerosły i słaba mięsność (53,3%). 

RafaKdziela    412

W zeszłym tygodniu 5.7 netto .Obecnie strach się pytać .Ktoś wie z jakiego powodu te obniżki ?

I love salsa

ws71    621

5,95 netto 5szt we wtorek,od czwartku cena ok 5,65

staszek131415    4445
18 godzin temu, damianos95 napisał:

Masz racjr mam takie samo zdanie i czasami tez mam do 100szt rocznir a dzis budowanie tuczarni itd za miliony i liczenie ze cena kiedys bedzie 

Moze i 100szt to malo ale jak narazie to widze ze ci co maja duze tuczarnir czasami gorzej żyją jak ci hobbysci 

A jeszcze do tego Dobra Zmiana idzie nam na rękę więc zysk może być większy niż z dużej fermy

krilan06    560
40 minut temu, staszek131415 napisał:

A jeszcze do tego Dobra Zmiana idzie nam na rękę więc zysk może być większy niż z dużej fermy

Coś wiadomo o wymiarach kojców dla loch na ten program? Będę właśnie remontował chlewnię i kojce może bym poprzerabiał tak żeby miały odpowiednią powierzchnię 

szczypka    488

W agropierdolach mówili że mają mieć więcej miejsca o20% żadnych szczegółów 

kopin    3283

a zdajecie sobie sprawę że na to są pieniądze ze starego PROW, i że te pieniądze dotyczą tego roku? wcale nie powiedziane że ten program będzie w następnym rozdaniu,a wielkie kojce zostaną ,to jest trochę śmieszne,bo nie pozwalają nam nic zaplanować

• Like 1

bizon1    102

Kojec dla macior 4,2 m2 bez jarzma dopłata do tucznika tylko od macior ze zwiększonym dobrostanem 

• Like 1

krilan06    560
Przed chwilą, bizon1 napisał:

Kojec dla macior 4,2 m2 bez jarzma dopłata do tucznika tylko od macior ze zwiększonym dobrostanem 

Czyli żeby wziąć dopłatę do tuczników to trzeba także mieć maciory w powiększonych kojcach na ten program?

• Like 1

bizon1    102
4 minuty temu, krilan06 napisał:

Czyli żeby wziąć dopłatę do tuczników to trzeba także mieć maciory w powiększonych kojcach na ten program?

Tak 

rudinho11    183

W budynku zamiast 50 macior będzie 30 i za to będą dopłaty, żeby jak najmniej świń trzymać. A mają być ściółce ?

szczypka    488
12 minut temu, bizon1 napisał:

No ku... bez jaj ja mam tylko tuczniki  tylko polskie i mi się to nie będzie należeć mimo zwiększenia dobrostanu 

• Haha 1

bizon1    102
Napisano (edytowany)
26 minut temu, szczypka napisał:

No ku... bez jaj ja mam tylko tuczniki  tylko polskie i mi się to nie będzie należeć mimo zwiększenia dobrostanu 

Będzie jeżeli kupisz prosiaka od rolnika który ma maciory w dobrostanie pewnie zgłoszone w agencji

maciory w dobrostanie muszą być oznakowane kolczykiem pobranym z ARIMR

o ścółce nie ma mowy 

Edytowano przez bizon1
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2020? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Link do kontynuacji tematu :

• Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez cember16
      Witam tak jak w temacie kogo polecacie że Świętokrzyskiego odnosnie skupu byczkow, jalowek
    • Gość
      Przez Gość
      Jestem tu nowy, czy ktoś sprzedaje do Graczyka spod Brodnicy 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj