sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
2 godziny temu, krilan06 napisał:

No kuźwa widzę że cena naprawdę fest rośnie 

Zm Kier z 4 zł w ubiegłym tygodniu na 4,50 więc coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Prosiaczek z 4,10 w ubiegłym tygodniu na 4,10 w tym, tak więc chyba na serio jest coś na rzeczy  🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12343

Na rzeczy to będzie jak w żniwa Dziki się popłoszą i oszołomy zaczną szukać zdechłych i badać na asf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Tak robi się ciekawie ale z rok temu wspominałem wszystko zrobią żeby w Polsce nie było żadnej hodowli świń mamy być rynkiem zbytu i tak ze wszystkim się robi .

Tylko małymi kroczkami ale do setna wygasić hodowlę , pszenicy będzie za dużo i typ . takie działania są Unii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418
49 minut temu, ws71 napisał:

Te nasze mądre głowy nie wiem od ilu już lat odbudowują polskie stado mateczne. W ostatnim czasie miałem tyle telefonów od znajomych z zapytaniem czy nie chcę kupić zboża że to się w głowie nie mieści. Niedługo zboże nie będzie miało żadnej wartości albo nikt nie będzie chciał tego kupić. I to jest ten rozwój rolnictwa - zapaść w każdej branży 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103
Michal952_5 napisał:

Wierzejki

Nie handluje z nimi już dłuższy czas, słaba cena i 4% potrącenia do nich sprzedawać to trzeba za darmo robić...


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Coś tam USA zaczynają wojować z Chinami, może przestanie jechać amerykańska wieprzowina do Azji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31

Gdzie są Ci co krzyczeli że stawka za tucznika  pójdzie  w górę tak cicho dawno nie było he he

 

Edytowano przez kiko8
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Cena na wtorek 4,8- 4,9 netto, czyli od najniższej ceny + 60 groszy

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Dzisiaj dzwoniła baba z zakładu że odmawia skup świń po 5.2 netto na poniedziałek bo za drogo mają tańsze półtusze . Za dwie godziny telefon ze jednak te tucznik biorą  a  prezes ok ale cena 5.6 netto  w telefonie  delikatna cisza ???? Dobra bierzemy . 😆 Chłopcy z wielkopolski już śpiewają 6 złotych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

@motorader18 kto daje w Wielkopolsce 7,40 za E, tylko konkrety, bo to jest o złotówkę drożej niż idzie wyciągnąć  na wolnym rynku, na razie to 5zł nawet jest ciężko dla drobnych czyli do 30szt na raz wyciągnąć, jeżeli cena przekroczy 6,70  to pojawią się żywe zza Odry[chyba że ruszy chiński kierunek]

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz121    11

Mam propozycję 6.3 netto E za 50 szt i ani grosza nikt nie ma zamiaru dorzucić , też Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
Dnia 22.07.2020 o 18:00, kiko8 napisał:

Gdzie są Ci co krzyczeli że stawka za tucznika  pójdzie  w górę tak cicho dawno nie było he he

 

Staszek gdzie ta ósemka z przodu jak żeś przepowiadał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj