sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Jak obstawiacie dziś małą giełdę?

Ja stawiam na +  może nawet 7. Sądząc po notowaniu z środy

Edytowano przez TheRolnik1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Plus 7 centów mała giełda, póki co ostro do góry się pną, kto może niech nic nie sprzedaje conajmniej do przyszłego czwartku, teraz u hodowców są kolejki na sprzedaż tak jak dwa tygodnie temu w ubojniach

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31

Giełda duńska tucznik w dół a niemiecka do góry  coś nie tak .Pewnie spadło zainteresowanie warchlakiem  dla tego aby sprzedać  warchlaki    została podniesiona giełda  niemiecka.I znowu na warchlaku zarobią  Duńczycy   a na mięsie opier..... giełde  jak dorosną i zarobią Niemcy  a co nam zostanie sami sobie odpowiedzcie ...

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

za***rdalać PANIE dla Szkopa i zduna to zostaje i cena po 5 zeta nie wystarczy dla Polaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2424

Po ile chodzą u Was prosięta (polskie)? Kolega chce mi sprzedać ale nie wie po ile wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz to bardzo ciężko stwierdzić po ile chodzą raczej to kwestia indywidualnych negocjacji oficjalnie to 250-330 zł za 20 kg ale tydzień temu po tych pieniądzach nikt nie chciał kupować teraz podwyżki to moze i są tyle warte naprawdę ciężki temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem po 200 za szt. Waga ok. 20kg, szczepione odrobaczone. Tylko że to od tzw jednoogonowca i do tego tydzień temu, kiedy nikt nie chciał kupować.  A od takich co mają większą ilość to tak jak kolega wyżej pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Brak tucznika  najniższa cena była 4.8 teraz 6 to jest 1.2 złotego  . Doszły mnie słuchy że będą wozić żywe świnie do polskich ubojni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
7 godzin temu, motorader18 napisał:

Brak tucznika  najniższa cena była 4.8 teraz 6 to jest 1.2 złotego  . Doszły mnie słuchy że będą wozić żywe świnie do polskich ubojni 

No i bedzie po dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7580

Kurna maciory były sprzedawane po 2,80 brutto 25 lat temu ale cena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator    41

Wczoraj w lok. ubojni 7zł netto za E. Odstawiam do nich po 10szt świń "chłopskich" W drugiej 10 km dalej za duńczyka 6.2 a za "chłopskie" 4.8 zł brutto - żenada, kradną w biały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Nasi podnieśli tak cene żeby kupić żywe świnie z de lecz Niemcy pchają na chiny i nie są zainteresowani. Cena u nas spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
motorader18 napisał:

Nasi podnieśli tak cene żeby kupić żywe świnie z de lecz Niemcy pchają na chiny i nie są zainteresowani. Cena u nas spadnie

To się kupy nie trzyma, zakład w De ten z północy już ubija normalnie, skoro w De zaczęli pchać na Chiny to cena powinna zacząć się podnosic i będzie sytuacja że z Polski zaczną kupować Niemcy nasze świnie i będą podnosic ceny na zachętę, moim zdaniem niedługo wróci 6,50 netto za żywa wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rol31    3

Ale brak zbytu w de to nie jest kwestia panującego w zakładach wirusa, a kupowania przez Chiny mięsa za bezcen z USA. Mając coś po najniższych możliwych pieniądzach nie będą brali czegoś drogiego. A USA bardziej opłaca się sprzedawać za bezcen do nich , niż pchać to na ich półki sklepowe. I nawet wprowadzona ustawa , że jaka część mięsa musi do ich sklepów trafiać nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj