sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Sadek    1123

Sprzedaż w czerwonej bez problemu, badanie krwi i do przodu.

Napiszę tak przy 30 sztukach nawet jak stracisz to udzwigniesz to finansowo.

Edytowano przez Sadek
Edycja

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master92    0

Oprócz duńskich mamy jeszcze krajowe a czy ktoś może z mazowieckiego ma jakieś kontakty Do odbiorców na mniejsze ilość tak na 30 szt jednorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowak5425    61

Mazowieckie, Ciechanowski wczoraj sprzedane 36 szt po 6.15 netto


Zapraszam na kanał YouTube : Nowakowsky. Filmiki  z budowy własnych konstrukcji oraz różnych remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
Dnia 26.03.2020 o 19:08, Dontcry napisał:

Jak u was ceny po wczorajszej gieldzie? U mnie 6,0 netto startowa. 

A jak z wyplacalnoscia w AGAT? Mieszczą się w 14 dniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Na vat 30 dni i nie ma opcji szybciej w AGAT. Nic więcej im nie sprzedam bo z solówki dwie świnie poszły na utylizację, a sprzedałem tysiące świń do innych zakładów i takie sytuacje nie miały miejsca. Koledzy mieli podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

ja kiedyś już miałem sprzedawać ta płatność mnie nie odstraszyła tylko to jak kierowca do mnie wypalił że przy 45 sztukach on nie będzie jechał na wagę ogólną bo to jest za mała ilość i duże wagi przy takiej ilości mogą im spory minus przynieść....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

a u mnie sam kierowca proponował dużą wagę żeby nie bawić się z ważeniem po 5 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Idź się ustaw w kolejkę, od jutra obniżki w sklepach bo mała giełda 3 eurocenty w dół 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

😂😂😂 Jakbyś nie wiedział Rolnik1973 to nasze zakłady w tym tygodniu poszukują tucznika i dokładają 10-20 groszy więcej na żywa wagę niż tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Do mnie dzis zadzwonil skupujący ktory byl raz u mnie i to z 2-3 lata temu. No bylem w szoku ze numer mial jeszcze😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

A tak na serio to dzwonil abym mu swinie sprzedał, nawet po 5 by przyjechal. Ale cena nieodpowiednia byla i w ciula mnie chcial zrobic dawniej i podziekowalem. Czyli towaru brak musi byc powazny. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Może i nie ten temat ale tutaj chociaz trochę osób pisze o świniach. Po ile kupujecie śrutę sojowa i jak sądzicie obniżki będą?


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ja mam informację że w portach zaczyna taniec i jeśli nie muszę kupować to żeby się wstrzymać


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Dzisiejsza sprzedaż 40 sztuk, 6.25 netto W zeszłym tygodniu bym dostał 15 groszy mniej, tak jak mówiłem dobrze ze przeciagnolem o tydzień sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj