sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

No tak tyle że ze 120 kg świni robi się 95 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sokołów - Gądki spadek 25 gr klasa E 7,8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

W pierwszej kolejności powinno się wycofać na terenach wolnych od asf te nic niewnoszące świadectwa - lekarze weterynarii już nie jeżdżą po gospodarstwach bo się boją a rolnicy jeżdżą po gabinetach. Paranoja. Tak samo jak z tym zwolnieniem z Krus, wszędzie trąbią o tym zwolnieniu, a to się okazuje że trzeba będzie wykazać spadek dochodu o 50% w stosunku do roku 2019. Aha i podali jeszcze w głównym wydaniu Wiadomości o zasiłku chorobowym dla rolników tylko nie wspomnieli ile będzie wynosił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak nie podali???. krilan06 minister Ardanowski podniósł stawkę o UWAGA 50% teraz będzie wynosił....... 15 zł ......... dziennie .. tak tak to nie pomyłka nie za godzine ale za dzień))))) jak cię koronowirus dopadnie to wynajmiesz sobie pracownika za część tej sumy a reszte można przepić. )))) Ja chciałem na żniwa 15 za godzine dać i mnie miejscowe pijaczki wyśmiały.

A świadectwa są nie zbędne tak mój wet mówił,hehehe ostatnio mi za 1 maciore 30 zł wzioł oczywiście z dojazdem, hehehe  Mój wet jeszcze jęczy ze  on do nocy swiadectwa wypisuje i wypisał dziś 25 sztuk  to jest kasa 800 zł dziennie za wypisanie makulatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

chyba nie,z tego co czytałem to właśnie tylko pierwsze 14 dni,jak by była kwarantanna,

ogólnie to tak jak ze wszystkim ,coś się pierdnie ,potem dopasuje ,niewielu się załapie ,a i tak się nie wypłaci bo kasy nie będzie 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

co to jest za typ co jeżdzi za towarem u nas w okolicy na rejestraji: P0 BYKI? białes renaul clio


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, zycietoniejebajka1 napisał:

@kanalia36słyszał Ty że żydki od biernola się zwijają? 

I mają nie bic ani połowy tego co bili? 

nic nie wiem, zresztą bydłem interesuje się coraz mniej info mam od innych rolników co byki mają i ich narzekania

10 godzin temu, sumek666 napisał:

co to jest za typ co jeżdzi za towarem u nas w okolicy na rejestraji: P0 BYKI? białes renaul clio

sumek złodziei nie brakuje pewnie jakiś naganiacz a kto za nim stoi??? może Waleński - Pięta

A co do wypłacania chorobowego 15 zł, co to za różnica czy od 1 dnia czy 14  to jest suma jaką ja często na tacy w kościele widzę, to jest taka jałmużna ze nikt za tą sumę u rolnika pracować nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Pracować to za godzinę tyle chcą.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PabloTrzoda    0

Jak myślicie sprzedawać czy poczekać z tydzień? W agrobiznesie mówią że mają iść jeszcze w dół. A jak będzie naprawdę z tą cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jak tydzień to nie masz na co czekać,nie podrozeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

Jak będzie naprawdę to nikt nie wie.... teoretycznie cena powinna rosnąć lub co najmniej być na stałym poziomie ale przez korona Głowno wszystko tanieje... u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

6 zł netto 8 szt, -10 groszy, w sobotę były ustalenia na 6,10 zł

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

A wg agrobiznesu jaka jest przyczyna spadków? Zakłady normalnie skupują, ludzie kupują a rolnicy mają sprzedawać najlepiej za ile? Znowu się na nachapią wszelkiej maści złodzieje 

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj