sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

DRIPOL    44
44 minuty temu, misio3p napisał:

Zna ktoś propozycje cen na nadchodzący tydzień?

Na jutro 5,80+vat ,maciora 4.00 netto  spadek po -0,20 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie kolejne 30-40 gr poleci w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
8 godzin temu, staszek131415 napisał:

Ja proponuję by taką kontrolę nagrywać jej przebieg i nie będzie niedomówień a zawsze może być dowód do podważenia jej wyników

Nie siej zamętu z tymi zaostrzonymi wymaganiami

Takie było stwierdzenie stwierdzenie pani inspektor w ubiegły wtorek u szwagra, według niej wychodzą 3 kontrole w ciągu 12 mies poza strefą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
5 godzin temu, krilan06 napisał:

I co powiedział? Jakie są wytyczne?

Jak wiesz naczym polega kwarantanna? To znasz odpowiedz.... Ma rodzina i sasiedzi pomuc tak mowil minister. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRZMAS19821982 napisał:

pomuc

Tak to na pewno nie mówił 🧐

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Skad wiesz przez jakie Ó mowił, tego niesprecyzował. 

Wiec mam dowolność pisowni..... 

Edytowano przez PRZMAS19821982
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
15 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

Jak wiesz naczym polega kwarantanna? To znasz odpowiedz.... Ma rodzina i sasiedzi pomuc tak mowil minister. 

Na serio mówił że jest rodzina i sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Maja rolnikowi sasiedzi i rodzina pomóc w gospodarstwie.... Tak mowił. 

Edytowano przez PRZMAS19821982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

No to jest jednak cymbał, a jak to się ma do bioasekuracji? Obce osoby w chlewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalnie . To nie zabronione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
7 minut temu, krilan06 napisał:

No to jest jednak cymbał, a jak to się ma do bioasekuracji? Obce osoby w chlewni

No kur...a  Amerykę odkryłeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2137

W Sokołowie jakiś szał macicy i zapisy na listę rezerwową więc trzeba było wypchnąć kilka największych sztuk, które na pewno by przerosły. Cena 5,5 netto. To już przeżyję, ale rzucony na koniec tekst, że mam się cieszyć, że w ogóle przyjechali mnie delikatnie zdenerwował.

A no i skitka 3%.

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Małopolska pow. Dąbrowski. 5,80+ VAT - 0,20 w porównani z tamtym poniedziałkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

A co to nagle się namnozylo miliony swin w Polsce? 😂 Poczekam z dwa tygodnie, a może i miesiąc najwyżej będą miały po 140 kg i wtedy sprzedam

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

to wiadomo że spadki to efekt chwilowej paniki, logicznie myśląc jeśli mamy 11 mln świń, zapotrzebowanie na 18 mln, a są już ograniczenia w transporcie co oznacza że z zachodu tyle nie naciągną to cena musi iść do góry, to nie opasy że rynek uzależnił się od eksportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94

Za dwa tygodnie nie będzie wcale zaintersowania swinami.  Ludzie tyle zapasów mięsa  porobili że starczy im na miesiąc.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
43 minuty temu, motorader18 napisał:

Za dwa tygodnie nie będzie wcale zaintersowania swinami.  Ludzie tyle zapasów mięsa  porobili że starczy im na miesiąc.  

Zapasy mogli i na rok robić to nie ma znaczenia. 

motorader18 a słyszałes o masowym kupowaniu lodówek i zamrażarek???? ja nie. Za tydzień ten nastrzykiwani szajs obslizgnie i zacznie śmierdzieć i wyląduje w koszu na śmieci. Ja mam 1300L zamrażarkę i zamrażarnik w lodówce 60l a taki mieszczuch lodóweczkę ma niewiele wiekszą od turystycznej skoro na plasterki wędliny kupuje. Zajedz sobie do miasta do rodziny lodóweczka miniaturka i plazma 100 cali  tak wyglada przeciętne wyposażenie mieszkania w miescie. 

Jest panika i kupuja co popadnie i upychają zarcie po szafkach , pawlaczach, piwnicach, za tydzień temperatura pójdzie w góre i zrobi się syf którzy wywalą do kubła i poleta po kolejne mięsko, a skąd je brać??? Do tej pory dziadostwo z Niemiec i Danii supermarkety przywoziły a jak granica zamknięta /albo bedzie zamknięta. Biedroneczka zadzwoni po miesko do sokołowa a sokołów do kanali a ze swinek w Polsce mało to kanalia dostanie godne pieniądze i taka będzie przyszłość rynku kolego. Za dwa tygodnie to bedzie tak jak ty piszesz ale z bykami, tam tragedie się zaczna i bankructwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

cargo idzie normalnie ,kierowcy Tirów nawet kwarantanny nie mają ,bo oni nie chorują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rol31    3

Wszystkie granicę w całej Europie mogą zostać zamknięte , ale spożywka , zwierzęta , leki, paliwo i środki ochrony typu rękawiczki będą jeździć. Nigdy nie podlegają zakaza. 

 

Edytowano przez Rol31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

W obecnym czasie powinna być promocja na warchlaka typu kup 2 w cenie jednego 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj