sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

No właśnie, pieprzą byle pieprzyć, a nie wiedzą nawet o czym pieprzą.    :P  Oni żrą mięso normalnie, tylko są tak ciemni że myślą że mięso jest z Biedry.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli na Święta  7 zł żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
zycietoniejebajka1 napisał:

Jprdl co tam za brednie się wyspisuje....

 

Najgorsze że ten fanpage ma prawie 0,5 miliona obserwujących, zakładam że połowa z nich to pokolenie gimbazy łykajace wszystko co im się poda, bez własnego zdania i rozeznania w temacie 😢 świat zmierza w złą stronę, a moja babcia mówi że to brak głodu ognia i wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Jak ma nie być głodu, ognia i wojny to niech nawet się tak kręci bo wojna straszna rzecz. Zabierze Ci więcej niż viva. Potop szwedzki  we wsi Dzigorzew koło Sieradza przeżyło 4 mieszkańców.

Edytowano przez 90210grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

W poniedziałek sprzedane 30szt.po 6,39 zł netto na żywą, WBC jak sprzedawałem po 8 zł netto za E, strefa czerwona lubuskie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

No proszę można dobrze sprzedać? Ano można i to w czerwonej strefie a nie jakieś tam 5,9-6 zł o którym pisaliście wyżej


Brawo Ty pabloooo 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

powodem tego jest pewnie brak świnek do uboju, ale widać że można kupić na normalnych zasadach a nie zasłaniając się jakimiś strefami. to jest właśnie chore w tym wszystkim, że wyznaczą Ci jakąś strefe w której najlepiej to chować za pół darmo a to że koszty paliwa, prądu, wody, nawozów i wszystkiego co potrzebne do gospodarstwa kosztuje tyle samo co wszędzie. Dziwne że tego tematu nikt nie porusza.... Na wtorek 6.5 1% potrącenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Dokladnie, strefy to chory wymysł, ale myślę że jak w całej Polsce będą to nie będzie już różnic cenowych Świetna cena Sylwek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Kilkanaście szt wyszły 6,15 netto i tym razem bez potrąceń strefa czerwona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeśli faktycznie ta szczepionka działa to max 6 miesięcy dobrych cen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Do końca roku. Z tego co wiem, to nie jest tak łatwo namnożyć masowo szczepionkę. Jedyne co jeszcze może nas ratować to to, że dokonały tego stany, a nie Chiny. Bo jakby Chińczycy ja wyprodukowali to chwila moment by wyłączyli swoje świnie, a reszta niech się buja. ASF nie jest tak groźny dla Chin jak wirus z Wuchan. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

ze szczepionką nie tak chop i już jak w amerykańskich filmach,od zrobienia do masowego szczepienia długa droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Jak już wejdzie ta szczepionka to się skończy cały ten pieprznik z bioasekuracją, a Chiny i tak z dnia na dzień nie odbudują pogłowia. Ale niech ta szczepionka najpierw wejdzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj