sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

Y635    37

waga kupujacego ale zawsze wszystko sie zgadzało ba ja waże 4-5 sztuk i najpierw one sa wganiane na wagę żeby sprawdzić czy sie zgadza.

Sprzedane po 6.20+ vat

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

dziś podobno giełda 4-5 eurocentów do góry, jeśli to się sprawdzi jestem ciekaw co zrobią u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
14 godzin temu, krilan06 napisał:

Jak to jest że teraz płacą po 6zł netto bez zająknięcia i dzwonią żeby tylko przywozić a jeszcze parę lat temu były okresy z ceną 3,10+vat gdzie mówili - panie, więcej nie możemy dać, my i tak z tego nic nie mamy

Ale ile było w sklepie wtedy, a ile dziś 

Nie pacząc na lidla promocje 

Tylko w takich normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
1 godzinę temu, Y635 napisał:

waga kupujacego ale zawsze wszystko sie zgadzało ba ja waże 4-5 sztuk i najpierw one sa wganiane na wagę żeby sprawdzić czy sie zgadza.

Sprzedane po 6.20+ vat

 

to cena przy 16 szt spoko ale też możesz mieć dobrą mięsność i wybicie  , a kto kupował ? ja bym jednak się kłaniał ku temu żeby przeważyć wszystkie sztuki, w czym jak w czym ale akurat w ważeniu to jestem bardzo nieufny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

kiedyś sprzedawałem, kolega sprzedaje, cena normalna a kasa na drugi dzień na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PabloTrzoda    0

damianos95 napisał: 7 minut temu, PabloTrzoda napisał: Nie oddawałem do nich i nie znam o nich opinni sprzedaję do A.Podgajny. Na ile sztuk i jakie województwo? Ja na jutro jestem umówiony na ok 30szt 6.0 +VAT Łódzkie?   Do kogo oddajesz ? Czy handlujecie z P. Bolonkiem z lodzkiego okolice Dlutowa albo z D.Michas te same okolice ? Jak cos piszcie opinie na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37
7 godzin temu, sylwekbarca2 napisał:

to cena przy 16 szt spoko ale też możesz mieć dobrą mięsność i wybicie  , a kto kupował ? ja bym jednak się kłaniał ku temu żeby przeważyć wszystkie sztuki, w czym jak w czym ale akurat w ważeniu to jestem bardzo nieufny

Od jakiś 2 lat sprzedaje do: FTH Dariusz Grzybowski na początku jak zaczynałem tam sprzedawać warzyłem wszystkie świnie i zawsze wychodziło dobrze +-10kg na jego lub moją stronę. Kiedyś jak sprzedałem na WBC to wyszło nie za ciekawie więc od tego czasu tylko na żywą wagę oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Długo czekałem i dojechali dziś, papiery  od świni rejestracja, zgłaszanie, liczenie, wszystko szczegółowo ...

cyt.

Jestem pod wrażeniem znajomości, świadomości tematu.

 

Chyba jako nieliczny co bez mandatu w gminie . Wczoraj u weta Panie każdy musi dostać, zbierają sobie do wypłaty.

 Cena 5,7 na dziś, 11szt.  nie mogę wiele nawet pogadać gdyż wagowo kilka sztuk 140+. może z 20gr bym więcej dostał.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

Cena na poniedziałek za 10szt 6,25 netto,pierwsza czy druga kontrola @Nowy81,a mandaty raczej idą za książkę r. świń ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Pierwsza, nie wiem nawet  za co mandaty głownie, ktoś chyba za kota dostał bo wbiegł (Pani nawet w furie wpadła :))  jak drzwi odtworzyli u wet mówili.

U mnie na około w detalu 5,7netto.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Cena ok 6 zł netto .

Zdziwiony jestem ,co piszecie o kontroli ,że mandaty dają .

Kolega nie miał nic uzupełnionych kwitów ,mat nie miał ,ba siatek w oknach .Jedynie powiedzieli ,że ma uzupełnić wszystko  i tyle .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400
5 minut temu, RafaKdziela napisał:

 

Sprzedajesz puławiaki na loszki jak ktoś chce kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

na jutro 8 zł Sokołów Gądki


uważajcie co piszecie, pseudofundacja Viva przegląda posty i atrakcyjne dla miejskich półgłówków ciekawostki lądują na ich fanpage💩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

U mnie 6,1 netto cena wyjsciowa do negocjacji w zależności od ilosci. 

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208
Dontcry napisał:

U mnie 6,1 netto cena wyjsciowa do negocjacji w zależności od ilosci. 

mogłem poczekać ze swoimi 😐 miałbym 0.50 zl na 8 tonach 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Mam teraz 40 sztuk, mialem sprzadac ale chociaz raz wygrałem na tym, ze poczekalem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

A jednak będą  może  po 5,9netto. jeśli dziś na giełdzie nie będzie w dół. Jutro odbiór.

Wczoraj oficjalnie w biurze jeszcze podwyżki z środy nie uwzględnili :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

podwyżki nie ale obniżki to od razu, nawet we wtorek z małej giełdy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099
14 godzin temu, adamn999 napisał:

na jutro 8 zł Sokołów Gądki

 

Wczoraj tam sprzedane, cena bazowa 7,60 za E. Dziwne:|


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, adamn999 napisał:

na jutro 8 zł Sokołów Gądki

 

uważajcie co piszecie, pseudofundacja Viva przegląda posty i atrakcyjne dla miejskich półgłówków ciekawostki lądują na ich fanpage💩

 

Podrzucisz linka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj