sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

bizon1    242

W Polsce gospodarka zagraniczna to teraz pora na język

53 minuty temu, mikcom20 napisał:

@motorader18 co to jest ten soft? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

soft-specjalna oferta finansowania tucznika😁😁😁, to tak żartem. A tak na serio co to ten soft też się zastanawiam🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

To jest skrot od grupy producenckiej. Spoldzielnia opolskie fermy trzody dokladniej mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PabloTrzoda    0

Na ile sztuk i jakie województwo? Ja na jutro jestem umówiony na ok 30szt 6.0 +VAT Łódzkie?

NIE CYTUJ POPRZEDNIEGO POSTA!

Edytowano przez sumek666
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
7 minut temu, PabloTrzoda napisał:

Na ile sztuk i jakie województwo? Ja na jutro jestem umówiony na ok 30szt 6.0 +VAT Łódzkie?

 

Do kogo oddajesz ?

Czy handlujecie z P. Bolonkiem z lodzkiego okolice Dlutowa albo z D.Michas te same okolice ? Jak cos piszcie opinie na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
29 minut temu, PabloTrzoda napisał:

Na ile sztuk i jakie województwo? Ja na jutro jestem umówiony na ok 30szt 6.0 +VAT Łódzkie?

 

Kuj pom... 20szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Mam kawalera na wydaniu, macie jakies namiary na skupujacego? Ostatnio swinie pogryzly mi telefon i cala baza numerow poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2140
mareknh napisał:

Mam kawalera na wydaniu, macie jakies namiary na skupujacego? Ostatnio swinie pogryzly mi telefon i cala baza numerow poszla.

@Rolnik1973 ma córki na wydanie, może będzie zainteresowany ;) Co do cen tow czwartek będę wiedział jak płacą w Sokołowie.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Na jutro 16sztuk 6.10+vat ale mówił ze może coś dorzuci KUJ-POM

Edytowano przez Y635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147
17 minut temu, Y635 napisał:

Na jutro 16sztuk 6.10+vat ale mówił ze może coś dorzuci KUJ-POM

waga oczywiście swoja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Jak to jest że teraz płacą po 6zł netto bez zająknięcia i dzwonią żeby tylko przywozić a jeszcze parę lat temu były okresy z ceną 3,10+vat gdzie mówili - panie, więcej nie możemy dać, my i tak z tego nic nie mamy

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

a najlepsze jak dzwonisz a oni pytanie "a ile trzeba zapłacić żeby u Pana kupić ?" xd

Edytowano przez sumek666
Cytowanie poprzedniego posta
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

moja miejscowa ubojnia która  zawsze mniej płaciła od pośredników teraz ma problemy z towarem ,ludzie pracują po 6 godzin zamiast jak do tej pory po 10,

a mi go nie żal,niech sobie na ZACHODZIE kupi,zawsze się mądrzył że tam lepsze i tańsze

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

lokalna masarnia podobnie, ceny wyrobów zaczęła podnosić, i narzeka na niedobór surowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, krilan06 napisał:

Jak to jest że teraz płacą po 6zł netto bez zająknięcia i dzwonią żeby tylko przywozić a jeszcze parę lat temu były okresy z ceną 3,10+vat gdzie mówili - panie, więcej nie możemy dać, my i tak z tego nic nie mamy

Kto 6 zl daje? Nie bój się jeszcze ten czas wróci i to ze zdwojoną siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Najgorsze jest to że  może nastąpić w każdej chwili, wystarczy tylko 1 przypadek dzika z asf-em za Odrą,Chińczycy stanowczo odrzucili regionalizację  w przypadku wystąpienia asf-u w Niemczech,czyli wszyscy cieszmy się chwilą,bo nikt nie wie jak długo ona będzie trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

wiesz ,to że nie zgodzili się na regionalizacje  to jedno,a drugie to to że żreć muszą ,ASF występuje w coraz to nowych krajach,i jak nie będzie gdzie kupić to zgodzą się na regionalizacje,na razie cisną żeby kraje od których kupują były chociaż w teorii czyste,

a co bedzie to się zobaczy,pamiętajcie że  to ogromny kraj,Oni np naszą roczną produkcję wieprzowiny zjadają na śniadanie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj