sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

galan99    7552

W końcu założyli kagańce ekologom nie będą mogli o tak sobie wejść na gospodarstwo i zabierać zwierzęta jak to robili do tej pory jedynie Inspektor Weterynarii . Nie będą bronić dzików w końcu ruszy odstrzał dzika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518
11 minut temu, galan99 napisał:

W końcu założyli kagańce ekologom nie będą mogli o tak sobie wejść na gospodarstwo i zabierać zwierzęta jak to robili do tej pory jedynie Inspektor Weterynarii . Nie będą bronić dzików w końcu ruszy odstrzał dzika .

to dopiero była dyskusja w Sejmie,do ustawy jeszcze daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7552
1 minutę temu, witejus napisał:

to dopiero była dyskusja w Sejmie,do ustawy jeszcze daleko

Będzie ustawa bo na wybory trzeba elektoratu rolnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie, nie słyszałeś nieraz trzeba interweniować natychmiast  a nie czekać za weterynarią, a co będzie jak bedziesz głodził świnkę a weterynarz odmówi interwencji ekologą.. Ciekawe jak zapierdole widłami ekologa to co mi zrobią??? w końcu bez nakazu prokuratora mi się włamują na posesje kradna mienie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7552
4 minuty temu, kanalia36 napisał:

Dokładnie, nie słyszałeś nieraz trzeba interweniować natychmiast  a nie czekać za weterynarią, a co będzie jak bedziesz głodził świnkę a weterynarz odmówi interwencji ekologą.. Ciekawe jak zapierdole widłami ekologa to co mi zrobią??? w końcu bez nakazu prokuratora mi się włamują na posesje kradna mienie.??

To tylko szczekanie ekologów bo co kurna będzie robił jak pozbawią ich praw , szczekają teraz ale wybory w maju A Duda  popiera ta ustawę , po drugie ruszą małe ubojnie w rolnictwie to muszą zamknąć ekologów .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obecna ustawa łamie konstytucje. Dlaczego jakiś ekolog bez niczego może łazić Ci po posesji i zabierać mienie??? takiego uprawnienia niema nawet policja, kuxwa to ja wbijam na chatę do Biernackiego i zrobie mu przeszukanie mam podejrzenia ze nie karmi rybek w akwarium.))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kanalia36, Ty wszystkich gości witasz widłami czy tylko tych nieproszonych? Zabić byś mógł jedynie w ramach obrony własnej w wypadku, gdy ekolog ostro Cię zaatakuje fizycznie. Organizacje ekologiczne jednak często mają zachodni kapitał więc tak czy siak poszedłbyś siedzieć, świnie "zabiorą" zieloni do pośrednika, a pośrednik zawiezie je do rzeźni. :)

Edytowano przez Piegus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie do końca mam prawo w ramach samopomocy bronić swojego mienia przed kradzieżą. Skoro się ktoś włamuje i wyprowadza mienie to kradnie. nie moge tylko umyslnie go dziabnąć widłami ale podczas szarpaniny przypadkowo to już inna sprawa)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakbyś dorwał takiego ekologa to musieliby mu DNA pobrać w celu stwierdzenia tożsamości. Byłby tak podziabany widłami, że z badań by wynikło, że był pół świnią, pół człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
3 godziny temu, sylwekbarca2 napisał:

skupowa cena 5,8 ? 

Tak tyle płaciłem ,a u was jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2416
23 minuty temu, DRIPOL napisał:

Tak tyle płaciłem ,a u was jaka cena ?

Jak płaciłem, skup prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, DRIPOL napisał:

Tak tyle płaciłem ,a u was jaka cena ?

wyzyskiwacz))) na stos z nim!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

Szkoda dziadka,no i szkoda że tych dzików jakaś rusin ostaszewska albo inny wajrak nie karmił

Edytowano przez kopin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 minuty temu, kopin napisał:

Szkoda dziadka,no i szkoda że tych dzików jakaś rusin ostaszewska albo inny wajrak nie karmił

A już mowa o dzikach to tu ciekawe zjawisko .... Co jak co ale nagonka wyszła im super B|

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

albo innych kanalii 😉

2 minuty temu, kanalia36 napisał:

to dobry sposób na eliminacje handlarzy))))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7552
1 minutę temu, mikcom20 napisał:

świnie już chyba nie podrożeją, Jak amerykańskie pojadą do Chin

Powiedz mi tak ile jest tak naprawdę  Polskich świń , od Polskiego rolnika , NIE z hodowli Duńskich i typ ? .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj