sumek666

Ceny trzody chlewnej 2020

Polecane posty

damianos95    432

Akurat o powierzchnie okna itd sie nie boje raczej interesuje mnie jak bedzie to sprawdzane

oki ale w irz nie mam ile loch itd

a tak po 2 juz jak były dopłaty teraz do krów i opasówtez mieli chodzic i sprawdzac i co to mieli nie robic a u mnie poszopach trzymaja cieleta opasy gdzie nie ma minimalnych wymagan a dopłaty biora i kontrole z arimr mieli i jakos nkt nikomu głowy nie urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja Ci mówię co jest planowane, inna kwestia czy wykonalne. Te kontrole maja robić powiatowi pracownicy ci od zwierząt. Mają wszystko porobić w biurze wziąść służbowy samochód i jachać w teren. Szczegół ze w agencjach są braki kadrowe i się z papierami nie wyrabiaja a co dopiero  jechać gdzieś w teren. Pracownicy są niesamowicie szczęśliwi dostali mega podwyżki 65 zł szeregowy pracownik na rękę  i teraz już na dzień dobry po zatrudnieniu pensja 2300 zł na rękę. szczegół ze w Biedronce płacą więcej ale jaki to prestiż " Urzędnik Państwowy ARIMR największej agencji płatniczej w Europie" i te pare obowiązków więcej  im nie przeszkadza przy takich finansowych kokosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sumek nie wiem czy się dopchasz bo pracownicy agencji pracy tymczasowej szturmują agencje w tym ukraincy z kartą stałego pobytu)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ps. to praca tak dochodowa  ze pracownik z 5 letnim stażem się zwolnił i awansował finansowo teraz zbiera smieci po twojej gminie, hehehe

i wymagania do tej pracy wzrosły, hehehe kiedyś potrzeba wyższego teraz średnie starczy , kiedys było 15 kandydatów na jedno miejsce a teraz na jedno miejsce są nieraz 3 konkursy, hehehe

Tak że pracownicy agencji aż się palą do roboty

A jak minister pognał to już wnioski 24 miesiace nie leża w agencji nastąpiło przyszpieszenie teraz już 20 miesięcy tylko prezes agencji w mediach mówi o 2 o 0 zapomina powiedzieć))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, kanalia36 napisał:

Masz wymagania croscomplate

Chyba Cross-compliance. :ph34r: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, kanalia36 napisał:

ps. to praca tak dochodowa  ze pracownik z 5 letnim stażem się zwolnił i awansował finansowo teraz zbiera smieci po twojej gminie, hehehe

i wymagania do tej pracy wzrosły, hehehe kiedyś potrzeba wyższego teraz średnie starczy , kiedys było 15 kandydatów na jedno miejsce a teraz na jedno miejsce są nieraz 3 konkursy, hehehe

Tak że pracownicy agencji aż się palą do roboty

A jak minister pognał to już wnioski 24 miesiace nie leża w agencji nastąpiło przyszpieszenie teraz już 20 miesięcy tylko prezes agencji w mediach mówi o 2 o 0 zapomina powiedzieć))))

A ile niby miałby zarabiać taki pracownik? 8 godzin bez rzadnej odpowiedzialności ludzie muszą zrozumieć że taka praca nie będzie dobrze płatna bo i wymagania niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

A ile niby miałby zarabiać taki pracownik? 8 godzin bez rzadnej odpowiedzialności ludzie muszą zrozumieć że taka praca nie będzie dobrze płatna bo i wymagania niewielkie

Jak widać praca w ARiMR, gdzie trzeba umieć pisać i znać podstawy interpunkcji, nie jest dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcą wyjechać z Niemiec do Polski, żeby uniknąć widoku krzywdy tamtejszych dzików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

@dsbh nic bo tam wszystko wolno 👍 ostatnio czytałem że te lasy co się palą gdzieś tam w świecie to wina polskich zwierząt bo produkują za dużo gazów i przez to się lasy paka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

Kurcze mój optymizm legł w gruzach,najgorsze jest to podaż przeważyła nad popytem[ 110%],ciekawy robi się tucz ,, dunczyków" i jego opłacalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, ws71 napisał:

Kurcze mój optymizm legł w gruzach,najgorsze jest to podaż przeważyła nad popytem[ 110%],ciekawy robi się tucz ,, dunczyków" i jego opłacalność

chów duńczyków to takie samo frajerstwo jak chowanie bydła abecnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

będą dopłaty ale nie dla wszystkich myślę że góra 20 % gospodarstw dostanie bo mało kto ma lochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

dzisiaj sprzedane 19sztuk średnia waga 126kg cena 6zł+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783
1 godzinę temu, Rolnik7343 napisał:

A jakby tak szczury na futra chować ?

ale po co szczury chować,przecież szczur sam się dobrze chowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba270    3

Moze ktos sie orientuje...

Mam tuczarnie na 59djp, ktora znajduje sie ok. 150m od zabudowan mieszkalnych. Chcialbym ja wydluzyc i zasiedlic lochami nie zwiekszajac ilosci djp.

Zgodnie z nowym "rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 września 2019 r. w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko" powstale budynki powyzej 40djp w odleglosci mniejszej niz 210m od zabudowan wymagaja karty informacyjnej lub raportu.

Czy w moim przypadku, jesli juz mam budynek z pozwoleniem na 59djp, po rozbudowie i nie zmieniajacej sie liczbie djp bedzie wymagal karty informacyjnej?

Z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj