DzikiSimental25

Cena cieląt

Polecane posty

karolr2    767

Ile można zapłacić za odsadki limousine i blondy sztuki bardzo ładne na oko 250 średnia wyjdzie. Są byczki i jałówki.. cene chca taka samą 10 panienek 35 chłopców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Chcą 12 +VAT 

Tyle dobrego że blisko i nic za duże 

Ciekawe po ile handlarze teraz cenią. Taki sterownik itp co są w stanie polski towar załatwić i na raz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

To zależy za ile się sprzeda. Wiem że sporo tylko że z dwóch gospodarstw i cielaki zadbane i zdrowe. Ciekawe po ile handlarze mają teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Dziad w szczecinku taaniej

za BD byłbym skłonny dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

jałówki lm ok 270 kg widziałem po 9,2 netto. u tych samych w listopadzie  byczki lm ok 11,5 netto.  mieszance kupiłem po 11,2 brutto waga średnia 280kg.
W takiej wadze to akceptowalna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Za niska jest cena na opasowe, żeby 250 kg były tyle warte. Tym bardziej, że zapowiada się ciężka wiosna i lato. Żadna pasza nie stanieje. A zdrożeje na pewno. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
5 minut temu, soltys48 napisał:

Dziad w szczecinku taaniej

za BD byłbym skłonny dopłacić

Tylko do niego ja mam 600km i do tego nie wiadomo czy ma na raz. Jak u niego że zdrowotnoscią 

6 minut temu, mickas092 napisał:

jałówki lm ok 270 kg widziałem po 9,2 netto. u tych samych w listopadzie  byczki lm ok 11,5 netto.  mieszance kupiłem po 11,2 brutto waga średnia 280kg.
W takiej wadze to akceptowalna cena.

U tych co myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Tak jak kupi tak sprzedaje, dziad i oszust ale ceny ma dobre.Kilka razy pojedyncze sztuki kupiłem

Największy plus dla mnie,ze  ma w ofercie sztuki "pastwiskowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Dobrze myślałem. Znając życie to waga 300kg to wyjdzie drożej za sztukę + 50zl szczepienie. Ale warto dac bo kiedyś wziąłem i dopłaciłem 50zl i było ok nic nie poprawiałem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Od nich mam 20 szt, dany lekki antybiotyk po przyjeździe i jest ok, raz odrobaczone jeszcze poprawkę trzeba zrobić i tak to git jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, karolr2 napisał:

Ile można zapłacić za odsadki limousine i blondy sztuki bardzo ładne na oko 250 średnia wyjdzie. Są byczki i jałówki.. cene chca taka samą 10 panienek 35 chłopców 

Blondy 100 % rasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
6 godzin temu, DzikiSimental25 napisał:

Blondy 100 % rasy ?

Tak ale nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj