DzikiSimental25

Cena cieląt

Polecane posty

Panox    10

Z własnego doświadczenia powiem ,ze pastuch robi robotę jeszcze nie zdarzyło się zeby  stadko uciekło.
Dla byków napewno nie zda egzaminu ale dla młodziezy jaką mam zdaje ,tylko są nauczone od cielaka takze takie byczki co widać na zdjęciach nie podchodzą pod drut ba nawet nie wyżerają trawy przy nim  bo juz pare razy je popieściło. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasok6911    3

Kupię cielaki mieszańce lub mięsne od rolnika, woj. Opolskie, dolnośląskie, Śląskie. 10szt. Ktoś coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś pojechał miesięczny Byczek i dwutygodniowa jałówka za 1450 zł. 

IMG_20200819_085943.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panox    10

Ja sprzedaje stadko 4szt byczki łącznie około 600-680kg za 4300.i w mojej okolicy brak kupujących. Chyba będę je trzymał do 22msc.😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie to są już od chowane, nic tylko brać, prawdopodobieństwo że taki padnie jest niewielkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panox    10

Zgadza się tym bardziej że byczki nie chorowały no i na mleku krowim,także sztuki jak najbardziej zdrowe.Jak ktoś zainteresowany dzwoni to 100km+ i nie bardzo chce im się jechac taki kawałek a jak już to chcą z transportem leniuszki :) Jeszcze parę lat temu okoliczni mali rolnicy jak prowadzili gospodarstwa to zainteresowanie było sporo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Wczoraj kupione dwa byczki mieszańce. Cena 275 PLN/sztuka, waga około 45 kg. Woj. Łódzkie 

Edytowano przez kolo11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasok6911    3
5 godzin temu, kolo11 napisał:

Wczoraj kupione dwa byczki mieszańce. Cena 275 PLN/sztuka, waga około 45 kg. Woj. Łódzkie 

275zl??? To chyba hf. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to jakaś mega okazja była🤔

2tyg temu kupione hf-y 2-3 tygodniowe po 450zł

jutro jadę po mieszańca 2tyg , 550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cm nic mi nie mówią.

było zostawić, miał byś na wkupne dla teścia. :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego sprzedałem 23 września za 500 zł i worek papryki, miał 4 tygodnie jadł już musli i siano pełną gębą. 

Telefon był gorący tak się rzucili mimo tego że BsxJe 

IMG_20200922_151312.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No kolor jest, on i tak miał zapalenie pępka po urodzeniu, więc jeszcze z tego wet musiał zarobić. 

Żeby w koszty nie iść to mleka dostawał tylko na przeżycie, biegunki nie miał chudy to nie powiem był. 

Wtedy miejscowa uboinia nie brała ładnych cieląt, trzeba było się zapisywać a takich to nawet nie chcieli oglądać. 

IMG_20200922_151339.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj