DzikiSimental25

Cena cieląt

Polecane posty

ab23    1279

Pierwszy zakup w tym roku byczek po BB 160kg 1750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Jakby ktos mial jakies byczki na sprzedaż z okolic zambrowa, sniadowa to pisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214
Dnia 5.02.2020 o 19:50, ab23 napisał:

Pierwszy zakup w tym roku byczek po BB 160kg 1750

Bardzo dobra cena.... 

 

U mnie tanio nic dobrego nie kupię. Kilka dni temu kupiony byczek 5dniowy LM 45 kg 850 zł... 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Warto teraz płacić 10zł/kg za byczki hf? Po ile chodzą u was cielaki?  Ogólnie jak by był tu ktoś z okolic do 50 km od Ostrołęki to chętnie bym coś kupił do chowu (priw). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Większość zbierają handlarze, ludzie się nie ogłaszają tylko co tydzień jeździ handlarz i bierze.  

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MietekW    24

Wiesz nie wiem jak u was sytuacji, bo w ludzkim to raczej po 10 to handlarze biorą wszystkie, a jak ty 1czy 5 to byś nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

No własnie u mnie miałem takie poufne informacja że handlarze za małe hfy płacą po 200-300 zł i właśnie się zastanawiam że po 10 za kilo to trochę bym przepłacił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Mam taką sprawę mianowicie co tydzień w miejscowości Witaszyczki koło Jarocina następuje przeładunek cielaków dzieje się to w nocy może jest tu ta osoba jeśli tak to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373

Ile mozna wziąć za takie 3 cielaczki( 2byczki i jaloszka)

Mają po okolo 2-msc, super jedza pasze, zdrowe, trzymane w stodole. Grubej kosci. Woj. Mazowieckie

 

IMG_20200223_151000_1.jpg

IMG_20200223_151029.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Ja płaciłem za 2mc byczki hf po 800zł ale gorzej wyglądały i pewnie mniej ważyły (moje po ok80kg). Z jakich rejonów mazowieckiego jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Żeby nie taka duża odległość to bym chętnie je kupił od ciebie. Może ktoś ma do sprzedania lubelskie takie 2-3 msc najlepiej jałówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339
Dnia 23.02.2020 o 21:15, Primula94 napisał:

Ile mozna wziąć za takie 3 cielaczki( 2byczki i jaloszka)

Mają po okolo 2-msc, super jedza pasze, zdrowe, trzymane w stodole. Grubej kosci. Woj. Mazowieckie

 

IMG_20200223_151000_1.jpg

IMG_20200223_151029.jpg

Jaloszka po czyms mlecznym? Jaka cena za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314
Dnia 17.02.2020 o 19:12, ACoCieTo napisał:

Mam taką sprawę mianowicie co tydzień w miejscowości Witaszyczki koło Jarocina następuje przeładunek cielaków dzieje się to w nocy może jest tu ta osoba jeśli tak to proszę o kontakt

A nie jest to przypadkiem towar do mag była do magnuszewic. Tylko tam to raczej na podwórku w firmie by się rozładowywania. Tu ktoś może jakieś walki kreci. Skoro dzieje się to w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj