DzikiSimental25

Cena cieląt

Polecane posty

Berthold    983

Kupię Cielaki najlepiej od Gospodarza, do100 km od Leszna. Pożądane mieszańce Mm ok. Miesiąca lub starszy Hf w dobrej cenie. Pisać priv. 

Edytowano przez Berthold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
Dnia 7.01.2020 o 11:11, szymon09875 napisał:

Sprzedane 5 szt hf i 1 mm 3miesieczne 6700 zl i worek 50 kg ziemniaków :D

A o kole od rowera to już nie wspomne

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo11    41

Kupiony dziś byczek SM czerwono biały, wiek 5 miesięcy, waga około 150 kg za 1300 PLN. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GBartek    215

Na mazowszu ktos skupuje cielaki w dobrej cenie, nie liczac handlarzy? Typowe hfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GBartek    215

A wogole po ile teraz placa za hfy? Malo krow, więc i cielakow nie ma zbyt często. Ale w okolicy jest tendencja do "przebierania". Kazdy chcialby kupic jakiegos postawnego, odchowanego za grosze, a jak hf to kazdy nosem kreci. A to za maly, a to potrzymaj jeszcze ze 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1367

Sprzedałem dzisiaj czterotygodniowego byczka mm po krowie ho i angusie czerwonym za 1400 i jałóweczkę trzy tygodniową też po angusie za 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Drogo strasznie wziales jak dla mnie. Ja kupilem ostatnio sm 80 kg trzy tygodnie za 1200. I to jak dla mnie duzo za takiego ale ladny szeroki wysoki kremowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
Dnia 7.01.2020 o 15:11, soltys48 napisał:

Czyżby Marcin wziął?

Niee pojechały na kaszuby. 

4 godziny temu, GBartek napisał:

A wogole po ile teraz placa za hfy? Malo krow, więc i cielakow nie ma zbyt często. Ale w okolicy jest tendencja do "przebierania". Kazdy chcialby kupic jakiegos postawnego, odchowanego za grosze, a jak hf to kazdy nosem kreci. A to za maly, a to potrzymaj jeszcze ze 2 tygodnie.

Ładne sztuki właśnie z mazowieckiego kupiłem teraz po 550 zł/szt, miesieczne hf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wweraw    0

Dziś kupione byczki 6 LM od mamek

Waga średnia waga 170 kg 10 tys za komplet

Edytowano przez wweraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Gdzie taka cena za lm? Jak ja kupowałem to cena była nie do zbicia. Jak postawiłem na jedną gałąź hodowli to ta druga lepiej by szła. Ale skoro na stanowiskach po bykach już kojce porodowe stoją to nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Zakupione w ostatnich tygodniach 12 byczków. Wiek od 3 do 8 tygodni. Od ho przez rw po mm. Średnia z całych zakupów 900 zł z groszami za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

sprzedany byczek hf 1 tydzień 500 zł waga około 50 kg  kolor czarny lub ciemno brązowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek kupiłem 6 sztuk po 350 zł sztuka i 2 po 400. Rzecz jasna Podlasie - od rolników. Ogłoszenia z olx stały kilka dni a chętnego było brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tylko te cielaki z olx to raczej padlina jak stoją pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

Jak od rolnika to niekoniecznie padlina. U handlarza to tak. Nie ma zbytu bo ceny na bydlo slabe to mozna tanio kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

i u rolnika też padliny sie zdarzają ,zwłaszcza u tych co wystawiają na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prima sort 😏 Od wtorku żadnych problemów. Jedna sztuka myślałem , że jest ślepa bo ma białe źrenice ale reaguje na moje przemieszczanie więc chyba jest dobrze 

@soltys48 Refalexy nie dojechali. 3 razy dzwoniłem , obiecali wtedy i wtedy. W końcu przestali nawet odbierać tel. Szkoda ale co tam nie oni sami 

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj