DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

A taki zlot zwierząt dla uspokojenia i odkarzenia 

16046005002461308234217861720909.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Po 10 telefonie poddałem się dziś na spis rolny. Powiem wam, że te k**wy robią pełny rekonesans pod kontrole. Radzę się dobrze zastanawiać przed kłapnięciem tam jakiejś bzdury...

Najbardziej zainteresowani byli gnojem, czy sąsiad obornik bierze ,płytą, gnojowicą, ilością aplikacji,silosami,pryzmami i imieniem mojej żony (!). Czaicie to?

Szkoda , że nie spytali czy jestem zadowolony z kaczych fiutów które nami rządzą

Ty mnie się o imię twojej żony nie pytali 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jedna z najgorszych rolniczych gazet 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaTywonek    16

patrzyłem chwile agrobiznes przy obiedzie, o ile mnie słuch nie myli to puda ma być w niedzielę rano na wywiad, w tygodniu bodajże. odkurzają chłopine widać bo się coś schował i zakurzył już, cisza nigdzie go nie widać protesty ucichły i teraz wychodzi z ciemnej nory. ciekawe czy jakieś pytania dostanie o oboju itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wygląda jak wyjdz mi stąd 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

Wieści rolnicze też opisują POTEZNY kryzys rynku wołowiny.. nie ma ludzi do prac w marketach i Zelando to trzeba wieś wypędzić .powoli bez 5 dla zwierząt im się udawało a teraz przyspiesza

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

- Podstawowe zapisy, które były w poprzedniej „Piątce dla zwierząt” mają pozostać – tak o nowej ustawie o ochronie zwierząt powiedział dziś minister rolnictwa Grzegorz Puda na antenie radiowej "Jedynki". Zasugerował, że zakaz uboju rytualnego bydła zostanie utrzymany. W jego ocenie ten zapis będzie korzystny dla rolników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

niech by jeszcze powiedział jakim cudem korzystny. B|

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kanalis pisał że wykoncza rolnikow ze to tylko początek później zajmą się krokami wymyśla ze wirus przenosi się na krowę a z krowy na człowieka i po ptakach. Nwm czy teraz będzie brakować ludzi do roboty skoro niedługo rusza fala zwolnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
sabuliga napisał:

Kanalis pisał że wykoncza rolnikow ze to tylko początek później zajmą się krokami wymyśla ze wirus przenosi się na krowę a z krowy na człowieka i po ptakach. Nwm czy teraz będzie brakować ludzi do roboty skoro niedługo rusza fala zwolnień

dziś był u mnie wet na próbie tuberkulinowej i mówił, że cielaki mogą przenosić koronawirusa. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

prawda! sprzedaj wszystko i wyjedź     w Bieszczady. :ph34r:

7 minut temu, nikolas29 napisał:

Koronaswirus Brexit i Puda

i kaczyński    czterej jeźdźcy apokalipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Bananek napisał:

dziś był u mnie wet na próbie tuberkulinowej i mówił, że cielaki mogą przenosić koronawirusa. prawda?

To swinie tez pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
22 minuty temu, pafnucy napisał:

prawda! sprzedaj wszystko i wyjedź     w Bieszczady. :ph34r:

i kaczyński    czterej jeźdźcy apokalipsy.

Jak w kabarecie malina

Kaczora do Indora zabrać

Jak Adam mechanik mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj