DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

debrzyna    1436

Ciekawe ilu producentów wołowiny sie załapie do tych firm ?

Przed chwilą, pafnucy napisał:

czyli za miskę ryżu

Podsunęłaś mi pomysła Skoro będą płacić ryżem to będę go uprawiał mam takie podmokłe pastwiska to sie nadadzą 

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

HF86    824

Rolnictwa dawno polskiego nie mamy. Fermy zagraniczne produkcja pasz ,ubojnie, przetwórstwo. Same pasożyty.niemiec mówi ile płacić za świnie bydło zboże itd jak byśmy byli ich kolonią pod przywództwem wodza koczorro  wcześniej donaldinio sprzedawczykow za kolorowe paciorki 

• Like 4
  • Haha 1

jarecki    1697

a co wy tacy patrioci ?  to możę i cielaków nie kupować bo wiekszość gospodarstw  kryje zagranicznym nasieniem ?           przed chwilą byłem na olx w pazdzierniku  3 gospodarstwa w promieniu  do 15 km likwidują krowy , 50 sztuk 20 sztuk  i 15 sztuk 

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

ws71    665
2 godziny temu, pafnucy napisał:

czyli za miskę ryżu w Polsce teraz?

Na najniższe zarobki mogą liczyć mieszkańcy wiejskich regionów Liaoning (1120 CNY, czyli ok. 2051 zł), Hunan (1130 CNY) oraz Anhui (1150 CNY).

Ile zarabia się w Chinach?

Wiemy już, jak wyglądają minimalne wynagrodzenia w Chinach. Widać, że w części regionów pozostawiają one w tyle zarobki Polaków. Ostatnie wyniki badań statystycznych pokazują, że w dużych chińskich miastach średnie wynagrodzenia wynoszą nawet 8 452 CNY miesięcznie. W Pekinie, Szanghaju oraz Shenzhen średnie dochody mają przekraczać obecnie ponad 10 000 CNY miesięcznie.

johny1991    99
29 minut temu, ws71 napisał:

Na najniższe zarobki mogą liczyć mieszkańcy wiejskich regionów Liaoning (1120 CNY, czyli ok. 2051 zł), Hunan (1130 CNY) oraz Anhui (1150 CNY).

Ile zarabia się w Chinach?

Wiemy już, jak wyglądają minimalne wynagrodzenia w Chinach. Widać, że w części regionów pozostawiają one w tyle zarobki Polaków. Ostatnie wyniki badań statystycznych pokazują, że w dużych chińskich miastach średnie wynagrodzenia wynoszą nawet 8 452 CNY miesięcznie. W Pekinie, Szanghaju oraz Shenzhen średnie dochody mają przekraczać obecnie ponad 10 000 CNY miesięcznie.

Jak Ty przeliczyles te 1120 juanow na ponad 2 tyś zł? Skoro 1 Juan kosztuje ok 56 groszy.. bo mi to wychodzi nieco ponad 600 zl

sabuliga    150
2 godziny temu, jarecki napisał:

a co wy tacy patrioci ?  to możę i cielaków nie kupować bo wiekszość gospodarstw  kryje zagranicznym nasieniem ?           przed chwilą byłem na olx w pazdzierniku  3 gospodarstwa w promieniu  do 15 km likwidują krowy , 50 sztuk 20 sztuk  i 15 sztuk 

czemu pewnie nie maja nastepcow

marijusz    403

A ja tam pie.......le dopłaty dostałem żyć będę:

Nadawca:EFRG_ARIMR

Kwota:0,04 PLN
Tytuł:KODP1027107492KODK 0191-2020-007397Decyzja z fakt.doręczeniem 

• Haha 8
  • Confused 1

artek27    120
1 godzinę temu, jarecki napisał:

nie wiem czemu .ale są wystawione krowy na sprzedaż całe stada .

Ja też po nowym roku likwiduje krowy prawie 30 sztuk. 

mat22889    33

Z tym przelewem to serio z agencji jest? Dzwoniłeś czy jakaś pomyłka czy coś? Żebyś nie przeoierdolil zanim się okaże że musisz coś oddać 

staszek131415    4562
8 godzin temu, Bugii napisał:

No u mnie tez juz decyzja o kasacji  opasow zapadla. Jeszcze z 20 miesiecy. Lepiej rzepaku i pszenicy zasiac niz sie meczyc z tym.  

Sprzedane wczoraj 3 byczki hf 2 dniowy, tygodniowy i 3 tygosniowy  i hf/ sm jaloszka tygodniowa za 1600zl. 

Jeszcze sa wariaci co chca je kupywac naszczescie.

Mądrego tom i warto posłuchać.........https://www.olx.pl/oferta/mloda-krowa-po-pierwszym-wycieleniu-CID757-IDGRyUT.html#15fd91aede

MariuszDe    30
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

No proszę do czego to doszło krowy za darmo oddaja😁pewnie jakieś jaja ktoś sobie zrobił... Z psami to pełno takich ogłoszeń no bo można tylko z hodowli ale żeby krowy... 

2 godziny temu, staszek131415 napisał:

ws71    665
5 godzin temu, johny1991 napisał:

Jak Ty przeliczyles te 1120 juanow na ponad 2 tyś zł? Skoro 1 Juan kosztuje ok 56 groszy.. bo mi to wychodzi nieco ponad 600 zl

Skopiowałem artykuł z branżowego pisma , nie sprawdzałem wyliczeń najwidoczniej coś ktoś popierniczył co nie zmienia faktu ,że w zależności od regionu płaca minimalna wynosi od 1600zł do 2000 zł

tajwan1986    113
11 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ale taki proces postępuje od dawna, wystarczy zobaczyć ile jest teraz gospodarstw na wsi które żyją z rolnictwa a ile było choćby 20 lat do tyłu, 

no bo tu nie trzeba ustaw, nie trzeba na siłę niszczyć tylko ludzie sami powychodzą z tego przez to że gówniana opłacalność jest, młodych coraz mniej chce zostawać na tym kieracie i wkoncu dojdzie do tego że zostanie garść rolników którzy będą musieli robić tyle  co wcześniej cała wioska żeby dało się z tego wyżyć  

johny1991    99
7 godzin temu, ws71 napisał:

Skopiowałem artykuł z branżowego pisma , nie sprawdzałem wyliczeń najwidoczniej coś ktoś popierniczył co nie zmienia faktu ,że w zależności od regionu płaca minimalna wynosi od 1600zł do 2000 zł

Jakie 1600? 600!

ws71    665
6 godzin temu, johny1991 napisał:

Jakie 1600? 600!

Według Trading Economics średnie zarobki w Chinach w 2018 roku wyniosły 82 461 CNY rocznie, po kursie chińskiej waluty z 2018 roku chińskie zarobki wyniosły 13 193 dolary.14 mar 2020
Jeszcze jedna uwaga dotycząca przeliczania, tam obowiązuje państwowy przelicznik juan-dolar , powyżej masz już poprawne dane dotyczące średniej krajowej

HF86    824
23 godziny temu, jarecki napisał:

Ile lat można być w ogonie cen europy. Bydło świnie mleko. Nawet do średniej nie możemy dogonić. Tucznik złotówkę niżej bydła 2 i te wieczne odniesienie do cen hitlerowskich. Co nas to do uja obchodzi każdy ma swój rynek zbytu. Rozumiem wahania euro ale nie wieczne odniesienie do germancow .duszą wymogami normami i ceną a na koniec produkcji jeszcze strachu czy wogule zapłacą. Dojenie do upadłego a potem zawijka jak pinii co zostawiła zgliszcza w rynku wołowiny 

• Like 1
  • Thanks 1

Cybulek17    354
17 godzin temu, MariuszDe napisał:

No proszę do czego to doszło krowy za darmo oddaja😁pewnie jakieś jaja ktoś sobie zrobił... Z psami to pełno takich ogłoszeń no bo można tylko z hodowli ale żeby krowy... 

Stary numer . Jak ktoś Ci zajdzie mocno pod skórę to wystawiasz ogłoszenie czegoś chodliwego na olx typu  "betoniarka do oddania" i podajesz numer delikwenta 😜 zemsta idealna 

• Like 1
  • Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Ursus932
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2021? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?

Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.

Link do kontynuacji tematu: 

• Przez sumek666
      Miniony rok kończymy cena 3,20-3,80 zł za kilogram żywca, czyli praktycznie dwa razy taniej niż rok temu. Oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: 
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279468-ceny-trzody-chlewnej-2020/
    • Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj