DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

@lusjan masz rację.. Sprawdziłem to w wujku Google. 

daanny    33

No co ty zrobią wyjatki tak jak teraz że psa możesz trzymać na 6 metrowym łańcuchu przez 12 godzin, byk jest większy to będzie go można trzymać na 10 metrowym łańcuchu przez 16 godzin 

• Like 1

Mohyl    36

A po 16 godzinach zmienisz mu łańcuch na sznur i już nie łamiesz ustawy 🤔

Wiadomość z agroFakt.pl

daanny    33

Sznur nie może być bo byk może się na nim powiesić a wtedy pójdziesz siedzieć za bestialstwo, musi być taki łańcuch by ten byk sam się mógł z niego zerwać najlepiej podczas wizyty animalsów  

leszek1000    783

20 lat temu byki były na łańcuchach. Nie wiadomo jakim cudem dwa byki tak się poplątały że udusiły się oba.

Musiał jeden przeskoczyć przez drugiego jak leżał. Możliwe że się atakowały. Byłem młody, pamiętam  jak na śniegu leżały splątane ze sobą. 

Byki miały prawie 2 lata.

Nintendo    29

Od dawna widziałem, że pis tylko udaje, że jest z rolnikami, ale nigdy bym nie przypuszczał, że  chcą całkiem zniszczyć rolnictwo.

Przynajmniej nie przyłożyłem do tego ręki i oddałem głoś na konfederacje. 😷

• Like 6

Ursus932    3231
3 godziny temu, tomaszmab napisał:

Ty serio to piszesz.. Nie można hodować świń, bydła na łańcuchach, lewacy mogą wejść na podwórko i zabrać Ci bydło a Ty mówisz że nic się nie zmieniło? 🤔😮

A co mam zrobić, pociąć się? Trza żyć dalej i dostowac gospodarstwo do przepisów albo rezygnować, takie życie. Zapewne to nie jedyne zmiany jakie nas czekają , bez znaczenia kto będzie rządził 

• Like 3

bop23    12
1 godzinę temu, daanny napisał:

Sznur nie może być bo byk może się na nim powiesić a wtedy pójdziesz siedzieć za bestialstwo, musi być taki łańcuch by ten byk sam się mógł z niego zerwać najlepiej podczas wizyty animalsów  

wpuścic ich do obory spuścic byki i podeprzeć drzwi.....  bd  impreza integracyjna:)

• Like 1

rolnikw    55

I spuscic z dwa psy z 6 metrowego łańcucha bo akurat 12 godzin minęło 

lexiflexi    20
Napisano (edytowany)

Ahhh jak Duduś pięknie gada w tygodniu, że państwo jest murem za rolnikami, a o 5 karakana nic nie wspomniał, włączyłem z ciekawości o czym będą gadać

Edytowano przez lexiflexi
Brak szczegółowych informacji

pafnucy    1216

też słucham.

jaki to dobry prorolniczy prezydent. och ach.  nawet bon turystyczny to dla rolników....

• Like 1
  • Haha 1

HF86    635

Nie włączyłem. Budzę się lekki kac myślę poczuje te szambo propagandowe. Mogę tego nie scierpiec 🤮

sabuliga    74

Przecież ta ustawa jest pl to aby zlikwidować małe gospodarstwa i ludzie poszli do roboty. U nas w rolnictwie jest zatrudnionych 14 procent na zachodzie 5. Przecież już doplaty miały spowodować ze upadna gospodarki. Jedynym wyjściem jest wyjście z tej głupiej unii. I wejść pod wpływy Władimira Putina. Za komuny podobno lepiej było. Robotę każdy miał dwie krowy miał i parę swinek i żył jak panicz. A teraz tira sprzeda swiniakow i nawet hektara nie kupi. 

• Like 6

HF86    635

Połącz Krus  i dopłaty z produkcją to się okaże że z 7 może się uzbiera. Reszta to ukryte bezrobocie żyjące z dopłaty i czynszów lub tanie ubezpieczenie i robota na czarno

• Like 2

komizmo    640

No i tu macie odpowiedź dlaczego karakan ma na nas wyszczane

6465    1543
9 minut temu, sabuliga napisał:

Przecież ta ustawa jest pl to aby zlikwidować małe gospodarstwa i ludzie poszli do roboty. U nas w rolnictwie jest zatrudnionych 14 procent na zachodzie 5. Przecież już doplaty miały spowodować ze upadna gospodarki. Jedynym wyjściem jest wyjście z tej głupiej unii. I wejść pod wpływy Władimira Putina. Za komuny podobno lepiej było. Robotę każdy miał dwie krowy miał i parę swinek i żył jak panicz. A teraz tira sprzeda swiniakow i nawet hektara nie kupi. 

Znajomy z sąsiedniej wsi, zawsze wspominał że w 87r.  Sprzedał 60 świń i za tą kasę przyprowadził nowego bizona z Płocka. 

HF86    635

Dziś też kupisz za 60 szt. Tego samego od sasiada😁😁

• Haha 10

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez cember16
      Witam tak jak w temacie kogo polecacie że Świętokrzyskiego odnosnie skupu byczkow, jalowek
    • Gość
      Przez Gość
      Jestem tu nowy, czy ktoś sprzedaje do Graczyka spod Brodnicy 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj