DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

pafnucy    887
Przed chwilą, JarekBazydlo napisał:

Pisałem już o tym nie raz 😉

wybacz. przegapiłem.

JarekBazydlo    1308

Kurde a u mnie we wsi już nikt nie ma bydła więc u mnie bez jedzenia powinny rosnąć 😁 Ogólnie już prawie nie ma rolników...

Bananek    5635
debrzyna napisał:

Jak myślisz w jakim wieku powinno sie przestać

niestety chyba nieprzypadkowo pojawił się wyraz "wieko" 😞

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

pafnucy    887

moim zdaniem nie będą. nie rób popłochu. za kulturalną rozmowę punktów tu nie dają.

• Like 3
  • Thanks 1

Yoda    499

Skoro temat o cenach. Jak na dzisiaj stoi jałówka odsadek. Był facet chce kupić 10-15 sztuk. Mam takich od 220 do 300kg i mu mówię że 10 netto to minimum o jakim możemy zacząć rozmowę. Twierdzi że drogo bo w terenie idzie od 7 dostać.

przemek28_28    606
31 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Wyścig szczurów jest wtedy gdy nie masz celu tylko jak kolega wyżej pisał trzeba mieć realny cel do osiągnięcia.

Widać ze mało masz pojecia. Wyścig szczurów jest zawsze, o lepszy traktor, więcej hektarow, lepszy samochód, ciuchy itd. a cel realny do osiągnięcia to sie go określa SMART.

dzarjan8111    43

Po 7 to może dostać ... to prawda ale napewno nie odsadka. A co do ustawy to stary kaczor zarządził dyscyplinę partyjna bo boi się ze nawet w PiS nie każdy jest tak szalony i zakłamany... 

• Like 1

JarekBazydlo    1308

Jak tak myślisz to masz nieciekawe życie. Powracając do tematu za odsadki cena od 9 do 12 brutto za jałoszki.

soltys48    8177
1 godzinę temu, debrzyna napisał:

Jak myślisz w jakim wieku powinno sie przestać i zacząć żyć z tych inwestycji ? Czy może jest to biznes do deski grobowej 

TO Ty nam powinieneś to napisać

2 godziny temu, Dream1990 napisał:

Jałówki MM dziś sprzedane 7.30 netto za żywą wagę. 18 m-cy średnio prawie 600 kg na czysto każda.

Czyli niec nie dołożyli??

1 godzinę temu, debrzyna napisał:

To ja Ci podpowiem W tym biznesie to robota do końca życia Sukces finansowy marny , poużywać można co najwyżej raz w roku leząc gdzieś nad woda w piachu albo pospacerować po deptaku , pod warunkiem ze tatuś albo inny członek rodziny popilnuje przez tydzień ogonów Myślę że to biznes dla hobbystów i takich jak ja co już maja prawie sto lat i co mieli użyć to juz dawno użyli a teraz robią to z nudów 

Pisz wiecej, mądrego zawsze lubię poczytać

18 minut temu, Yoda napisał:

Skoro temat o cenach. Jak na dzisiaj stoi jałówka odsadek. Był facet chce kupić 10-15 sztuk. Mam takich od 220 do 300kg i mu mówię że 10 netto to minimum o jakim możemy zacząć rozmowę. Twierdzi że drogo bo w terenie idzie od 7 dostać.

Za 7 nie kupi ok 9 bez niczego

debrzyna    1084
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Pisz wiecej, mądrego zawsze lubię poczytać

Tu już przegiąłeś Gdyby na AF bywała moja zona to by Ci napisała co myśli o moich mądrościach ☺️

• Haha 1

soltys48    8177

Baby się nie liczą, moja całe szczęście o wszystkim nie wie

tomaszmab    372
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Kurde a u mnie we wsi już nikt nie ma bydła więc u mnie bez jedzenia powinny rosnąć 😁 Ogólnie już prawie nie ma rolników...

No to jeszcze tylko Ciebie wykończyć zostało 😂

Polecam wszystkim co chcą jeszcze hodować bydło albo w sumie cokolwiek.. Bo to niedługo dotknie wszystkich jeśli nic nie zrobimy z tym. 

dzarjan8111    43

Nie nie rozumiesz ... ogier tak go poturbował ze poleciał na dach i spadł. Nie ma za co ;);)

hobbysta82    219
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom.

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

• Like 1

Mohyl    35

No to już poglosowali 336 za ustawa poszła do komisji rolnictwa potem kolejne glosowanie i koniec hodowli ardan tyle krzyczał a zagłosował za 

• Like 2

soltys48    8177
Napisano (edytowany)

Bo to gnida

6 godzin temu, hobbysta82 napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom.

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Byk bez znaczenia ile waży 200 netto plus skóra-uboj, schłodzenie,odbierasz ćwierci z ubojni. Za rozbiór wuja bierze 50-100 w zależności jak duża sztuka

Edytowano przez soltys48
  • Thanks 1

JarekBazydlo    1308
hobbysta82 napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom. Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Jakoś 3 lata i jeszcze im nie ,,śmiedzi'' czy jakoś tak napisałeś. Lubię takich ludzi co oceniają ludzi przez internety😂🤭

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez cember16
      Witam tak jak w temacie kogo polecacie że Świętokrzyskiego odnosnie skupu byczkow, jalowek
    • Gość
      Przez Gość
      Jestem tu nowy, czy ktoś sprzedaje do Graczyka spod Brodnicy 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj