DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Robi666    6
8 minut temu, zkordalski napisał:

Nie wiem . Ale wiem że po aferze leżakowej też sprzedawałem byki hf po 6.5 brutto a dziś proponują tyle samo a jak ładny to 6.5 netto hf na samochodzie miał ncb co kupił po 7.7 brutto....

To ile płaci za mięsne jałowki i byki 

Wiadomość z agroFakt.pl

HF86    279

To wasi handlarze mają jakąś rejonizacja odbioru i sprzedaży i musi w danym województwie się wyrobić?😉czy to takie handlarze że 10 szt na tydzień i s klasa dla córki na urodziny z drobnego handlu starym roburem

zkordalski    405

Ale różnice są bardzo duże u jednych krowa max 4.5 u innych 5.5 u jednego jałówki wogole nie bierze inny płaci 7 ... Ceny są słabe ale wydaje mi sie że większość jest zaniżanych jeszcze bardziej przez poszczególnych kupujących

• Thanks 1

Robi666    6
3 minuty temu, HF86 napisał:

To wasi handlarze mają jakąś rejonizacja odbioru i sprzedaży i musi w danym województwie się wyrobić?😉czy to takie handlarze że 10 szt na tydzień i s klasa dla córki na urodziny z drobnego handlu starym roburem

Kto kupuje s, z samego handlu? Dla gówniary? Z 10 na tydzień byków haha😅

1 minutę temu, zkordalski napisał:

Ale różnice są bardzo duże u jednych krowa max 4.5 u innych 5.5 u jednego jałówki wogole nie bierze inny płaci 7 ... Ceny są słabe ale wydaje mi sie że większość jest zaniżanych jeszcze bardziej przez poszczególnych kupujących

Mówią że mają niby spać jeszcze, nie wiadomo co robić 

Tomek0406    42
9 godzin temu, Tomek0406 napisał:

Panowie nic nie sprzedawajmy chyba że już naprawdę macie nóż na gardle

@przemek28_28 

Pisałem o tym chwile wcześniej.Ty możesz przetrzymać ja też ale sa ludzie którzy pobrali nówki jelonki, new hollandy i maszyny prasy po 200 tyś na kredyty teraz robią za darmo i nie jeden skończy na drzewie albo zlicytowany. Ale sami my rolnicy im na to pozwalamy poprzez brak solidarności. Oczywiście do nikogo nie mam za to pretensji sytuacja go do tego zmusza. Ludzie nie dajmy sie poniżać bo to normaln wyzysk jest

• Thanks 2

przemek28_28    482

Tez brałem nowego jelonka😂, zmieniałem cały park maszynowy ale patrząc na to co było w 2013 jak składał jeszcze ojciec wniosek a jest teraz to dramat. W przyszłym roku bedzie juz po wszystkich kredytach wiec bede miał spokojniejszy oddech, kiedyś wystarczyło mieć 15 było, pozniej 20, 30, a trzeba mieć z 80😂. Mi zostało 25 i juz nic nie kupuje. Sprzedam spłacę kredyt bo duzo nie zostało. Za 5.5-6.5 nie bede robił przy bykach, wole kukurydze zasiać i sprzedać ziarno. Niedaleko jest gorzelnia to kupuje 30% po 450 netto. W tym tygodniu dzwoniłem do dwóch to nawet nie kupuja, a ten co dziś rano zadzwoniłem, bydła w ch... ale moze dzisiaj podjechac😂😂😂 i cena 5.5 a jak super byk da 6.50

• Confused 1

malorolny121    52
Napisano (edytowany)

5 szt -1szt U 2szt O 2 szt P waga srednia 800kg br 7 zl wiek 31 m

Edytowano przez malorolny121
  • Like 1

nexeqadore    33
5 godzin temu, Robi666 napisał:

Masz rację niech tak robią dalej to nigdy ceny nie będzie, bo po co jak i tak sprzedają

Szanowni koledzy sam namawiał m do wstrzymania się miesiąc czekałem i straciłem Ale nie o to chodzi mały zapas kukurydzy sianokiszonki a kolejne sztuki też czekają do sprzedaży więc sytuacja zmusza Kto może niech trzyma dalej ale na razie najlepiej chyba się nie zanosi oddałem dzisiaj 4 a piąta sztuka już nie weszła

3 godziny temu, zkordalski napisał:

Faktycznie jest tak jak mówisz pisałem poniedziałek wycenione po 7 a we wtorek przyjechali chcieli dać po 6. 5

kjak    10
Napisano (edytowany)

A JAK MOŻNA ZAPROPONOWAĆ DOBRĄ CENĘ JAK POŁOWA ZAKŁADÓW STOI DRUGA POŁOWA BIJE PO 100-200 SZT DZIENNIE I WYJŚCIOWO ZA O JEST 11.50 - 12,00 JAK MAJĄ ZAPOTRZEBOWANIE TO 7.5 ALBO ZA U KLASĘ  ALBO MINIMUM -50KG TO TEZ NIKT SIĘ ZBYTNIO NIE WYCHYLA BO NIKT NAPRAWDĘ NIE WIE CO ROBIĆ 

CAPS LOCK JEST ZAREZERWOWANY DLA ADMINISTRACJI

Edytowano przez sumek666
REGULAMIN

sumek666    3989
Dnia 29.03.2020 o 13:21, sumek666 napisał:

KAŻDY POST UZNANY JAKO SPAM = BAN 

WCIĄŻ AKTUALNE

• Like 1
  • Confused 1

johny1991    81

@sumek666 dałbyś sobie spokój z takimi rzeczami przy tych cenach... ostrzeżenie za złe słownictwo..

Michał90    6

Sokołów wczoraj proponował 11.2 za O jeśli masz kontrakt to 11.55 cena słaba tylko pytanie czy czekać czy nie bo nie wiadomo co będzie za miesiąc

• Like 1

przemek28_28    482
6 godzin temu, sumek666 napisał:

WCIĄŻ AKTUALNE

Sumek nie przesadzaj, bo Ty i Bartek zachowujecie sie poniżej krytyki. Nikt nikogo nie wyzywa, nie obraza a Wy tylko straszycie i dajecie kary, normalnie jak dzieci. Myślisz ze na innym forum, niekoniecznie rolniczym jak ktoś napisze nie na temat to ma odrazu bana? NIE. UB na agrofoto sie znalazło, psujecie cały temat i zniechęcacie forumowiczów, a to ze jest jakiś temat producentów wołowiny to co z tego jak tam nikt nie pisze? Ogarnijcie sie bo władza uderzyła Wam do głowy, nigdy nie było na tym forum takich ,,napalencow” do pilnowania jednego tematu jak Wasza dwójka. Pewnie bedzie ban za mój post, trudno, wiele osób juz odeszło.

• Like 18
  • Thanks 1

sumek666    3989

Nie było mnie kilka dni tutaj. Znalazłem kilka cen, mnóstwo wyzwisk i przekleństw. Więc? Nie moja wina. Sytuacja może i ciężka, ale to nie znaczy żeby kogoś obrażać czy przeklinać. 

• Like 2
  • Sad 1

Bananek    4330

to ja też nie w temacie napisze: Sumek, bój się Boga. dlaczego zmieniłeś avatar? znów będę się musiał przyzwyczajać od nowa.

• Haha 1

Michał90    6
Napisano (edytowany)

Popieram kolegów sumek ogarnij się bo nie chce się pisać... weź się za robotę a nie psujesz forum

Edytowano przez Michał90
  • Like 1

Ursus932    2301

@sumek666 przepraszam że tu pytam ale dlaczego ma  Pan teraz tego świrusa zamiast zdjęcia profilowego?

• Haha 1

JarekBazydlo    1182

Panowie tu jest temat ceny bydła a jeśli chcecie porozmawiac na temat byków opłacalności itp itd jest do tego temat odzielny wystarczy poszukać przez sekunde a nie zasmiecac ten temat. Więc piszmy tu o cenach. Powracając do tematu narazie nie widać podwyżek a wręcz cena do dołu. U nas w okolicy skup narazie cześciowo zamarł i czeka na rozwój sytuacji.

• Like 1

przemek28_28    482

Nie rozumiem po co Jarek chcesz cen bydła jak do Twoich problem maja sie zbliżyć @Kentar i @AdamRo, chyba żeby poprawić swoje ego ze ma sie najlepsze i najlepszy towar w Polsce😂

• Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

adek32    1

Dziś propozycja za ładne mieszańce  po 6.8 brutto. porażka 

• Thanks 1

sumek666    3989
3 godziny temu, Bananek napisał:

to ja też nie w temacie napisze: Sumek, bój się Boga. dlaczego zmieniłeś avatar? znów będę się musiał przyzwyczajać od nowa.

@Matey spytaj bo wczoraj Prima aprilis był. Śmieszek. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez benek79
      Moze tutaj bedziemy wpisywac cene prosiat.
      U nas kształtuje sie na poziomie 80zł do 120zł.
      Piszac u nas mam na mysli rejon Osiecin w kuj-pom.
    • Przez tomizieluch1988
      Witam serdecznie,
      Proszę o informacje co dzieje się z zakładem Mięsnym ZBYSZKO Zbigniew Kruk, Nie ma kontaktu z firmą. Nie płacą za dostarczone do nich bydło. Jeżeli ktoś ma również taki problem proszę o informację. Będę uruchamiał kroki prawne w tym temacie tworząc pozew zbiorowy. 
    • Przez Marcin1985r
      Witam jak w tytule szukam odbiorcy tuczników z okolic Radomia. Mam na rzut około 20szt. Zgory dziękuję za podpowiedź 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj