DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

4 godziny temu, Tomtom83 napisał:

A masz jakiegoś  dobrze płacącego handlarza w lubelskim  ?

Cóż Ci mogę powiedzieć, nie polecam bo to szkoda mówić, u mnie każdy handlarz co brał to miał awarię wagi:). Powiem tyle, nie zawsze u tego co dobrą cenę daje dobrze wyjdziesz...Ważne, aby kilogramy się zgadzały. Jeśli masz wagę i oni o tym wiedzą to będziesz miał problem ze sprzedażą, chyba że akurat w momencie sprzedaży i wprowadzania byka na auto pojawi się kryzys cenowy, ale po załadunku i wypisaniu kwitu on minie:). Czyż nie piękny jest los rolnika hodowcy w Polsce:)?

Tomtom83    6

Jak mi powie cenę za kilogram    to wtedy go zaskocze   że mam gdzie zwarzyć 

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

focusst    12

I od nowa spadki...

MCKEEN z 12,40 na 11,90 dzisiaj, a jutro jeszcze niżej podobno 11,60

OSI z 11,80 na 11,40

Gość   
Gość

cielaki sprzedane więc spadki

HF86    265

Pewnie że spadki tak mister ardanek powiedział,agrobiznes podtrzymał i farmer przyklepal a ubojnie od poniedziałku się wytrwały . teraz dostali baty od mistera że mu autorytet podważają to cennik dla chłopów w dół żeby zębów nie szczezyli a chandlarzyna pewnie na tym samym poziomie 

• Like 1

leszek1000    403

ktoś jeszcze cielaki kupuje  ???

Jak kupują to znaczy że się opłaca 

Jest tam odpowiedź na temat bydła 

Biorą z Austrii 700szt cielaków tygodniowo to nie ma co się dziwić że cena spadnie. Fakt teraz chyba to stanie 

karolr2    334

Oni wam nam zapłacą 5 zl wbc i powieka nie drgnie. Nie sprzedawać pod żadnym pozorem teraz zdrowego bydła. Jak będą dzwonić to mówić że z powodu korony nie wpuszczacie nikogo na podwórko 

• Like 2

AdamRo    551

Mam nadzieję że ci co każą teraz wstrzymać się ze sprzedażą nie znikną za jakiś czas z for internetowych i biorą odpowiedzialność za swoje słowa.

W tamtym tygodniu pisałem że jest szansa sprzedać w tym tygodniu O za 12,4 . Od jutra już tej szansy nie ma :(

• Haha 1

Baks00    392
Napisano (edytowany)

O to handlarzy  mnóstwo w tej okolicy.Jak to mówią  do wyboru do koloru.......

6 godzin temu, Tomtom83 napisał:

Jak mi powie cenę za kilogram    to wtedy go zaskocze   że mam gdzie zwarzyć 

Edytowano przez Baks00

karolr2    334
24 minuty temu, AdamRo napisał:

Mam nadzieję że ci co każą teraz wstrzymać się ze sprzedażą nie znikną za jakiś czas z for internetowych i biorą odpowiedzialność za swoje słowa.

W tamtym tygodniu pisałem że jest szansa sprzedać w tym tygodniu O za 12,4 . Od jutra już tej szansy nie ma :(

W tamtym tygodniu to za  U klase chciałeś mi dac 7 zł

• Thanks 1

Tomtom83    6
29 minut temu, Baks00 napisał:

O to handlarzy  mnóstwo w tej okolicy.Jak to mówią  do wyboru do koloru.......

Masz jakiegoś  konkretnego  z dobrą  ceną ?

Baks00    392

Nie wiem  jakie  ceny na dzień  dzisiejszy.....nic  nie sprzedawalem  ostatnio.Ale mam  przyzwoitego  odbiorcę.Z kim ty handlowales? Daj na priv  nie róbmy  bajzeru 

Servio    5

tomtom musiałbym sprawdzc ale gdzies z Twoich okolic teraz mam cielaki  co mi kolo przywiózł, dzis poszedł ładny mm którego szykowałem z reszta jednak zaprzestał jesc i w 3 dn skapciał nie do poznania 7 brutto   

Baks00    392

Z jego  okolic  możesz  przywieść  różne  cielaki..........

Kto odbierał? 

Gość   
Gość

bobienko ale jak zaczną krowy sprzedawać pod nóż to cena za byki do 2 zł walnie Ty wiesz ile tego jest , a mleczne gospodarstwa są najbardziej zadłużone obory za miliony i w 99% na kredycie

Gość   
Gość

Dobrze wiesz jakie mam o nich zdanie😁

Z bykiem u nas kończą prawie wszyscy.zostana tacy co tam 2-3 szt będą trzymać oby trzymać.

Gość   
Gość

bobienko gdzie tam koniec??? sołtysa wiele dni na forum nie było kupuje cielaki na potęgę do 3zł jeszcze przecież daleko

Ursus932    1871
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

bobienko ale jak zaczną krowy sprzedawać pod nóż to cena za byki do 2 zł walnie Ty wiesz ile tego jest , a mleczne gospodarstwa są najbardziej zadłużone obory za miliony i w 99% na kredycie

I co myślisz że wszystkie mleczarnie przestaną odbierać mleko . zresztą z mojej tydzień temu info że za mleko będzie więcej👍😎

Edytowano przez Ursus932

Gość   
Gość

Ursus i daj Ci Boże  jak najwięcej,  tu nie chodzi aby cieszyć się z czyjegośc nieszczęścia  ale zeby nie nastapił krach bo to nikomu nie służy 

Gringo1    93
6 godzin temu, Ursus932 napisał:

I co myślisz że wszystkie mleczarnie przestaną odbierać mleko . zresztą z mojej tydzień temu info że za mleko będzie więcej👍😎

Radomsko

• Like 1

Gość   
Gość

I cyk,koronawirusie w mleczarni.

nexeqadore    31
9 godzin temu, kanalia36 napisał:

Ursus i daj Ci Boże  jak najwięcej,  tu nie chodzi aby cieszyć się z czyjegośc nieszczęścia  ale zeby nie nastapił krach bo to nikomu nie służy 

Kanalia twoich postach niezauważony jeszcze jednego spostrzeżenia Dlaczego tacy jak sołtys i inni którzy trzymają koło 50 sztuk i powyżej mówią że będą trzymać jak się okazuje większości mają rozpisany bydło na brata siostry sąsiada kuzyna i żyjąc dopłat a nie a nie z hodowli bo to faktycznie jest nieopłacalny i zostaje jedynie ta dopłata

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez tomizieluch1988
      Witam serdecznie,
      Proszę o informacje co dzieje się z zakładem Mięsnym ZBYSZKO Zbigniew Kruk, Nie ma kontaktu z firmą. Nie płacą za dostarczone do nich bydło. Jeżeli ktoś ma również taki problem proszę o informację. Będę uruchamiał kroki prawne w tym temacie tworząc pozew zbiorowy. 
    • Przez Marcin1985r
      Witam jak w tytule szukam odbiorcy tuczników z okolic Radomia. Mam na rzut około 20szt. Zgory dziękuję za podpowiedź 
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez RolnikPL1214
      Witam czy jest ktoś w województwie wielkopolskim co skupuje króliki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj