DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

yacenty    1163

taki screen nic nie mówi, zapraszam na priv, telefon mail

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Sean    1965
4 minuty temu, Kentar napisał:

Nie wiem czy priv jest taki bardzo bezpieczny. :) Na moje konto nie dosc, ze wczesniej poszedl ban to jeszcze ktos probowal sie dobic.

obraz.png

Na pewno nikt nie próbował się włamać Ci na konto, są problemy z zalogowaniem i system odbiera to za błędne logowanie, miałem to samo.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Wiadomość z agroFakt.pl

Berthold    470
3 minuty temu, sumek666 napisał:

Nic z tych rzeczy

Część ludzi tak ma. Mi też wyskakuje taki komunikat. 

Jeżeli macie problem z zalogowaniem się proszę o tym napisać w temacie "problemy techniczne"

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/

Szanowny Panie Sumek jeśli te sprawy są nie powiązane to proszę powiedz gdzie jest reszta użytkowników A F?  Ja wierzę że A F to my rolnicy... A nie grupa przypadkowych osób z Ulicy...według mnie to jakaś odgórna próba nażucenia rolnikom swoich racji albo kształtowania opinii. Szanuję AF i forumowiczów ale jeśli tak pójdzie dalej nie wiem czy my hodowcy nie powinniśmy z tym pójść do mediów.. Napewno jakiś artykół by wyszedł. Mamy do siebie prywatne maile dogadamy się jesteśmy silną społecznością... Jeśli tyle osób skarży się na problem to nie znaczy że go nie ma... Pytam się Państwa gdzie jest Sołtys i inni forumowicze... Nie chcę się narażać elicie AF ale lubiłem /lubię tu spędzać czas w gronie fajnych osób... 

• Like 2

sumek666    3610

jeżeli chcesz wiedzieć spójrz tutaj.

temat cen bydła zostawmy na ceny bydła.

• Like 1

Bartek933    4043
2 minuty temu, debrzyna napisał:

ale to jest za każdym razem od jakiegoś czasu, samo sie wylogowuje mimo ze ma zaznaczone "zapamiętaj'

Usuń ciasteczka, ale od samego początku

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Ursus932    1675
18 minut temu, sumek666 napisał:

Nic z tych rzeczy

Część ludzi tak ma. Mi też wyskakuje taki komunikat. 

Jeżeli macie problem z zalogowaniem się proszę o tym napisać w temacie "problemy techniczne"

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/39055-problemy-techniczne/

Tak właśnie i ja mam Ale już dawno więc wiem że to wasza sprawka 👍.

Jedna rzecz mnie tylko dziwi ,dlaczego nikt z moderatorów wcześniej nie reagował na obrażanie innych użytkowników i ogólnie mowe nienawiści 😕 a jak się dostało to wszystkim 

• Thanks 1

sumek666    3610

ja jestem od połowy stycznia. za nic co wcześniej nie odpowiadam. 

Berthold    470

Brawo Ty Ursus  za odważne słowa!!! 

Edytowano przez Berthold

HF86    184

Się dziwicie.kanalja w sierpniu zaczął tu kampanię prezydencką Ministerstwa były prawie podzielone.ktos wyczuł konkurencję😂nawet wolne sądy miały w trybie natychmiastowym karać nie uczciwych handlarzy i ubojnie.ktos poczuł się nie komfortowo😁podbijam hf 6.7

• Haha 1

Krzysztof81    1083

A ja mam wy.... na mondrelatorów. Niech robia tak dalej to Jacenty zwinie interes. Szkoda tylko ze nie badzie tylko można po JarekBazydlo pocisnąć beki 😜

HF86    184

sołtys pewnie zaszyl się w koncie cicho lkajac bo zrozumiał że w momencie sprzedania kanalii  ztracil fumfla do bezustannych kłótni .bez odblokowania kanalii pod jego oryginalnym nickiem forum jest zagrożone😭

karolr2    276
Dnia 15.02.2020 o 07:48, nikolas29 napisał:

Ciebie to strach się bać 

Jak ty byki chcesz Kastrowac. A cena może trochę spaść bo wiosna i brexit 

Niedługo To cena będzie spadać bo murzyn w Afryce się zesrał. 

Edytowano przez karolr2

damianos95    79

Panowie kojarzy ktos goscia 

Kowalczyk Kazimierz skup zwierzat rzeźnych z dabrowki zadzim ? Jakies opinie jak z waga platnosciami i cena czy lepiej dac spokoj sobis ? Jak cos piszcie na priw info o nim

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Ceny żywca wieprzowego w 2020 roku zaczynamy od 5.5 - 6.0 oby ten Nowy Rok przyniósł lepsze ceny. Jak sądzicie, drodzy rolnicy jak się zmieni cena trzody chlewnej? Czy może być jeszcze niższa niż dziś? Czy już mamy świński dołek? Czy może być jeszcze gorzej? A może w tym roku dojdziemy do 10zł za kilogram żywca? A jak wygląda sprawa cen poubojowych?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273026-ceny-trzody-chlewnej-2019/
    • Przez klaudia12
      Witam.
      Drodzy rolnicy nie dajcie się zbajerować Biernackiemu na opas bydła kontraktacje. Przywożą wszystko chore,z wysoką gorączką. Potrącają za padłe sztuki wysokie koszta leczenia.Ja wziąłem 40 sztuk padło 15 sztuk.Po sprzedaniu zapłacili po 3 zł za przyrost ponieważ nie miały wagi netto z umowy.Po obtrąceniu wszystkiego za resztę bydła dostałem 600 zł za 1.5 roku roboty.Nie mam słów. Uważajcie 
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez cember16
      Witam tak jak w temacie kogo polecacie że Świętokrzyskiego odnosnie skupu byczkow, jalowek
    • Przez RolnikPL1214
      Witam czy jest ktoś w województwie wielkopolskim co skupuje króliki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj