DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

witejus    8471

po to ruszyli ustawę o aborcji,wk***ić baby to będą głośniej wrzeszczały od chłopów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj sąsiad sprzedawał 3sztuki od 650 do 780kg i nie wiem po ile ale wk...... na całego. Darł się do syna że już za hu... nie będzie tego g.... hodował. Więc pewnie cena była zacna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

No u mnie tez juz decyzja o kasacji  opasow zapadla. Jeszcze z 20 miesiecy. Lepiej rzepaku i pszenicy zasiac niz sie meczyc z tym.  

Sprzedane wczoraj 3 byczki hf 2 dniowy, tygodniowy i 3 tygosniowy  i hf/ sm jaloszka tygodniowa za 1600zl. 

Jeszcze sa wariaci co chca je kupywac naszczescie.

 

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
1 godzinę temu, witejus napisał:

po to ruszyli ustawę o aborcji,wk***ić baby to będą głośniej wrzeszczały od chłopów

Przyznać trzeba że jaja to mają większe od chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.09.2020 o 12:07, Gość napisał:

ludzie czego wy sie kłócicie??? Zaraz po wyborach w Toruniu było spotkanie  futerkowców i przedstawicieli ubojni  poszło szereg łapówek  dla Ojca derektora i posłów solidarnej polski porozumienia i części PIS z Ardanowskim na czele. Na poczatku 2020 r Kaczyński się o tym dowiedział bo miał dostać swoja dole ale  nie dostał wpadł we wsciekłość  i  akcja z 5 Kaczyńskiego miała się odbyć po wyborach prezydenckich w maju ale wybory sie przesuneły to jest to teraz.

Kto zorientowany wie ze już w kwietniu zakłady w czechach i niemczech przygotowywały się na przyjmowanie bydła z polski a wy tacy zaszkoczenieni jak dziewica w noc poślubna przyrodzenim męża. 

Następny wykończony bedzie sektor mleczny Kaczyński od amerykanów wzioł za to pieniadze i już działa na początek podatek od deszczówki od utwardzonych placów i zwrot dotacji z pomocy Hogana kolejne ustawy na krowiarzy są już szykowane. Za 3 lata wiekszośc krowiarzy zostanie wypatroszona jak swinia na świniobiciu

Kanalia wam to mówi wariat co bajki jakoby pisze. 

słuchajcie dalej klakierów z pod znaku staszka i bartka a daleko zajedziecie 

Jesli taki scenariusz się sprawdzi to wieś wyginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale taki proces postępuje od dawna, wystarczy zobaczyć ile jest teraz gospodarstw na wsi które żyją z rolnictwa a ile było choćby 20 lat do tyłu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ursus932 napisał:

Ale taki proces postępuje od dawna, wystarczy zobaczyć ile jest teraz gospodarstw na wsi które żyją z rolnictwa a ile było choćby 20 lat do tyłu, 

 

4 minuty temu, debrzyna napisał:

Wychodzi na to ze Kanalie trzeba przeprosić i niech znowu zagości na AF 

Jestem ciekaw za co ludzie beda zyc jak cena zboża też spadnie. Chociaż USA już planuje przenosic produkcje do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Ciekawe ilu producentów wołowiny sie załapie do tych firm ?

Przed chwilą, pafnucy napisał:

czyli za miskę ryżu

Podsunęłaś mi pomysła Skoro będą płacić ryżem to będę go uprawiał mam takie podmokłe pastwiska to sie nadadzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rolnictwa dawno polskiego nie mamy. Fermy zagraniczne produkcja pasz ,ubojnie, przetwórstwo. Same pasożyty.niemiec mówi ile płacić za świnie bydło zboże itd jak byśmy byli ich kolonią pod przywództwem wodza koczorro  wcześniej donaldinio sprzedawczykow za kolorowe paciorki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a co wy tacy patrioci ?  to możę i cielaków nie kupować bo wiekszość gospodarstw  kryje zagranicznym nasieniem ?           przed chwilą byłem na olx w pazdzierniku  3 gospodarstwa w promieniu  do 15 km likwidują krowy , 50 sztuk 20 sztuk  i 15 sztuk 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789
2 godziny temu, pafnucy napisał:

czyli za miskę ryżu w Polsce teraz?

Na najniższe zarobki mogą liczyć mieszkańcy wiejskich regionów Liaoning (1120 CNY, czyli ok. 2051 zł), Hunan (1130 CNY) oraz Anhui (1150 CNY).

Ile zarabia się w Chinach?

Wiemy już, jak wyglądają minimalne wynagrodzenia w Chinach. Widać, że w części regionów pozostawiają one w tyle zarobki Polaków. Ostatnie wyniki badań statystycznych pokazują, że w dużych chińskich miastach średnie wynagrodzenia wynoszą nawet 8 452 CNY miesięcznie. W Pekinie, Szanghaju oraz Shenzhen średnie dochody mają przekraczać obecnie ponad 10 000 CNY miesięcznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
29 minut temu, ws71 napisał:

Na najniższe zarobki mogą liczyć mieszkańcy wiejskich regionów Liaoning (1120 CNY, czyli ok. 2051 zł), Hunan (1130 CNY) oraz Anhui (1150 CNY).

Ile zarabia się w Chinach?

Wiemy już, jak wyglądają minimalne wynagrodzenia w Chinach. Widać, że w części regionów pozostawiają one w tyle zarobki Polaków. Ostatnie wyniki badań statystycznych pokazują, że w dużych chińskich miastach średnie wynagrodzenia wynoszą nawet 8 452 CNY miesięcznie. W Pekinie, Szanghaju oraz Shenzhen średnie dochody mają przekraczać obecnie ponad 10 000 CNY miesięcznie.

 

Jak Ty przeliczyles te 1120 juanow na ponad 2 tyś zł? Skoro 1 Juan kosztuje ok 56 groszy.. bo mi to wychodzi nieco ponad 600 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, jarecki napisał:

a co wy tacy patrioci ?  to możę i cielaków nie kupować bo wiekszość gospodarstw  kryje zagranicznym nasieniem ?           przed chwilą byłem na olx w pazdzierniku  3 gospodarstwa w promieniu  do 15 km likwidują krowy , 50 sztuk 20 sztuk  i 15 sztuk 

czemu pewnie nie maja nastepcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

A ja tam pie.......le dopłaty dostałem żyć będę:

Nadawca:EFRG_ARIMR

Kwota:0,04 PLN
Tytuł:KODP1027107492KODK 0191-2020-007397Decyzja z fakt.doręczeniem 

 

  • Haha 7
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339
1 godzinę temu, jarecki napisał:

nie wiem czemu .ale są wystawione krowy na sprzedaż całe stada .

Ja też po nowym roku likwiduje krowy prawie 30 sztuk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj