DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

lusjan    248
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Głosy "za" to popierające odrzucenie w całości. "przec" to głosy zdrajców polski

EkS14skWoAYPI0V.jpeg

To jest chyba z głosowania za poprawkami senatu, za wyrzuceniem ustawy do kosza inaczej głosowali, dla przykład, sporo senatorów ko głosowało za poprawkami, ale za odrzuceniem ustawy tylko Bury. W tym zestawieniu Pupa nie głosował, a był jednym z 7 senatorów PiSu przeciwnych ustawie. 

Najlepiej podsumował ustawę Jackowski, od samego początku jechał po niej i nie rozmienił się na drobne. 

A co do cielaka, to jak pies zeżarł tworzywo, to róg kopytowy nie odrośnie, pytanie co tam widzisz, czy zlazł pazur, czy faktycznie goła kość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flakns    16
12 godzin temu, soltys48 napisał:

Miałem już propozycje od 200,-/szt za nędznego hf. Ostatnio co przewoziłem koledze to takie ok 100kg ładne MM ok tysiaka za sztukę. Ogólnie towaru od groma a kupca zero,dla siebie od maja (nie licząc 2szt)nic nie wziąłem i raczej szybko nie wezmę

Masz rację w takiej sytuacji to tylko na zdradzieckie k**wy trzeba głosować

Soltys wyczysc skrzynke bo priva nie mozna wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
Ursus932 napisał:

1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

A tak trochę z innej beczki słyszeliście co szykują nowy zakaz picia,i palenia po 19

Jak dla mnie mogą wprowadzać, i tak nie piję i pale z używek tylko sex 👍 przyjemne i zdrowe 

Jak nie będą mieć co robić to i za sex się wezmą wszystko po kolei

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

dziś woziłem świnki 5 zł za E Na tym rolnik też  się nie wzbogaci!

Zaraz będę bydło ładował

Byk 12.6 O krowa 11za O 

jeden byk wazy na moje oko około 950 kg powinien 7 tys z groszami wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13
6 minut temu, marijusz napisał:

dziś woziłem świnki 5 zł za E Na tym rolnik też  się nie wzbogaci!

Zaraz będę bydło ładował

Byk 12.6 O krowa 11za O 

jeden byk wazy na moje oko około 950 kg powinien 7 tys z groszami wyjść.

Do kogo byki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
5 godzin temu, komizmo napisał:

Podobno wczoraj wylewali w bolszewickiej telewizji pomyje na lekarzy, ciągle ten mały śmieć musi mieć jakiegoś wroga.k**wiszon kocha dzielić społeczeństwo

Za tydzień rolnik będzie znowu wrogiem. 

idz do lekarza na NFZ i jeśli dalej będziesz dalej stawał w ich obronie to daj mi namiar to i ja się do niego umówię 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
42 minuty temu, marijusz napisał:

idz do lekarza na NFZ i jeśli dalej będziesz dalej stawał w ich obronie to daj mi namiar to i ja się do niego umówię 😉

jaki lekarz taki człowiek i nic tu nie ma dorzeczy czy on prywatny czy z NFZ,znałem lekarkę w miejscowym ośrodku zdrowia która była i lekarzem i człowiekiem a miałem nieprzyjemność z prywaciarzem z którego był kawał h*ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

kiedyś u lekarza dawli ludzie koperty , dziś najpierw trzeba go odwiedzić w prywatnym gabinecie za 200 zł  to wszystko załatwi na badania skieruje na NFZ itp .

Edytowano przez jarecki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panox    10

Jak ja czytam niektórych posty  w których nie wiedzą na kogo glosować a jakieś mędrki podpowiadają żeby glosować  obojetnie na kogo aby nie na PiS to mnie krew zalewa jak to czytam . I tak własnie w tej Polsce nic sie nie zmienia a chlopy,górnicy,nauczyciele wierzą jak   naobiecują im  złotych gór a  potem zdziwione i  dostaja pstryczka w nos a potem kwik .
Życze miłego dnia ;) 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/europejskie-stowarzyszenie-zydow-bedziemy-walczyc-o-zniesienie-ograniczen-uboju-religijnego-w-polsce,100333.html

Jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16852

publicysta w panoramie: A oto pomocna dłoń dla rolników, zgoda na ubój rytualny drobiu... A dalej pitolenie o piątce kaczyńskiego. nosz kurła, pomocna dłoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panox    10

Warto sie przyjrzeć Firmie Cedrob i Panu Goździkowskiemu .
Firma Cedrob jest jednym z głownych sponsorów organizowania eventów bliskich PiS'owi
A mateusz jednak stwierdził ze nadal opłaca sie ubijać drób który daje rocznie z eksportu ok 4.5mld zł
Jednak eksport wolowiny z roku 2018 wyniosł ponad 900mln euro juz sie nie opłaca:v


#Edit
#Dół
Ta aż dziś Giertych zemdlał jak mu CBA wpadło do domu ;D:D

Edytowano przez Panox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

We wtorek Mateuszek na kwarantanne poszedł..  dziś miał przemowę po całonocnych obradach..szybko ich puszcza skurczybykow...

https://www.google.com/search?q=noże+i+pistolety&client=ms-android-samsung&prmd=sivn&sxsrf=ALeKk00moWxkzipXIwr_MzpWKJSBM2oTNg:1602785519372&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwiGxqGsmbfsAhXGs4sKHSI6D94Q_AUoA3oECBoQAw&biw=360&bih=560#

Edytowano przez johny1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Mają płacić tylko tym co na Warszawę nie pojechali.

😉

teraz weryfikują na podstawie logowania telefonu 

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj