DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

soltys48    19680

Spokojnie Panowie, spokojnie

Grzesio już dziś na postrzyżyny poszedł, alkohol odcięty co by wstydu nie narobił za wiele, toż to oficjalna delegacja gospodarstwa. On sie będzie protestował a ja będę je..ał w przy kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gigus    57

Za chwilę nasz ministrant pudra w programie gosc wiadomości.  Żeby mnie tylko nie przekonał że jest wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118
10 minut temu, bluecows1 napisał:

Jakiś idiota to mówi. Takiego dobrego ministra rolnictwa jak Jan Krzysztof Ardanowski nie było i pewnie długo nie będzie, no chyba że go przywrócą na stanowisko. Ma bardzo dużą wiedzę na temat tej branży i kręgosłup moralny. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3grosze    75
44 minuty temu, Bugii napisał:

Ode mnie i tak 5 samochodow jedzie z 4 wsi. 22 osoby. Praktycznie z kazdej branży.

Przed wieczorem jedną kolumnę widziałem z 15 furgonów że szkółki policyjnej z Olsztyna na Legionowo pędzili. Pewnie dołączą do protestu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
dzarjan8111 napisał:

„Minister

w #KPRM: Kwestia różnic pomiędzy bezpośrednim ubojem drobiu i bydła - rolnicy, którzy mają bydło mogą skorzystać z wielu innych dopłat. Wiele zmian zostało również podyktowane tym, że ubój w przypadku drobiu pozostaje dopuszczalny.” Tak sie rozbija strajk i skłóca rolników drogie dzieci...

to samo pomyślałem jak tylko usłyszałem o zwolnieniu drobiarzy. oni już nie pojadą, bo swoje dostali. jedna branża załatwiona. jednak ekozjeby nie będą zabierać. będzie to robiła legalna rządowa inspekcja. kolejny bat na rolnika. A niech ich kurva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Jutro pisiory znowu będą robić z nas barbarzyńców,dziś już podkład robią szmatławcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Pojada. To zaszlo za daleko. Ze teraz nie zabronia uboju na kurczakach to nie znaczy ze za 2 lata nie zajma sie kurami jak zamkna juz bydlaki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Dokładnie jak napisałeś, myślą że zbożaków tym też udobruchają, że będzie miało co ich zboże wpylać. A za dwa lata skasują resztę

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2094
19 minut temu, 3grosze napisał:

Przed wieczorem jedną kolumnę widziałem z 15 furgonów że szkółki policyjnej z Olsztyna na Legionowo pędzili. Pewnie dołączą do protestu. 

Dziś do południa na A2 w stronę Warszawy tez jechało z Poznania 15 busów z siatkami Na oknach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
4 godziny temu, HF86 napisał:

Drób byłem  prawie pewny że zostanie. Cedrob i inne molochy swiatowe udzielali pożyczek na kurniki domy i infrastrukturę. Gdzie znajdą tańszych producentów w ue.tam i tak zagramaniczny kapitał króluje. A my drobne hodowle do wycinki  

w internetach czytałem że podobno mają wprowadzić zmiany i drobiu ma niedotyczyć zakaz uboju rytualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
1 godzinę temu, maroko napisał:

Jakiś idiota to mówi. Takiego dobrego ministra rolnictwa jak Jan Krzysztof Ardanowski nie było i pewnie długo nie będzie, no chyba że go przywrócą na stanowisko. Ma bardzo dużą wiedzę na temat tej branży i kręgosłup moralny. 

 

Knur głupi jak połowa rolników co w niego wierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Nie tylko drobiu, ale senat zaczyna się łamać co do uboju rytualnego bydła i całkiem możliwe że tego zakazu też nie wprowadzą


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000 napisał:

W której minucie mówili o uwięzi. 

Jak dobrze pamiętam w 5 dla zwierząt było wspomniane zakaz trzymania zwierząt na uwięzi.... aczkolwiek mogę się mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Zwierząt domowych, ale do tego kiedyś też dojdą. Co do senatu, to mogą nawet tę ustawę całkiem skasować, sejm znowu to klepnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
11 godzin temu, Bananek napisał:

to samo pomyślałem jak tylko usłyszałem o zwolnieniu drobiarzy. oni już nie pojadą, bo swoje dostali. jedna branża załatwiona. jednak ekozjeby nie będą zabierać. będzie to robiła legalna rządowa inspekcja. kolejny bat na rolnika. A niech ich kurva.

ale to weterynaria sprawdza dobrostan ?             u mie tak było na kontroli               

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

oczywiście, że weterynaria, ale oni za złe warunki mogli Ci przyebać mandat. A teraz po wejściu ustawy powołają specjalną komisję składającą co może Ci wejść do budynku i zabrać zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Chcą powołać nową agencję składającą się zapewne z "wolontariuszy" i weganek z Vivy! Dlaczego mają kraść bydło za darmo i dziadować skoro budżet może im za to płacić? Połączą przyjemne z pożytecznym teraz. 

Dwudniowy kurs i w teren. To tylko mydlenie nam oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podłączenie tego bubla w agencję rolną ma nas uspokoić. A będzie super narzędzie do walki z niepokornymi. Znowu a komputer pana wylosował 😁uciecie dopłat z jednej strony policzek a na drugi mandat dla ekoterrorystow i dwie pieczenie i chłop uje.any 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na 15 milionów pracujących 4 miliony to strefa budżetówki  a 0.5 miliona to sama administracja .stare dane. 3 Osoby robią na 1 budrzetowca. Z takim układem sił długo nie pociagniemy. A apetyt na wygodne stołki rośnie. Dołącz na plecy bezrobotnych zasilkowcow i zrozumiesz czemu nogi gospodarki się uginają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113

pracownicy fizyczni co pracują w budżetówce pracuja bo musi ktoś tam pracować, ale najgorsze to są urzędasy, prezesi i politycy którzy potrafią przyznawać sobie wysokie nagrody za byle co gdzie zwykły pracownik musi na to rok pracować żeby zarobić tylko tyle co oni nagrody sobie przyznają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj