DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

JarekBazydlo    2502

Tak. Możesz do niego dzwonić i się zapisać już jest sporo osób 😉


Pitraszek napisał:

9 minut temu, pafnucy napisał:

no w końcu dłuższa informacja w Polsacie na temat sprzeciwu i różnic zdań w samym pisie na temat bubel ustawy kaczuszki.

terlecki gada że kasę będą dawać. już się kuźwa za ASF od dzików nabrałem.

Pękają powoli. Na fb oswiadczenie ardana ze o rekompensatach można zapomnieć jest to niezgodne z prawem eu a ledwo udalo sie za susze wyplacic. Przy tych odszkodowaiach za zakaz uboju to by musialo byc kilkaset miliardow.  Zapowiedzieli w polsacie ze moze byc 50tysiecy ludzi. Panowie trzeba jechac, nie bedzie nam karakan mowil ze rolnicy sa zli i co maja robic. 

Ja już wiem kto jest pipa a kto prawdziwym rolnikiem na tym forum😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
31 minut temu, pafnucy napisał:

taaaa. i w jaskiniach zamieszkamy...

Ja chleba nie kupuje bo moja żona takowy piecze. To nie to co ten papier ze sklepu. 

 

1 godzinę temu, pafnucy napisał:

a ty do których się zaliczasz? bo tak czytając twoje farmazony to nie wiem. 🤔

Zaliczam się do tych co chcą dobrze dla nas wszystkich. I do tych świadomych co się dzieje. Zresztą niedługo się przypomnę że miałem rację pafnucy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

JEZELI ilosc uboju bydła spadnie o 10 %  to cena zostanie utrzymana a nawet w długiej perspektywie powinna rosnąć , niemal w każdym miescie jest po kilka burgerowni i stale ich przybywa , coraz wieksze zarobki sprawiają żę ludzi stać wydać 20-30 zł na dobrego burgera , ciekawe ile wyniesie spożycie miesa wołowego w polsce za 2020 r ale raczej jest od kilku lat tendencja wzrostowa .   i bardzo szybko ubywa chodoców .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, JarekBazydlo napisał:

Tak. Możesz do niego dzwonić i się zapisać już jest sporo osób 😉

 

Ja już wiem kto jest pipa a kto prawdziwym rolnikiem na tym forum😎

 

 Ciekawe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12341
1 godzinę temu, sabuliga napisał:

W warszawie na pracuj jest 10tys ogloszen.

 

Poza tym usa przenosi produkcje z chin do polski

Ogłoszeń to jest a jakie wynagrodzenie i co z zakwaterowaniem? 

Co te Amerykanie będą produkować i dokładniej gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28
6 minut temu, jarecki napisał:

JEZELI ilosc uboju bydła spadnie o 10 %  to cena zostanie utrzymana a nawet w długiej perspektywie powinna rosnąć , niemal w każdym miescie jest po kilka burgerowni i stale ich przybywa , coraz wieksze zarobki sprawiają żę ludzi stać wydać 20-30 zł na dobrego burgera , ciekawe ile wyniesie spożycie miesa wołowego w polsce za 2020 r ale raczej jest od kilku lat tendencja wzrostowa .

dlaczego wedlug ciebie 10 procent rolnikow ma zrezygnowac z hodowli bydla miesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
jarecki napisał:

JEZELI ilosc uboju bydła spadnie o 10 %  to cena zostanie utrzymana a nawet w długiej perspektywie powinna rosnąć , niemal w każdym miescie jest po kilka burgerowni i stale ich przybywa , coraz wieksze zarobki sprawiają żę ludzi stać wydać 20-30 zł na dobrego burgera , ciekawe ile wyniesie spożycie miesa wołowego w polsce za 2020 r ale raczej jest od kilku lat tendencja wzrostowa .   i bardzo szybko ubywa chodoców .

No na pewno to może niech jeszcze obniżą to cena jeszcze pójdzie w górę, chopie 2 lata odbic się nie może, zakaz rytualny na następne 2-3 lata zjebie cenę i tak kurwa w kółko hodowca w dupe bity.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14109
37 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Tak. Możesz do niego dzwonić i się zapisać już jest sporo osób 😉

jako federacja 2 autobusy jadą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
5 minut temu, kris148a napisał:

No na pewno to może niech jeszcze obniżą to cena jeszcze pójdzie w górę, chopie 2 lata odbic się nie może, zakaz rytualny na następne 2-3 lata zj**ie cenę i tak k**wa w kółko hodowca w dupe bity.

Masz racje. Jebnie ze sie nie pozbieramy. Zaklady tez doloza do spadkow zeby same byly dochodowe. I tu nie chodzi tylko o bydlo, kazdy na tym straci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, kris148a napisał:

No na pewno to może niech jeszcze obniżą to cena jeszcze pójdzie w górę, chopie 2 lata odbic się nie może, zakaz rytualny na następne 2-3 lata zj**ie cenę i tak k**wa w kółko hodowca w dupe bity.

 

https://www.wykop.pl/link/5637899/fabryki-z-chin-mysla-o-przeprowadzce-do-polski/

12 minut temu, 6465 napisał:

Ogłoszeń to jest a jakie wynagrodzenie i co z zakwaterowaniem? 

Co te Amerykanie będą produkować i dokładniej gdzie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
gregor1284 napisał:

37 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Tak. Możesz do niego dzwonić i się zapisać już jest sporo osób 😉

jako federacja 2 autobusy jadą?

Napisze jeszcze raz bo komórka mi się coś przyciela. 2 autobusy jadą z samego Makowa Maz a w Warszawie podpinamy się dopiero pod federację więc z tej jednej federacji będzie dużo dużo więcej autobusów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

haha burgery to z wieprzowiny robią tu Polska a nie Turcja. 

Znajomy miał kebaby, to większość tego mięsa co się kręci to wieprzowina. Pewnie z 80%. 

Niestety, ale w na wołowina w sklepach jest bardzo droga. 

średnio 50zł za 1kg . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
4 godziny temu, tomaszmab napisał:

Kolego to niszczy że niedługo będą przymusowe szczepienia, przymusowe kwarantanny, nie wejdziesz do sklepu bez szczepienia itp. Będziesz uważany za trędowatego. Normalni ludzie widzą że tak pandemia to kłamstwo i ściema. Rząd celowo zabija gospodarkę i przy okazji ograbia nas, ta piątka dla zwierząt to celowe działanie ażeby dobić rolnictwo!!! Niedługo będzie wielkie bezrobocie i bieda.. Potem wyślą nas na wojnę. Przeczytaj Apokalipse Św. Jana i wtedy możemy podyskutować!!! 

te całe pandemia to nie tylko u nas tylko na całym swiecie wymyślili.i co uważasz że wszystkie kraje się zmówiły i wymyślają jakieś zakazy i nakazy po to tylko żeby ludzi tyrać.nie wiem kto Ci nawmawiał że przymusowe szczepienia będą bo nigdy nie było przymusowego tylko dla chętnych, a ja nie dam się zaszczepić na jakiegoś koronoświrusa bo mimo iż jest jakiś wirus to nie jest na tyle śmiertelny żeby panikować.a mnie to nic nie kosztuje żeby nałożyć tą głupią maseczkę jak będę szedł do sklepu bo są ludzie którzy wierzą że to straszna zaraza i boją sie tego koronoświrusa więc po co mam ich dodatkowo stresować.słuchaj wszystkie rządy tak samo zabijają i zamrazają gospodarki czyli bezrobocie bieda i wojna czeka cały świat to kto będzie z kim tam walczył jak wszędzie będzie ta wojna.apokalipsy się nie dopatruj bo swiat widział gorsze rzeczy niż to co teraz się dzieje.a to że kłamczyński akurat teraz wymyślił jakąs głupią ustawę i to nie znaczy że jak by nie było tej całej pandemi to tego by nie wymyślił.człowiek ma swoje lata i na beret mu siada, więc powinni wysłać go na badanie czy on jest poczytalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

My też z gminy jedziemy autokarami, izby organizują (szok😵) jutro będę wiedział ilu chętnych jest. Sołtysi dzisiaj u nas chodzili po domach, zbierali chętnych. Ale pizdy się wykręcają. 3 chłopa w domu i żaden nie pojedzie bo robota jest, zima idzie 5 ha do zaorania 🤦 Widocznie dobrze im tak jak jest. Każdy mądry gadać, jak przychodzi do konkretów to nie odbierają tel, chowają się po oborach ehhh. Dziadkowie, pradziadkowie walczyli z narażeniem życia, a pizdom nie chce się jechać za darmo na kilka godzin pokrzyczeć...

  • Like 6
  • Thanks 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, tajwan1986 napisał:

te całe pandemia to nie tylko u nas tylko na całym swiecie wymyślili.i co uważasz że wszystkie kraje się zmówiły i wymyślają jakieś zakazy i nakazy po to tylko żeby ludzi tyrać.nie wiem kto Ci nawmawiał że przymusowe szczepienia będą bo nigdy nie było przymusowego tylko dla chętnych, a ja nie dam się zaszczepić na jakiegoś koronoświrusa bo mimo iż jest jakiś wirus to nie jest na tyle śmiertelny żeby panikować.a mnie to nic nie kosztuje żeby nałożyć tą głupią maseczkę jak będę szedł do sklepu bo są ludzie którzy wierzą że to straszna zaraza i boją sie tego koronoświrusa więc po co mam ich dodatkowo stresować.słuchaj wszystkie rządy tak samo zabijają i zamrazają gospodarki czyli bezrobocie bieda i wojna czeka cały świat to kto będzie z kim tam walczył jak wszędzie będzie ta wojna.apokalipsy się nie dopatruj bo swiat widział gorsze rzeczy niż to co teraz się dzieje.a to że kłamczyński akurat teraz wymyślił jakąs głupią ustawę i to nie znaczy że jak by nie było tej całej pandemi to tego by nie wymyślił.człowiek ma swoje lata i na beret mu siada, więc powinni wysłać go na badanie czy on jest poczytalny

DOKŁADNIE tak jest. Zmówili się na całym świecie. Grupa Bilderberg. Rockefeller, Rotshild, Soros itp poczytaj sobie. Np Trzaskowski to człowiek multimiliardera Sorosa. To wszystko ustawka do depopulacji. Obudź się. Tu właśnie Rockefeller czyli ten co pociąga za sznurki w USA. Gość miał 7 przeszczepów serca, przetlaczana krew itp. Zmarł kilka lat temu w wieku 102 lat. Ciekawe skąd brał te serca.. A nie raz ludzie giną bez wieści.. Tacy ludzie nami rządzą. Tu mówi o depopulacji. A Bill Gates ciągnie jego dzieło. Może Ci się oczy otworzą 

 

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Ale jak to jest? Jest ograniczenie w zgromadzeniach do 150 osób. W Warszawie nie obowiązuje, czy wywalone na to mają organizatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

U nas puki co cisza. Może ktoś coś zorganizuje. 

Pytanie czy rząd się nie szykuje,żeby czasem policja nie zabierała na dołek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
10 godzin temu, sabuliga napisał:

Albo wrocimy do dawnych zwyczajow bedziemy piekli chleb na zakwasie. za kase aby opłacimy rachunki a jedzenie sami wytworzymy

A taki chleb jest bardzo pyszny i zdrowy, nie to co teraz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2502
pedro2 napisał:

My też z gminy jedziemy autokarami, izby organizują (szok😵) jutro będę wiedział ilu chętnych jest. Sołtysi dzisiaj u nas chodzili po domach, zbierali chętnych. Ale pizdy się wykręcają. 3 chłopa w domu i żaden nie pojedzie bo robota jest, zima idzie 5 ha do zaorania 🤦 Widocznie dobrze im tak jak jest. Każdy mądry gadać, jak przychodzi do konkretów to nie odbierają tel, chowają się po oborach ehhh. Dziadkowie, pradziadkowie walczyli z narażeniem życia, a pizdom nie chce się jechać za darmo na kilka godzin pokrzyczeć...

Poczytaj wypowiedzi jednego niby rolnika bo dla mnie nie jest rolnikiem jak wypowiada się i nazywa nas matołami. Widzisz niestety dla takich dzbanów i pasożytów też walczymy o lepsze jutro. Od nas jadą 2 autobusy na to chwilę ale sporo osób przeważnie Ci co mają krowy mleczne mają dojechać później na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj