DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

JarekBazydlo    2488

Dzwonił do mnie Łuniewski i mówił że za jałówki w U klasie może dać po 14zl netto. Chyba trzeba pomyśleć o sprzedaży kilku jałówek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, ab23 napisał:

Jutro wypycham kilka sztuk po 8 odbiorca znany i ostatnio przez niektórych  polubiany🙂

Brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

8.56 brutto ja byś pytał skita 5% a kasy nie dali a realnie 17 dni ma byc

9 minut temu, HF86 napisał:

Brutto czy netto?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279
6 minut temu, soltys48 napisał:

u tego odbiorcy netto

Wychodzi że nie tylko u tego bo był tel i też chciał dać i kasę tyż ale plus 20gr już nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedyny Co się postawił i od razu go wy***ali 

5 godzin temu, soltys48 napisał:

Minimum auto. A sztuk to w zależności od kierowcy

czytaj ile wlezie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    266

Hf będzie po 7,80 przez chwile to wtedy widzę niektórzy w taka ekstazę wpadną ze pojadą  do Warszawy nie na strajk a na wiec poparcia dla milosciwie panującego ... a jak jeszcze pomoc po covid przyjdzie na konto ... Grażyna jedziemy po nowe kapsle do passata

Edytowano przez dzarjan8111
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2488

Dziś był kupiec oglądać jałówki jego cena to 8.30 brutto na żywą moja to 8.50 brutto jałówki zostały u mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honda    10
JarekBazydlo napisał:

Dzwonił do mnie Łuniewski i mówił że za jałówki w U klasie może dać po 14zl netto. Chyba trzeba pomyśleć o sprzedaży kilku jałówek 😉

Toczy Ty miałeś jałówki hodować na mamki.


Honda napisał:

JarekBazydlo napisał: Dzwonił do mnie Łuniewski i mówił że za jałówki w U klasie może dać po 14zl netto. Chyba trzeba pomyśleć o sprzedaży kilku jałówek 😉 Toc Ty miałeś jałówki hodować na mamki.


Honda napisał:

Honda napisał: JarekBazydlo napisał: Dzwonił do mnie Łuniewski i mówił że za jałówki w U klasie może dać po 14zl netto. Chyba trzeba pomyśleć o sprzedaży kilku jałówek 😉 Toc Ty miałeś jałówki hodować na mamki.



Honda napisał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, dzarjan8111 napisał:

Hf będzie po 7,80 przez chwile to wtedy widzę niektórzy w taka ekstazę wpadną ze pojadą  do Warszawy nie na strajk a na wiec poparcia dla milosciwie panującego ... a jak jeszcze pomoc po covid przyjdzie na konto ... Grażyna jedziemy po nowe kapsle do passata

Tyla brutto to dawno wychodziło. A poparcia to u mnie nigdy nie miał i nie uzyska 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    485

Ladnie ardanowski po PiS pojechal. Niestety wiekszosc ma zerowe pojecie o rolnictwie i glosuja jak prezes każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321

Jaka cena w powiecie sochaczewskim byków hf i sm? Czy jak chodzą luzem to można więcej wyrwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1628

nie każdy się łapie my w styczniu jak cena była niska wypchnęliśmy wszystko te miliony z Covid będą jak miliony z suszowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
13 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Sokołów od dzisiaj podwyżki

Do czego Ci dolozyli i jakie ceny netto Ci oferuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sokołów akurat ma z czego dokładać. Od lat ze stawkami nie szaleją. Ktoś coś sprzedał?jakieś pustki na forum. Czy wszystko poblokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj