DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

lexiflexi    20

Ahhh jak Duduś pięknie gada w tygodniu, że państwo jest murem za rolnikami, a o 5 karakana nic nie wspomniał, włączyłem z ciekawości o czym będą gadać

 

 

 

 

Edytowano przez lexiflexi
Brak szczegółowych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

też słucham.

jaki to dobry prorolniczy prezydent. och ach.  nawet bon turystyczny to dla rolników....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie włączyłem. Budzę się lekki kac myślę poczuje te szambo propagandowe. Mogę tego nie scierpiec 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież ta ustawa jest pl to aby zlikwidować małe gospodarstwa i ludzie poszli do roboty. U nas w rolnictwie jest zatrudnionych 14 procent na zachodzie 5. Przecież już doplaty miały spowodować ze upadna gospodarki. Jedynym wyjściem jest wyjście z tej głupiej unii. I wejść pod wpływy Władimira Putina. Za komuny podobno lepiej było. Robotę każdy miał dwie krowy miał i parę swinek i żył jak panicz. A teraz tira sprzeda swiniakow i nawet hektara nie kupi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Połącz Krus  i dopłaty z produkcją to się okaże że z 7 może się uzbiera. Reszta to ukryte bezrobocie żyjące z dopłaty i czynszów lub tanie ubezpieczenie i robota na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12252
9 minut temu, sabuliga napisał:

Przecież ta ustawa jest pl to aby zlikwidować małe gospodarstwa i ludzie poszli do roboty. U nas w rolnictwie jest zatrudnionych 14 procent na zachodzie 5. Przecież już doplaty miały spowodować ze upadna gospodarki. Jedynym wyjściem jest wyjście z tej głupiej unii. I wejść pod wpływy Władimira Putina. Za komuny podobno lepiej było. Robotę każdy miał dwie krowy miał i parę swinek i żył jak panicz. A teraz tira sprzeda swiniakow i nawet hektara nie kupi. 

Znajomy z sąsiedniej wsi, zawsze wspominał że w 87r.  Sprzedał 60 świń i za tą kasę przyprowadził nowego bizona z Płocka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś też kupisz za 60 szt. Tego samego od sasiada😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12252

To trzeba w niego zainwestować,  i za 30 lat zamienić na 60 wieprzków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak czytam wasze komentarze to dochodzę do wniosku że Was złamali.. I to w jaki prosty sposób. Zero oporu z waszej strony. Ja się nie poddaje i czekam na strajki!!! Dajecie sobie pluć w twarz.. Za rok powiedzą nam że mamy jeść gówno od tych byków to też będziemy je jeść!!?? Ogarnijcie się i nie dajmy się złamać!!! Nie za taką Polskę moi dziadkowie walczyli!!! Obudzcie się!!! 

Edytowano przez tomaszmab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panie @tomaszmab tak masz rację nie za taką walczyli,miała być wolna Polska a nie podlegla jakiejś unii

Ale cóż my możemy zrobić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, Nintendo napisał:

Od dawna widziałem, że pis tylko udaje, że jest z rolnikami, ale nigdy bym nie przypuszczał, że  chcą całkiem zniszczyć rolnictwo.

Przynajmniej nie przyłożyłem do tego ręki i oddałem głoś na konfederacje. 😷

Nie wiem o co ten lament dziś do bydla można dostać więcej dopłaty niż to bydło warte a wy płaczecie o jakiś zakaz uboju rytualnego z którego tak nic nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ten rynek to inny bydła od tego nie przybędzienaszą wołowinę kupowano tylko ze względu na cenę a nie na jakość

N o raczej wY tu robicie gównoburzę podobnie jak w cenach zbóż stękacie że ceny niskie i gospodarki padają a wtemacie ceny dzirżaw piszeie czy warto dać 2 tysie dzierżawy za ha piachu bo krowiarz tyle daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chcieli to zlikwidować niema problemu. Niech załatwią rynek zbytu za taką samą kasę albo wyższą i nikt tego by nie robił. Niema uboju przyjemnego .Ale się jakoś zatrcilismy. Przy obiadku leci film przyrodniczy gdzie niedźwiedź rozszarpuje malutką foczke lub jelonka i gitara.po obiadku film o mordobiciu i zabijaniu i też powieka nie dygnie ale zaraz widzisz urywek jak ktoś kopnął psa bo zdziczaly pies chciał go pogryzc i od razu poruszenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
No faktycznie na tych bykach po 6 zł to zarobek był ale nie dla rolnika. Może się co niektorzy obudza i za jakąś sensowna robotę wezmą a nie 20 byków zarobku po 500 na sztuce i wyciąganie łapy po wszystko. Dopłata do byka, do hektara pola i do KRUS wielkiego hodowcy żeby zydek mógł zaszlachtować byka i zjeść smacznie za pół darmo. Jakby kraj we wszystkich branżach robił takie biznesy to bankructwo pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie robią bo nic innego nie umia. I co taki rolnik zlikwiduje i pójdzie do roboty na jakąś produkcję czy na budowe. To lepiej już robić aby vis robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
53 minuty temu, Ursus932 napisał:

Panie @tomaszmab tak masz rację nie za taką walczyli,miała być wolna Polska a nie podlegla jakiejś unii

Ale cóż my możemy zrobić... 

Mi to się aż laptop zawiesił od czytania bzdur. 

To jest typowa wojna wizerunkowa o konsumenta, a wy chcecie wk***ić ludzi i blokować miasta.

Powodzenia życzę.

A co można zrobić. To samo co strona przeciwna. Budować swój wizerunek. 

Edytowano przez hobbysta82
laptop uj strzelił
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kto ma info o strajkach, kiedy gdzie? Pokażmy tym k**wom pisowskim

Tylko nasza jedność nam pomoże

Nie odpuścimy tym szmatom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj