DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

czemu ogiera na dachu trzymałeś ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

Kurde a u mnie we wsi już nikt nie ma bydła więc u mnie bez jedzenia powinny rosnąć 😁 Ogólnie już prawie nie ma rolników...

No to jeszcze tylko Ciebie wykończyć zostało 😂

Polecam wszystkim co chcą jeszcze hodować bydło albo w sumie cokolwiek.. Bo to niedługo dotknie wszystkich jeśli nic nie zrobimy z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Kurde a u mnie we wsi już nikt nie ma bydła więc u mnie bez jedzenia powinny rosnąć 😁 Ogólnie już prawie nie ma rolników...

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom.

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48

No to już poglosowali 336 za ustawa poszła do komisji rolnictwa potem kolejne glosowanie i koniec hodowli ardan tyle krzyczał a zagłosował za 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Bo to gnida

6 godzin temu, hobbysta82 napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom.

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Byk bez znaczenia ile waży 200 netto plus skóra-uboj, schłodzenie,odbierasz ćwierci z ubojni. Za rozbiór wuja bierze 50-100 w zależności jak duża sztuka

Edytowano przez soltys48
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
hobbysta82 napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom. Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Jakoś 3 lata i jeszcze im nie ,,śmiedzi'' czy jakoś tak napisałeś. Lubię takich ludzi co oceniają ludzi przez internety😂🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Kuzyna gęsi tez nie przeszkadzały sąsiadom poki kupował od nich małe gospodarstwa czy działki po 0,5-1 ja których nik nie chciał. Ale po kilku latach i po tym jak sie posprowadzali ,,miastowi” ma kontrole za kontrola. Weterynaria, agencja, sanepid, ochrona środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
6 godzin temu, Mohyl napisał:

No to już poglosowali 336 za ustawa poszła do komisji rolnictwa potem kolejne glosowanie i koniec hodowli ardan tyle krzyczał a zagłosował za 

A wczoraj na proteście tak darli ryja " murem za ardanem" 😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Piniunżki muszą się zgadzać przede wszystkim. W jego portfelu.

Ciężko znaleźć robotę w tym wieku

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48

Robota mu się skończy za 3 lata i do zamiatania ulic wielce nam panujący ardanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Klatki z futerkowych i łańcuchy po bydle będzie exportowal do swoich zagramanicznych kolegów. Strach cokolwiek kupować i inwestować puki ten burdel się nie zakończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

https://m.facebook.com/groups/758554650833653?view=permalink&id=3429361570419601&anchor_composer=false&ref=gysj


oglądał może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535
soltys48 napisał:

Bo to gnida

6 godzin temu, hobbysta82 napisał:

Przy Twojej irytującej osobowości, to dosyć szybko zacznie Twoje bydło "śmiedzieć" sąsiadom.

Mam pytanie. Orientuje się ktoś ile kosztuje ubój usługowy byka ok. 800 kg i ile bierze rzeźnik za rozbiór półtuszy?

Byk bez znaczenia ile waży 200 netto plus skóra-uboj, schłodzenie,odbierasz ćwierci z ubojni. Za rozbiór wuja bierze 50-100 w zależności jak duża sztuka

Ja płacę ostatnio 420 za ubój. Wcześniej było 300. Rozbiór w ubojni to ryzyko. Lepiej nająć rzeźnika i u siebie rozebrać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co z hareforda hf  Ci zrobili?wyjasnij to ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
38 minut temu, HF86 napisał:

Klatki z futerkowych i łańcuchy po bydle będzie exportowal do swoich zagramanicznych kolegów. Strach cokolwiek kupować i inwestować puki ten burdel się nie zakończy 

Co ma się skończyć?? Przeca to dopiero pierwsze akordy kolego 😂.

Najlepsze przed nami 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Jesteś w stanie stwierdzić że dostałeś 100%tego co było w ćwiartkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj