DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Ale czego można się nauczyć od egoisty 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

A co żeś myślał?

Przed chwilą, Ursus932 napisał:

Ale czego można się nauczyć od egoisty 🤔

Sami się domyślacie...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

A co żeś myślał?

nie myślałem. dlatego zapytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

 Teraz dobry moment na byka i 8 pewnie by się wyrwało przy większej ilości dobrego towaru 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450
8 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ale czego można się nauczyć od egoisty 🤔

Wyczyścić skrzynke bo wiadomość nie dochodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

Berthold widzę że zmieniłeś strategię nie lajkujesz cen tylko posty na Jarka 🙃

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

U mnie... Sprawę zbadamy i uczciwie rozpatrzymy a odmowna😂😂😂 odpowiedź przyjdzie pocztą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kasa się zgadzała waga na podwórku też . Nie mogę mówić wszystkieg po prostu patrzcie by każda sztuka miała wagę wpisana bo potem to cuda na kiju.....i dużo problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W środę pojechało trzech mieszańców i krowa, średnia waga 750kg, po 7,50zł. 

Krowa, 590 kg, po 4,80zł. 

Okarmienie 8%.

Stały odbiorca, za dobre nawet da i 8 zł, ale musi być w mięsie. 

Krowy płaci do 6, jałówki od 7 do 8 zł/kg. 

 

W środę pojechało trzech mieszańców i krowa, średnia waga 750kg, po 7,50zł. 

Krowa, 590 kg, po 4,80zł. 

Okarmienie 8%.

Stały odbiorca, za dobre nawet da i 8 zł, ale musi być w mięsie. 

Krowy płaci do 6, jałówki od 7 do 8 zł/kg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157
Dnia 30.07.2020 o 23:38, tomaszmab napisał:

Grigorij z Rudego 102??? To Ty zamilknij.. Bo przecież 80 lat temu to za byka dom i stodole mogłeś zbudować!!! A teraz to tylko kupa gnoju zostaje.. I nie oceniaj innych swoją miarą bo to że masz super emeryturę po wojnie i po filmie z Rudym i że jesteś byłym wojskowym i że utrzymujesz teścia - 120 letniego rolnika to nie każdy tak ma!!!! Pamiętaj i nie oceniaj!!! 

PS a teraz dawaj wyliczenia i pokaż ile Ci zostaje? Bo można dostać za byka 4,5tysiąca i mówić że się zarobiło 4 tysiące bo cielak kosztował 500 zł. 

To jest forum ogólnodostępne i nie pisz do nikogo aby zamilknal bo to że WiesławZetor zęby na tym zjadl i zdrowie i rzucił to w pi... to powinieneś mu okazać trochę szacunku!!! 

 

Dnia 30.07.2020 o 23:38, tomaszmab napisał:

Grigorij z Rudego 102??? To Ty zamilknij.. Bo przecież 80 lat temu to za byka dom i stodole mogłeś zbudować!!! A teraz to tylko kupa gnoju zostaje.. I nie oceniaj innych swoją miarą bo to że masz super emeryturę po wojnie i po filmie z Rudym i że jesteś byłym wojskowym i że utrzymujesz teścia - 120 letniego rolnika to nie każdy tak ma!!!! Pamiętaj i nie oceniaj!!! 

PS a teraz dawaj wyliczenia i pokaż ile Ci zostaje? Bo można dostać za byka 4,5tysiąca i mówić że się zarobiło 4 tysiące bo cielak kosztował 500 zł. 

To jest forum ogólnodostępne i nie pisz do nikogo aby zamilknal bo to że WiesławZetor zęby na tym zjadl i zdrowie i rzucił to w pi... to powinieneś mu okazać trochę szacunku!!! 

Mistrzu, skaczesz i podpuszczasz. Porównujesz mnie do członka załogi 102. W 102 też był Tomek który dostał krowę i nie wiedział co z nią zrobić. Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Zobacz że tu jest temat ,, Cena bydła" Jeśli ktoś chce porozmawiać o opłacalności to niech się przeniesie np

Po za tym wyskakujesz z tekstem o latacz 80. Jak ktoś pamięta te lata to wie gdzie trzeba było przynależeć żeby np dostać materiał budowlany jak się nie zapisał to guzik dostał. Ale to też jest osobny temat np

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

Sprzedane dziś 4 mieszańce LmxBd, sredni wiek 26 miesięcy, srednia waga 983kg,okarmienie 7%, cena 8zł/kg brutto. odbiorca Agrostar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

no jeden to mysle ze mial tak pod 1100-1150.


ważone na wadze ciężarowej stąd nie mam poszczególnych wag

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
1 godzinę temu, KamilSokoowski napisał:

Sprzedane dwa byki u znajomego hf 590 i 600 7 brutto i jalowka 500 6.5 brutto

Dobra cena jak na takie ,,szczypiory”😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasok6911    3

W piątek sprzedane mięsne 5 szt. 20 miesięcy waga 808kg, 760 na czysto średnia, charoles, cena 8 zł. Opolskie. Jalowki 20 miesięczne 680kg na czysto średnia, cena 7.60 brutto 5 szt :)

Edytowano przez Krasok6911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie całkiem w temacie ale tutaj widzę że dużo osób zagląda, a sprawa jest pilna: 2 cielaki dwutygodniowe od LM mają biegunkę. Ssą swoje matki kiedy chcą i biegunka. Dostały proszku na zatrzymanie i narazie żadnego efektu. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj