DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

AdamRo    1503
14 minut temu, krzychuuuuu napisał:

wracając do tematu jakie ceny bydla ?

Niskie z tendencją na obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Ale ja muszę co jakiś czas się wyżalić. Już mi lepiej, uspokoiłem się 😂. Jakie życie jest piękne 😃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4390
1 minutę temu, robi57362 napisał:

sprzedana krowa MM sporo SM 4.9 zl 740 kg lubelskie

Brutto?Odbiorca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
JarekBazydlo napisał:

śmietnik i koło matrymonialne.

???🤔???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345
Baks00 napisał:

1 minutę temu, robi57362 napisał:

sprzedana krowa MM sporo SM 4.9 zl 740 kg lubelskie

Brutto?Odbiorca?

tak brutto lokalny pośrednik Pan Bogdanski

  • Thanks 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Tu jest chyba temat ceny bydła. A nie rozmowa co komu się opłaca czy kto komu ile płaci. Wystarczy że w temacie pogoda jest śmietnik i koło matrymonialne.

Dodał bym jeszcze że w temacie pogody jest na bieżącą dzienniczek takiego jednego chwalid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

kilka dni temu sprzedane mm waga od 760 do 1060kg, od 7,2 do 7,5 zł wszystko brutto, strączka 5%  - ciąg dalszy roboty charytatywnej, perspektyw na poprawę brak.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2499
Ursus932 napisał:

Dodał bym jeszcze że w temacie pogody jest na bieżącą dzienniczek takiego jednego chwalid...

To dodaj coś jeszcze w temacie. Każdy narzeka na ceny a bydła jest mnóstwo na rynku więc i cena jest niska. Na niektórych ubojniach składy nie nadarzają odbierać bydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
1 godzinę temu, JarekBazydlo napisał:

A ja się pytam gdzie jest moderator tego forum??? @sumek666

A kupa była czy problem i gowniane pomysły wędrują do głowy? 

1 godzinę temu, leszek1000 napisał:

5zł to ty za byka dostaniesz. 

Ciekawe ile na kasie w biedronce dostaniesz 2,5tyś max 3

No jeszcze zus policz pacanie. To wyjdzie 3000zł brutto 

Mleko ma za darmo. Przyczepę i ciągnik może pożyczyć, jak do lasu po drewno jedzie. 

W biedrze jak nie kombinujesz to wyjdziesz nawet 3800 netto a ZUS tez biedronka płaci...... także nie lotej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ma ktoś namiary na dobrego odbiorcę z dobrą ceną łódzkie okolice Radomska? Mam do sprzedania 7 szt byków i 3 krowy. 

Ma ktoś namiary na dobrego odbiorcę z dobrą ceną łódzkie okolice Radomska? Mam do sprzedania 7 szt byków i 3 krowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
9 minut temu, JarekBazydlo napisał:

A Ty co szukasz zaczepek czy chcesz zabłysnąć? Udzielaj się z tematem.

Jarek zjedz snickersa... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
29 minut temu, JarekBazydlo napisał:

A Ty co szukasz zaczepek czy chcesz zabłysnąć? Udzielaj się z tematem.

Jarku ani zaczepek (ludzie twojego pokroju jak dostaną pomordzie to pewna sprawa w sądzie) ani zabłysnąć bo przed kim? Psem ogrodnika? Daruj sobie (kiedyś nazywało się to donosicielstwem, dziś podpierdalaniem)😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Koniec kłótni, żebym na czerwono pisać nie musiał.

Dziś pojechało stado 6,0-6,9netto ale chociaż wagę miały ok bo 817-897kg, 7%skity

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A stado to ile ?... Bo nie którym to 2 sztuki 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

 

2 minuty temu, Bartek933 napisał:

Koniec kłótni, żebym na czerwono pisać nie musiał.

Dziś pojechało stado 6,0-6,9netto ale chociaż wagę miały ok bo 817-897kg, 7%skity

co taki rozrzut? do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113
1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

A ciekaw jestem ile godzin w miesiącu musi robić na te 2 tyś. Ja za takie pieniądze na pewno bym nie robił. Czasy 5 zl za godz już się dawno skonczyly teraz to już za 20 to nikt nie przyjdzie

 

1 godzinę temu, przemek28_28 napisał:

Dobrodziej dał 2tys😂. Wiec parobek powinien skakać ze szczescia. Ciekawe jak role odwróciłby sie czy byłbyś taki do przodu z praca u kogoś kto cie nie szanuje.

 

5 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ty się ciesz że "głupiego"znalazłeś do roboty przy bydle za 2000

Jaki to ma związek z płaceniem za urlop ?? 

ludziki o co wam chodzi, z czego problem robicie? niech robi chłopak jak chce.chce niech zatrudnia nie to nie, chce niech stawia obore, co wam czy mu sie pyli czy nie.komornik do was nie przyjdzie w razie co tylko do niego.a przecież nikt temu człowiekowi nie każe przychodzić i go nie zmusza do pracy za 2000 zł, widać odpowiada mu to,a gdyby chciał zarabiać kokosy to by poszedł do innej pracy, a może taki z niego pracownik.czepiacie się i szukacie nie wiadomo czego

1 godzinę temu, Winnetou napisał:

Jakoś ambiwalentnie to brzmi w kontekście z tym, co pisałeś wcześniej🤔  IMG_20200708_210430.jpg  

chłopie co bierzesz bo też to chce.raz płacz i lamęt że zarabiamy mniej niż na zachodzie później płacz że podnosi się płacę minimalną, to jak wy w końcu chcecie mieć zarobki na poziomie europejskim, a po drugie myślisz że jakby kto rządził w kraju, jaka partia to by się Tobie lepiej żyło???i po kolejne to nie jest temat o polityce więc zlituj się i nie poruszaj tutaj takich tematów, a jak porozmawiać chcesz o polityce to są do tego odpowiednie fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

nie chodzi o oburzenie ze ma teniego pracownika tylko o nastawienie. Tak jakby za te 2 tyś na miesiąc miałby robić od świtu do nocy 7dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
26 minut temu, tajwan1986 napisał:

chłopie co bierzesz bo też to chce.raz płacz i lamęt że zarabiamy mniej niż na zachodzie później płacz że podnosi się płacę minimalną

To nie ja🤣 To @Ursus932 Notabene wielki orędownik PIS-u... Jego słowa przytaczałem😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

A ja się pytam gdzie jest moderator tego forum??? @sumek666

Ja  cie pierdo.. Jarek w tym roku wakacje spędza w kraju !

a ja myślałem ,ze na krecie lub innym grzbiecie! 

W piatek sprzedałem kilka reniferów O 11,6 zł wyszły średnio po 4200 (nie ważone nie mierzone ) i jednego ładniejszego R  815 kg w przeliczeniu na żywą 7,4 zł brutto

dzis faktura a kasa już wczoraj na koncie 

na reniferach dołożyłem po 600 zł do sztuki ale na ładnym zarobiłem ok 800 zł Oczywiście plus moje koszty które wyceniam na 200zł  za przechowanie jednego byka przez miesiąc

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Mości państwo, jak rozumiecie tą kiełbasę wyborczą ze wsparciem dla producentów wołowiny i mleka? Pomoc ma wynosić od 3 byków wzwyż 5100 PLN i "odpowiednio" więcej przy większej produkcji. 1000 od 3 krów i też odpowiednio więcej przy większym stadzie. Co to znaczy "odpowiednio"? 😆 100 za byka następnego czy za 6 sztuk już 10200? Tylko się nie śmiejcie, że naiwniak jestem, wniosek można złożyć, może kiedyś zapłacą...

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
9 godzin temu, ukaszProcho napisał:

Ma ktoś namiary na dobrego odbiorcę z dobrą ceną łódzkie okolice Radomska? Mam do sprzedania 7 szt byków i 3 krowy. 

Ma ktoś namiary na dobrego odbiorcę z dobrą ceną łódzkie okolice Radomska? Mam do sprzedania 7 szt byków i 3 krowy. 

Henryk Kowalczyk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj