DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

hobbysta82    298
56 minut temu, Cybulek17 napisał:

Francuzy topowej genetyki zakupione u odbiorcy.  W skrócie sprzedaje super odsada i go odbiera w ojro. 

Dobrze zrozumiałem.

Kupuje od nich odsada, a oni obiecują, że za półtora roku odbiorą go w euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903

*pół roku 

13 minut temu, soltys48 napisał:

Grubo,to nie na moje nerwy. Wolę moje białogłowe zdychy

Traktuje to raczej jako ciekawostkę.  Dać 4.5 za odsada to trochę duże ryzyko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Cybulek17 napisał:

*pół roku 

To przecieraj szlaki.tylko czemu francuski Buczek przyjeżdża do Polski na tucz.liczyć ojro tam nie umieją czy kluczem do sukcesu jest słowiańskie powietrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298

Sorry @Cybulek17, nie doczytałem.

Mi to się kojarzy z akcją kiedy namówiono ludzi na wysoko-cielne jałówki LM z Francji po 10 tysiaków i miały się same żywić zacielać wcielać. Czysty zysk bez roboty.

Rzeczywistość okazała się bardzo brutalna.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
8 minut temu, Cybulek17 napisał:

*pół roku 

Traktuje to raczej jako ciekawostkę.  Dać 4.5 za odsada to trochę duże ryzyko . 

Jeszcze w ubiegłym roku kolega mieszańce LM/CH z BD sprzedawal też po ok 4.tys 

 

 

 

Tylko w wadze +400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903
19 minut temu, HF86 napisał:

To przecieraj szlaki.tylko czemu francuski Buczek przyjeżdża do Polski na tucz.liczyć ojro tam nie umieją czy kluczem do sukcesu jest słowiańskie powietrze 

Trochę nie moje klimaty.  Za dużego szoku bym doznał, z reniferów na takie  koksy  . 

A co do Francuzów to słyszałem już od kilku osób które tam jeżdżą,  że to takie papudraki i trochę lenie.  Oni wymagają sporej dokładności,  to coś w stylu tuczu angielskiego . Poza tym gościu nie jest polakiem,  ma dobre wejście tam i chyba dobrego odbiorce  na te utuczone.  

22 minuty temu, soltys48 napisał:

Jeszcze w ubiegłym roku kolega mieszańce LM/CH z BD sprzedawal też po ok 4.tys 

 

 

 

Tylko w wadze +400

Takich to dawaj całe auto . Wiem kto by się ślinił na ciężkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Ten o którym myślisz wziął od tego kolegi jesienią 2018 i to był ostatni raz kiedy trzymał do ciężkich 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903

Chyba już wtedy odkładał kase na nową ubojnie 😜  Są już na półmetku budowy całego obiektu od podstaw 

Teraz ma fazę na rude,  aż mu się buzia nie zamyka.  Szczególnie te naszego kolegi z forum zachwala. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

niech się nie zesra. da dychę brutto to dostanie. z resztą wkurwił mnie w tym tyg. bo potrzebowałem na szybko pchnąć samochód byków i zlał mnie ciepłym moczem. a już parę aut zabrał tej wiosny. i nie raz dzwonil wieczorem a rano miał już na ubojni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ogólnie to jest mały problem z dobrym odsadem. 2 tygodnie już czekam i jeszcze conamniej tydzień zanim dostanę z tego co się orientowalem bo jeszcze doplatowcy trzymają i partii nie idzie złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903
9 minut temu, kali2107 napisał:

ogólnie to jest mały problem z dobrym odsadem. 2 tygodnie już czekam i jeszcze conamniej tydzień zanim dostanę z tego co się orientowalem bo jeszcze doplatowcy trzymają i partii nie idzie złapać

To dać namiar na te francuzy ? 😂 a dostałeś od wyżej wspomnianego propozycję odstawy na 30.07 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jeszcze nie ten etap. ogarne najpierw rynek krajowy. moze potem jakies ekspansje albo koniec z rogatym dziadostwem.
jeszcze nie ten etap. ogarne najpierw rynek krajowy. moze potem jakies ekspansje albo koniec z rogatym dziadostwem.
jeszcze nie ten etap. ogarne najpierw rynek krajowy. moze potem jakies ekspansje albo koniec z rogatym dziadostwem.
jeszcze nie ten etap. ogarne najpierw rynek krajowy. moze potem jakies ekspansje albo koniec z rogatym dziadostwem.

nie dostałem a co jest 30.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek530053    63

Pierwiastka cena 11,80zl netto na wbc wydała 301kg w klasie O. To chyba nie tak źle na dzisiejsze realia cenowe😉


Chociaż co do klasy to myślałem że R wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13
2 godziny temu, marek530053 napisał:

Pierwiastka cena 11,80zl netto na wbc wydała 301kg w klasie O. To chyba nie tak źle na dzisiejsze realia cenowe😉

 

Chociaż co do klasy to myślałem że R wyjdzie.

Z jakiej wagi żywej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
Dnia 25.06.2020 o 07:52, DRIPOL napisał:

Świętokrzyskie pow Staszowski 7,50 ale netto.

Dalej kupujesz do Brzegowego ? Jeśli tak to cena nie osiągalna nawet za U .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
4 godziny temu, AdamRo napisał:

Gdyby wyszła w R ce musiałbyś dostać 13 netto, więc ?

To jałówka w R jest już po 13 netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek530053    63
barttt napisał:

2 godziny temu, marek530053 napisał:

Pierwiastka cena 11,80zl netto na wbc wydała 301kg w klasie O. To chyba nie tak źle na dzisiejsze realia cenowe😉

 

Chociaż co do klasy to myślałem że R wyjdzie.

Z jakiej wagi żywej?

Nie ważona była więc nic nie mogę powiedzieć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w mardi też jałówka w r


13 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj