DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Mateusz1q    1826

Znajomy rzeźnik z Golimy mówi że od poniedziałku na dwie zmiany zaczynają bo tyle roboty więc na moje cena musi iść w górę. Jeszcze tydzień dwa niech się ludzie wstrzymana z wypychaniem i może być dobrze

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
2 godziny temu, szaman1 napisał:

Krzyżówka to była jak  rodzice cię płodzilii wyszło Hasło: Debil

😂😂😂😂 podaj numer wyślę SMS z hasłem: POMAGAM

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 23.05.2020 o 06:36, kizak napisał:

  ,,Kobietę można zmienić,ale nic to nie zmieni'' 🙆‍♂️      , Dobrze i obornik,W lato w suszę wywiozłem obornik na trawę przed deszczem🙏. dałem go na grubo,że potem włóką rozciągałem. A deszcz przyszedł za tydzień.Ludzie d*p... się śmieli. W trawie różnica była widoczna już w zeszłym roku,a w tym to jak odciął. Tak że z gównem,tak jak i z hu...,nie ma żartów😐

 

Ciekawy post.. Właśnie zastanawiałem się nad tym czy nie zrobić tak samo w tym roku u siebie na łące.. Bo mam z 200 ton obornika i nie chce wszystkiego pryzmowac tylko odrazu trochę wywalić na łąkę po pierwszym pokosie.. No i jak ta trawa wyglądała zaraz po oborniku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Później siana zwierzyna nie chce jeść jak gnój nie przegnije.. My zawsze na jesień dajemy taki przegnity żeby był i to później też się trafi w sianie. 


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I jak trawa wygląda na drugi rok? Dajesz potem jeszcze azot na wiosnę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki dajta se po razie i wrzucić filmu tu na stronie nie zapomnijcie , cena jajcarzy w górę czy w dół na nowy tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1298

Wysyp już był patrząc na pogodę to kierunek   w górę 🐂🐂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, przemek28_28 napisał:

😂😂😂😂 podaj numer wyślę SMS z hasłem: POMAGAM

image.jpeg.fba8f834a7593fedd60e7fc2865d036f.jpegZa podżeganie do kłótni.  Moderator nie musi dziękować. 

 

image.jpeg

Edytowano przez szaman1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
36 minut temu, szaman1 napisał:

image.jpeg

Za podżeganie do kłótni.  Moderator nie musi dziękować. 

 

image.jpeg

Chłopie takie rzeczy to się w podstawówce kolegom w zeszytach rysowalo.. Nie na forum.. No chyba że masz 12 lat to zrozumiem. Bez urazy ale bądźmy poważni. Nie znizajmy się do poziomu cen.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 godziny temu, tomaszmab napisał:

I jak trawa wygląda na drugi rok? Dajesz potem jeszcze azot na wiosnę? 

u mnie kicha wyszła bo mech się pokazał, co roku dawaliśmy to gęstsza trawa była i koniczyna się znajdowała. Może przez suchą zimę tak się stało? Obok mnie duże gospodarstwo wywozi obornik na pryzmy cały rok a potem na wiosnę to trzęsą i leją gnojowicą, zielsko hula jak złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
54 minuty temu, tomaszmab napisał:

Chłopie takie rzeczy to się w podstawówce kolegom w zeszytach rysowalo.. Nie na forum.. No chyba że masz 12 lat to zrozumiem. Bez urazy ale bądźmy poważni. Nie znizajmy się do poziomu cen.. 

No niestety na pi....de tylko to działa. Kończę wywody z tym typem nara. Oby szło do góry niech i on zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajwan1986    113

dziewczyny po co wy się drapiecie tutaj na forum.przecież wszyscy jedziemy na jednym wózku i nie ważne czy mały czy duży gospodarz, każdy ma prawo trzymać te plagę.nie ma co innemu zazdrościć tylko współczuć bo to żaden miód

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
8 godzin temu, tomaszmab napisał:

Ciekawy post.. Właśnie zastanawiałem się nad tym czy nie zrobić tak samo w tym roku u siebie na łące.. Bo mam z 200 ton obornika i nie chce wszystkiego pryzmowac tylko odrazu trochę wywalić na łąkę po pierwszym pokosie.. No i jak ta trawa wyglądała zaraz po oborniku? 

 

 To że bydlątka nie chcą od razu trawy gryżdż po taakim zabiegu to  fakt,no chyba że jest to obornik świński. Po swojej kupie też nie jedzą.   Następny pokos pomimo suszy porównując do trawy sąsiada był lepszy i trawa ciemniejsza.Kosić bo krowy pozgryzają raczej tylko po łebkach .Po     ok.50 dniach już nawóz tak się rozłoży że praktycznie ani kosiarka go nie złapie ani zgrabiarka .Jak masz plan nawozowy,to po takiej poważnej ilości możesz zapomnieć o dosypaniu azotu na trawę😉  .W  tym roku już ten kawałek zbelowany w sobote.W piątek miałem kosić obok drugi kawałek razem z tym,i dziś dać obornik   lecz po przejechaniu kilkudziesięciu metrów zrezygnowałem gdyż zgrabiarka by nie zebrała tak słabo wyrośnięta,pomimo że nawozy na oba już w zeszłym jak i w tym roku były    dane w tych samych ilościach,a i wiek jak i rodzaj trawy podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Mięsne do 7, hf do 6,3. Ceny netto.

Krowy do 5.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50

Panowie a jak to się ma na najbliższe tygodnie? Dziś dzwonilem max  Mazowsze do, 7,5 brutto drgnie co jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, RolnikTivi napisał:

Panowie a jak to się ma na najbliższe tygodnie? Dziś dzwonilem max  Mazowsze do, 7,5 brutto drgnie co jeszcze? :D

Konto wyczyść żeby się pieniądze zmieściły😊 jak przyjdzie ta mega zwyszka ceny co tu jeszcze parę tygodni temu była prognoza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29

Sprzedane 11 byków do OSI cena 12,00 za O. Krowa 10.60 za O.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
2 godziny temu, AdamRo napisał:

Mięsne do 7, hf do 6,3. Ceny netto.

Krowy do 5.

Adam jakie prognozy pójdzie coś do góry jeszcze??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj